بایدن کمپین می گوید: سابق VP یک قهرمان برای زنان به عنوان یک رسوایی تجاوز جنسی به اتهامات عمیق تر

به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن ادامه داد: به صورت موشکافی بیش از گذشته به اتهام تجاوز جنسی در شنبه مبارزات انتخاباتی خود تیم به دنبال برجسته کردن برنامه های خود را به “حمایت از زنان در طول COVID-19 بحران” در یک برگه نام تجاری سابق VP یک “قهرمان برای زنان است.”

“زنان در ایالات متحده بشدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر. میلیون ها شغل خود را از دست داده و یا به حال خود ساعت چاک و نگران ساخت به پایان می رسد دیدار با” بایدن ستاد انتخابات گفت: در واقع ورق.

“دیگران در حال انجام کار ضروری است که اغلب بوده است نهان underpaid و کم ارزش. و در حالی که این ویروس می تواند ضربه در هر نقطه آن تاثیر نمی کند هر جامعه به همان اندازه. از آن بازدید ترین کسانی که آسیب پذیر هستند و افرادی که دارای کمترین منابع از جمله زنان از رنگ های کم درآمد و زنان است.”

همین دلیل است که کمپین متحده بایدن اگر رئیس جمهور منتخب “عمل خواهد کرد بنابراین زنان نمی مبارزه به عنوان مقدار مالی را از طریق این بیماری همه گیر.”

“او عمل خواهد کرد بنابراین زنان می تواند سلامت مراقبت از آنها نیاز دارید و خشونت بازماندگان یک مکان امن به خانه تماس بگیرید. و او را عمل می کنند به طوری که هنگامی که ایالات متحده شروع به بهبود می یابند از COVID-19 زنان نه چپ از بازیابی.”

“جو بایدن مدت طولانی است که یک قهرمان برای زنان—خود را برای ایمنی و سلامت خود مراقبت از حقوق خود و خانواده خود را” واقعیت این ورق متحده است.

تلاش برای جلب توجه به بایدن رکورد در مسائل زنان و نیز برنامه های خود را برای کمک به حمایت از زنان سخت-آمار بیماری همه گیر کوروناویروس آمد و به عنوان معاون رئیس جمهور ساخته شده چند سرفصل بیش از اتهامات گذشته تجاوز جنسی از سابق سنا کارمند تارا Reade.

Reade که صحبت با رادیو فردا ماه گذشته متهم کرده است بایدن از هل دادن او را در برابر یک دیوار قبل از نافذ او را با انگشتان خود را در اتهام حادثه در سال 1993 زمانی که او یک کارمند در سنا ،

هنگامی که او صحبت می کرد با نیوزویک Reade بر این باور بود که بعید است که او تا به حال با دیدن سنتی “عدالت” با آوردن اتهامات او را به جلو. اما او گفت که او می خواست برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را چرا که او نمی خواست به “را به نگه داشتن یک راز” فقط به خاطر آن درگیر “کسی قدرتمند است.”

از آن پس Reade است که در گزارش پلیس در طول اتهام حادثه با واشنگتن Metropolitan Police Department.

های تصمیم او در توییتر در اوایل این ماه او اذعان کرد که اساسنامه محدودیت ها در اطراف این ادعا را گذرانده بودند.

“من در زمینه گزارش پلیس به دلایل ایمنی تنها,” او گفت:.

در هفته های پس از Reade اتهامات را به نور بایدن مواجه شده است و رشد موشکافی در حالی که دموکرات حامیان نیز مواجه شده فشار به رکورد اینکه آیا آنها هنوز هم حمایت معاون سابق رئیس جمهور با وجود اتهامات.

Joe Biden
دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن شرکت در 11th حزب دموکرات 2020 مناظره ریاست جمهوری در سی ان ان و واشنگتن دفتر استودیو در واشنگتن دی سی در تاریخ 15 مارس سال 2020 است.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

تعدادی از مشخصات بالا دموکرات ها گفته اند که آنها هنوز بایدن با نخست وزیر گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز گفت: روز سه شنبه: “من معتقدم که جو بایدن.”

“من باور دارم که زنان سزاوار شنیده می شود و من معتقدم که آنها باید به گوش اما من نیز بر این باورند که این اتهامات باید بررسی توسط منابع معتبر,” آبرامز گفته سی ان ان به لیمو در CNN امشب.

نیویورک تایمز انجام یک تحقیق عمیق و آنها دریافتند که این اتهام بود که معتبر نیست,” او اضافه شده است. این باریک گزارش که آبرامز به نظر می رسد به مرجع نمی آمد به هر گونه نتیجه گیری در مورد اینکه آیا یا نه Reade به اتهامات معتبر هستند اما.

سابق دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار بهداشت ، کریستن جیلیبرند (D-n. y.) نیز در دفاع بایدن گفت که در حالی که این مهم است که به زنان اجازه می دهد به “جلو آمده و برای خود صحبت می کنند حقیقت” او هنوز هم با پشتیبانی از بایدن.

Reade, Gillibrand گفت: “بیا جلو او صحبت کرده است و آنها را به انجام یک بررسی در چند رسانه. کسانی که تحقیقات, معاون رئیس جمهور بایدن به نام برای خود. معاون رئیس جمهور بایدن به شدت رد این اتهامات و من حمایت معاون رئیس جمهور بایدن” او گفت:.

نیوزویک است تماس بایدن کمپین و Reade برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net