معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اذعان کرد که او به احتمال زیاد برنده نیست نیوهمپشایر اولیه در بحث دموکراتیک در نیوهمپشایر در روز جمعه.

بایدن به دست آورده پایین شگفت آور چهارم-پایان محل پس از نتایج و هرج و مرج در آیووا حزبی شد و در نهایت شمارش. در سخنان افتتاحیه خود در طول روز جمعه مناظره بایدن به اشتراک گذاشته شده خود را کاهش انتظارات برای آینده دموکراتیک اولیه. مدیر جورج Stephanopoulos پرسید: اگر رای دهندگان ایالت آیووا تا به حال از دست رفته هر چیزی را با علاقه پیت Buttigieg و سناتور برنی ساندرز.

“آنها نمی هر چیزی دست این مسابقه طولانی” گفت: بایدن. “من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یک ضربه در اینجا. به طور سنتی برنی برنده حدود 20 امتیاز آخرین بار و معمولا آن را به همسایه سناتورها که به خوبی انجام دهد.”

اگر چه او اذعان کرد که چشم انداز خود را در مراحل اولیه دموکراتیک مسابقه بعید است که به سرعت بهبود بایدن گفت که او را به استقامت برای پیروزی نامزدی اصرار دارد که چهار تای اول مسابقات بودند true “نقطه شروع است.”

“مهم نیست که چه من هنوز در این به همین دلیل می شود.” “ما باید برای بازگرداندن روح این کشور را به طبقه متوسط و مطمئن شوید که ما مردم را با هم… این یک گزاره ساده. این مهم نیست که آیا این یکی و یا دیگری من همیشه چهار برخورد دو مقدماتی و دو قفقاز به عنوان نقطه شروع است.”

بایدن اولیه شروع فصل به عنوان یک مورد علاقه روشن اما در رای گیری تعداد کاهش یافته است. نیوهمپشایر اولیه تنظیم شده است برای پنج شنبه و پس از نوادا حزبی در فوریه 22.

Biden Warren and Sanders
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن می پیوندد سنسور. الیزابت وارن و برنی سندرز در دموکراتیک اولیه بحث در منچستر, New Hampshire در 7 فوریه سال 2020 است.
جو Raedle/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im