بایدن مبارزات انتخاباتی می گوید که $242 میلیون نفر در جنگ قفسه سینه

واشنگتن — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین اتحاد $242 میلیون دلار پول نقد در دست مدیر کمپین جن اومالی دیلون اعلام کرد در توییتر, افزایش 100 میلیون دلار بیش از سه ماه. دیلون گفت: 97 درصد از کمک های مالی در ماه ژوئن هنگامی که آن را مطرح $141 میلیون دلاری آمد از مردمی اهدا کنندگان.

مقایسه رئیس جمهور تهمت انتخاباتی مطرح $131 میلیون نفر در ماه ژوئن به مناسبت ماه دوم در یک ردیف است که آقای تهمت مبارزات انتخاباتی مطرح شده کمتر از بایدن انتخاباتی. اما برگ برنده های کمپین گفت: اوایل این ماه که آن را به حال 295 میلیون دلار در بانک بین کمپین و آن مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته معنی که بایدن کمپین به احتمال زیاد هنوز هم نشدم از نظر پول نقد در دست.

این بایدن کمپین اعلام می آید پس از یک رهبری shakeup در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. آقای ترامپ چهارشنبه اعلام کرد که زمان 2020 مدیر کمپین براد Parscale, خواهد بود جای سیاسی عمل لایحه Stepien. Parscale خواهد ماند منجر دیجیتال و داده های استراتژی برای مبارزه و خدمت به عنوان مشاور ارشد.

Parscale سقوط پس از ناامید کننده حضور در آقای تهمت تولسا تجمع ماه گذشته و خود را به عنوان نظرسنجی شماره همچنان به او نشان می دهد از دست دادن زمین به بایدن. آخرین اخبار CBS میدان نبرد ردیاب نظرسنجی نشان داد آقای ترامپ مبارزه در آریزونا و تگزاس — قابل اعتماد جمهوری خواه می گوید که او برنده در سال 2016. این بررسی همچنین نشان داد آقای ترامپ پایین با 2 امتیاز در گرجستان و 6 در فلوریدا.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت حملات خود علیه بایدن در هفته های اخیر. در یک سخنرانی در کاخ سفید در روز سه شنبه رئیس جمهور بارها و بارها انتقاد خود را از حریف گفت: “در یک مصاحبه با رادیو فردا معتقد است که سهام را شاقول اگر بایدن رئیس جمهور انتخاب شد.

“شما می خواهد در یک افسردگی مانند در سال 1929 اگر جو بایدن در” آقای ترامپ گفت.

بو اریکسون و سارا Ewall-Wice کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im