بایدن مدعی امی Lappos می گوید او در حال حاضر پشتیبانی از معاون رئیس جمهور سابق به عنوان ” انتخاب قطعی و بدیهی به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن

نیوزویک | No comments

امی Lappos که یکی از زنان متهم جو بایدن از ناراحت کننده دست زدن به گفته او در حال حاضر پشتیبانی از معاون رئیس جمهور سابق به عنوان “انتخاب قطعی و بدیهی” به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

“آیا من می خواهم برای پایان دادن به جو بایدن دو مرد سفید در انتخابات ؟ نه واقعا. من نمی بینم این که بسیار مترقی” Lappos گفت: در یک مصاحبه اختصاصی با Hearst کانکتیکات رسانه ها. “با این حال جو بایدن انتخاب قطعی و بدیهی است به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر و من از او حمایت.”

در سال گذشته Lappos یکی از چندین زن را متهم بایدن از گذشته نامناسب ،

در مصاحبه با هارتفورد کورانت, Lappos گفت: بایدن به حال “قرار دادن دست خود را در اطراف گردن کشیده و من به rub بینی با من” در جمع آوری کمک در کانکتیکات در سال 2009.

“هنگامی که او در کشیدن من در, من فکر کردم او به من بوسه بر دهان او گفت:” در آن زمان است. در حالی که او گفت: برخورد “نبود جنسی” بایدن حال عبور از “خط احترام است.”

در حالی که Lappos هنوز هم می ایستد پشت اتهام او گفت که او نمی خواهید به آن را ببینید “weaponized” در سال 2020 نژاد در انتخابات.

“من می خواهم به مطمئن شوید که پیام من سعی کردم به ارسال سال گذشته در مورد بدن استقلال و حق شفعه—من می خواستم مطمئن شوید که داستان حفظ شود” Lappos گفت. “و من نمی خواهم به weaponized. من حمایت جو بایدن در حال حاضر.”

در میان زنانی که جلو آمد به متهم بایدن از نامناسب لمس سال گذشته تارا Reade که از آنجا آمده رو به جلو را بیشتر متهم بایدن از نظر جنسی آزار او در حالی که او کار خود را در مجلس سنا در سال 1993.

با وجود حمایت بایدن Lappos گفت که او می کند بر این باورند Reade حساب که در آن او ادعا کرد که بایدن تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او.

بایدن را رد کرده است ادعا, ادعا در بیانیه منتشر شده در مارس 1 که حادثه به اتهام “هرگز اتفاق افتاده است.”

پرداختن به Reade اتهامات سر در Lappos گفت: “من باور دارم و پشتیبانی تارا Reade. من او را به نفع شک. من نمی خواهد شرکت در هر یک از هجوم او به خاطر من معتقدم که او صحبت می کند از محل تروما است.”

هنگامی که او آمد به جلو با اتهامات Lappos گفت که او نیز هدف “پوش بک” در رسانه های اجتماعی.

“انتظار نداشتم مقدار مقاومت مواجه است که من—با فشار به عقب از در درجه اول زن دموکرات گفت:” Lappos. “این بود تمام رسانه های اجتماعی. برخی از آنها آنقدر نفرت انگیز است.”

Lappos گفت که او نیز مواجه اتهام پنهان کردن عمیق تر به اتهامات حفاظت از معاون رئیس جمهور سابق پس از شناسایی خودش را به عنوان یک “متهم” آنلاین.

آزار و اذیت او گفت: پس از او توییتی در podcaster کتی Halper سوال که چرا او تنها مصاحبه Reade بیش از اتهامات او را و نمی صحبت می کنند نیز به Lappos.

“کتی Halper نیز تصمیم گرفتند تنها به صحبت می کنند به بایدن شاکیان که حمایت برنی برای مقاله. من هرگز شنیده از او به خاطر من حمایت ما نامزد و بیزار برنی” Lappos نوشت. “است که یک کمپین اسمیر نما به عنوان روزنامه نگاری است.”

Halper در پاسخ به توییت های آن و نشان می دهد که او خواهد بود به صحبت کردن با Lappos.

در حالی که این دو به نظر نمی رسد به صحبت می کنند و پس از تبادل Lappos گفت: تعامل led منتقدان را متهم Lappos پنهان کردن بیشتر اتهامات علیه بایدن چرا که او شناسایی خودش را به عنوان یک “مدعی.”

“من می خواهم به مطمئن شوید که هیچ اعتقاد به این که من raped by بایدن” Lappos گفت. “این retraumatizing برای حفظ شنیدن کلمه تجاوز پرتاب من است و من حفاظت از تجاوزگران. شده است که یک کابوس است.”

Lappos گفت که او تا به حال جان سالم به در, تجاوز دو بار به عنوان جزئی.

“آن را به عنوان افزایش وجود دارد قطعا ترس” او گفت:. “شما از شنیدن صدای شما با s***. پستچی در می آید و شما ‘آه خدا کسی ایمیل من چیزی عجیب و غریب؟'”

در نهایت Lappos گفت: او تصمیم به جلو آمده و در سال گذشته حدود تشویق به بحث در مورد “بدن استقلال است.”

“من فکر می کنم این بحث, این, بدنی, استقلال, بحث, بسیار نادیده گرفته شده,” او گفت:. “18 اینچ شعاع اطراف خودم که فضا. وقتی که فضای احترام و درک آن است که فضای خود را به تصمیم می گیرید چگونه شما ارتباط برقرار کردن در آن فضا… من فکر می کنم که uplifts درک درستی از تجاوز و تعرض.”

نیوزویک در تماس است Lappos برای نظر.

Joe Biden
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ارائه اظهارات در مورد شیوع کروناویروس در هتل Du Pont مارس 12 سال 2020 در ویلمینگتون ،
درو Angerer/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>