بایدن مبارزات انتخاباتی متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای “بازنویسی تاریخ” خود را “شکست خورده” Coronavirus رهبری

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن انتخاباتی انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شنبه متهم رئیس جمهور از تلاش برای “بازنویسی تاریخ” خود را “شکست خورده” رهبری در مقابله با شیوع کروناویروس.

“در یک لحظه از بحران مثل این آمریکایی ها باید قوی رهبری ثابت قدم و یک رئیس جمهور که [سطح] با مردم آمریکا در مورد چالش های پیش روی ما است و مسیر رو به جلو” کیت Bedingfield معاون مدیر کمپین و ارتباطات مدیر “بایدن برای رئیس جمهور” انتخاباتی گفت.

“اما در عوض مصرف شارژ و گرفتن مسئولیت” Bedingfield گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن گذشت باک و شکست خورده منجر به ساخت ما را بیشتر آسیب پذیر در یک مخاطره آمیز لحظه ای که ما بیشتر نیاز به یک رئیس جمهور خواهد شد که صادقانه با مردم آمریکا و تمرکز بر نتایج واقعی.”

Bedingfield ساخته شده نظرات در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه بایدن ستاد انتخابات تصریح می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها سعی کردم به “بازنویسی تاریخ و گمراه کردن آمریکایی ها در مورد پاسخ خود را به این بحران است.”

نیوزویک در تماس است کاخ سفید برای پاسخ به بایدن انتخاباتی نظرات.

بایدن ستاد انتخاباتی به طور خاص در زمان هدف تهمت آشکار تلاش برای ذخیره کردن مقصر برای گسترش جهانی COVID-19 در چین شانه در حالی که رد ادعاهای ساخته شده در, بمب, گزارش واشنگتن پست تصریح می کند که رئیس جمهور و دستیاران نادیده گرفته بود هشدارهای مکرر از جامعه اطلاعاتی در مورد جدید کروناویروس.

با استناد به یک مقام اطلاعاتی و چندین تهمت مقامات دولت که صحبت تنها به شرط ناشناس ماندن این پست گفت: در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آگاه بودند در ماه های ژانویه و فوریه از تهدید ناشی از COVID-19.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده اند ممکن است انتظار این اما بسیاری از افراد دیگر در دولت بودند — آنها فقط نمی تواند او را به انجام هر چیزی در مورد آن” یک مقام گفت. “سیستم چشمک زن قرمز” آنها اضافه شده است.

با توجه به پستو مقامات هشدار داده شد به گزارش موارد coronavirus در ووهان چین در اوایل ژانویه 3, پس از یک مدیر در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مورد بحث بود این موضوع را با همتایان خود در چین است.

با وجود تکرار “شوم” هشدارهای اما تهمت و دولت او موفق به عمل, این گزارش می گوید.

به جای پاسخ به ادعاهای ساخته شده در روزنامه گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن انتخاباتی تیم گفت: سعی شده است که “برای فرار از مسئولیت خود غفلت دیر بی ربط و بی اثر پاسخ به کوروناویروس.”

“این بار تهمت شکایت” من آرزو می کنم [چین] می تواند به ما گفته اند قبلا در مورد آن چرا که ما می تواند آمد تا با یک راه حل است.’ او همچنین گفت: “اگر ما تا به حال دو یا سه ماه تفاوت در زمان آن شده اند که بسیار بهتر’ — حتی اگر تهمت تلف زمان بحرانی نادیده گرفتن دولت ایالات متحده پزشکی و هوش کارشناسان و کم اهمیت جلوه دادن خطر ابتلا به کوروناویروس.”

مورد گزارش در شنبه تهمت را رد کرد و ادعا می کند آن را به عنوان “نادرست” ادعا, “واشنگتن پست را پوشش می دهد ما بسیار نادرست را پوشش می دهد و من بسیار نادرست. من دیدم داستان. من فکر می کنم آن را یک رسوایی اما واشنگتن پست و من حدس می زنم ما باید با آن زندگی می کنند. این کار بسیار نادرست است.”

رئیس جمهور سپس به دنبال به نوبه خود تمرکز بر روی چین و نقش آن در شیوع.

“دوباره” بایدن ستاد انتخاباتی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود “برای پنهان کردن این واقعیت مهم است که همانطور که خود مقامات اعم از دانشمندان به جاسوسی سازمان های, صرف ماه صدایی زنگ در این مورد به سرعت در حال رشد تهدید برای سلامت مردم آمریکا او به طور منظم ساخته شده است اظهارات نادرست در مورد امنیت عمومی و به حداقل خطر این جهانی و همه گیر.”

و اشاره کرد که رئیس جمهور قبلا ستایش “دولت چین با پاسخ حتی singling خود شفافیت برای ستایش” این بایدن انتخاباتی گفت که “در حال حاضر با انتقاد از پاسخ او نصب مغلوب ساختن پیشی جستن است بازگشت به خود را به خوبی فرسوده راهکار با تلاش برای شانه خالی کردن از مسئولیت.”

Biden
دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن شرکت در 11th حزب دموکرات 2020 مناظره ریاست جمهوری در سی ان ان و واشنگتن دفتر استودیو در واشنگتن دی سی در تاریخ 15 مارس سال 2020 است. بایدن ستاد انتخاباتی انتقاد کرده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول رهبری خود را در ایالات متحده در واکنش به شیوع کروناویروس.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

رئیس جمهور مواجه شده است و رشد انتقاد خود از دست زدن به از شیوع کروناویروس با تایید موارد در ایالات متحده ظاهر می شود به بیش از دو برابر از روز پنج شنبه با توجه به آنلاین ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. موارد ممکن است دو برابر شده اند با توجه به گسترش تست با مقامات هشدار داد که موارد به احتمال زیاد به نظر می رسد با توجه به افزایش تلاش ها برای افزایش تست در سراسر ایالات متحده

بایدن و مبارزات انتخاباتی خود تیم بارها و بارها هدف گرفته در مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به COVID-19 شیوع با معاون سابق رییس جمهور کرزی در اوایل این هفته است که رئیس جمهور “انتخابات” را “برای همیشه” آسیب آمریکایی است.

“کاخ سفید است که هیچ جایی برای کار آموزش” بایدن نوشت: در یک صدای جیر جیر. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus ساخته شده است که حتی روشن تر.”

به جای بایدن گفت: “ما نیاز به یک رئیس جمهور که آماده است برای تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر مسئولیت و رهبری ما را رو به جلو در یک روز” معاون سابق رئیس جمهور توییتی شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر