در بیانیه منتشر شده از طریق رسانه, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن سرزنش نژادپرستی ساختاری برای نامتناسب تاثیر coronavirus بیماری همه گیر در جامعه است.

او همچنین پیوست دموکراتیک همکاران در درخواست مراکز کنترل بیماری ها و سازمان های دیگر به انتشار اطلاعات دقیق در مورد چگونگی شیوع بیماری تحت تاثیر جوامع در سنین مختلف و نژادها و درآمد.

“این بیماری همه گیر است درخشان نور در بسیاری از بی عدالتی در جامعه ما—عدم پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران نیاز به قوی تر بیمه بیکاری ضرورت برای یک قابل زندگی حداقل دستمزد” بایدن نوشت. “جای تعجب نیست آن را نیز تقویت ساختاری نژاد پرستی است که ساخته شده است به خیلی از ما در زندگی روزمره ما نهادها و قوانین ما و جوامع ما است.”

او سپس اشاره تجزیه و تحلیل داده ها از واشنگتن پست نشان می دهد که کشورهای با اکثریت جمعیت سیاه تجربه coronavirus عفونت نرخ سه بار بالاتر و نرخ مرگ نزدیک به شش برابر بیشتر از استان ها با بیشتر ساکنان سفید.

آفریقایی و آمریکایی لاتین تبار و آمریکایی های بومی کمتر احتمال دارد به بیمه درمانی دسترسی به مراقبت های بهداشتی و در حال “بیشتر احتمال دارد به بیماری های زمینه ای مانند آسم و دیابت است که آنها را بیشتر در معرض این ویروس,” او نوشت.

علاوه بر این جوامع هستند احتمال بیشتری برای زندگی در مناطق با آلودگی هوا و کمتر احتمال دارد به دسترسی به شغل آنها می توانید از خانه کار قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از عموم پیمانکاری ویروس.

Mandel NGAN
دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار سابق جو بایدن در 11th حزب دموکرات 2020 مناظره ریاست جمهوری در سی ان ان و واشنگتن دفتر استودیو در واشنگتن دی سی در تاریخ 15 مارس سال 2020 است.
مندل فا نگن/گتی

بایدن نوشت که او اتحاد پیوست دموکراتیک همکاران مانند بهداشت ، الیزابت وارن و تشکر. Ayanna Pressley ماساچوست ایالت کامالا هریس کالیفرنیا سن. Cory Booker نیوجرسی, Rep. رابین کلی از ایلینوی و دیگران در درخواست CDC و سازمان های دیگر به انتشار اطلاعات دقیق در مورد چگونه COVID-19 اثرات جوامع مختلف بر اساس سن ، درآمد و نژاد.

به این ترتیب “ما می توانیم تمرکز منابع در جایی که نیاز است اولین و سریع ترین است.”

“این ویروس می تواند ضربه در هر نقطه—بدون در نظر گرفتن نژاد و وضعیت اقتصادی و یا دسترسی به قدرت” بایدن نوشت. “اما این امر بر هر جامعه به همان اندازه. از آن بازدید ترین کسانی که آسیب پذیر هستند و افرادی که دارای کمترین منابع… ما می توانید انجام دهید بهتر برای همه مردم ما است. ما باید به.”

Akilah Johnson, یک روایت مراقبت های بهداشتی خبرنگار در Marketplace, به تازگی گفت که نرخ پایین صفحه اصلی و مالکیت خودرو نیز در نرخ های بالاتر از coronavirus عفونت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. جانسون همچنین معتقد است که بیشتر آمریکایی های آفریقایی تبار ممکن است به کار به عنوان ضروری کارگران در سوپر مارکت ها و حمل و نقل و ادارات دولتی ترک آنها را در معرض بالقوه سرایت به طور منظم.

مرکز تحقیقات پیو همچنین نشان داد که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند احتمال بیشتری برای زندگی چند نسل از خانه که در آن افراد مسن که بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس زندگی می کنند در کنار خود را جوانتر از بستگان که ممکن است حامل.

هدویگ لی یک دانشگاه استاد جامعه شناسی است که به مطالعه نژادی و نابرابری در سلامت گفت که استرس اقتصادی و اجتماعی نژادپرستی نیز تضعیف می توانید آمریکایی های آفریقایی تبار’ سیستم ایمنی بدن, و آن را سخت تر برای آنها را برای بهبود یافتن از یک بیماری است.

جانسون معتقد است که نژادی اطلاعات در coronavirus می تواند مورد استفاده برای اهریمن جلوه دادن مردم سیاه و سفید به ساخت بهداشت ضعیف انتخاب و یا داشتن فیزیولوژیکی تفاوت که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت کرونا ويروسی و مرگ است.

در روز سه شنبه کاخ سفید coronavirus مطبوعاتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب با صدای بلند که چرا آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus. “ما می خواهیم برای پیدا کردن دلیل به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im