معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری چهارشنبه اعلام کرد که برخی از آینده تظاهرات سیاسی تغییر کرده است از اجتماعات بزرگ به “مجازی حوادث” با توجه به این ممکن است گسترش از coronavirus. بایدن برنامه ریزی تظاهرات در ایالت ایلینوی و فلوریدا خواهد شد پیکربندی مجدد متناسب با قالب جدید.

“سلامت و ایمنی عمومی اولویت شماره یک ما است” خواندن بیانیه ای از مبارزات انتخاباتی. “ما شده اند ادامه خواهد داد و به مشورت با مقامات مربوطه از جمله ما به تازگی اعلام کرد بهداشت عمومی کمیته مشورتی در مورد مراحل مبارزات انتخاباتی باید برای به حداقل رساندن خطرات بهداشتی برای کارکنان و هواداران است.”

“به عنوان یک نتیجه از این گفتگوها و در درخواست از مقامات منتخب در ایلینوی و فلوریدا ما دیگر نمی خواهد نگه داشتن جمعیت بزرگ رویدادهای روز جمعه و شنبه در این کشورها” بیانیه ادامه داد. “فردا معاون رئیس جمهور بایدن را تحویل سخنان در coronavirus همه گیر روز جمعه و شنبه وقایع تبدیل خواهد شد مجازی حوادث است.”

هر دو بایدن و ورمونت سناتور برنی ساندرز لغو شد تظاهرات در کلیولند اوهایو روز سه شنبه در تلاش برای نگه داشتن جامعه گسترش coronavirus را به حداقل برساند.

“ما غذای عمومی از هشدارهای مقامات ایالتی اوهایو که ابلاغ نگرانی در مورد برگزاری بزرگ داخلی حوادث در طول شیوع کروناویروس گفت:” ساندرز مبارزات انتخاباتی در یک شنبه بیانیه ای.

بایدن انتخاباتی تکرار اظهارات مشابه و گفت آن را لغو اوهایو رالی “با راهنمایی از مقامات دولتی و از فراوانی از احتیاط.”

نیوزویک رسیده به هر دو بایدن و ساندرز کمپین اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

joe biden
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری چهارشنبه اعلام کرد که آن را مجدد برخی از آینده سیاسی تظاهرات به “مجازی حوادث است.”
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

ایلینوی گزارش 25 مورد مستند از coronavirus جمعه با شهردار شیکاگو لری Lightfoot تعویق انداختن این شهر سالانه رژه سنت پاتریک. ایلینوی نیز تاخیر در جلسه بعدی مجمع عمومی تا بعد در ماه مارس است.

فلوریدا گزارش شده 28 مورد تأیید این ویروس از جمله دو مرگ و میر منتسب به عفونت است. فرماندار ران DeSantis اعلام کرد به منظور اجرایی چهار شنبه است که محدود کردن بازدید علامتی افراد به خانه های سالمندان و امکانات زندگی کمک.

هر دو بایدن و ساندرز بحرانی شده است, کاخ سفید را به تلاش برای شامل ایالات متحده شیوع کروناویروس با هر دو نامزد داشتن در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در طول بحران.

“من فکر می کنم اگر رئیس جمهور بودند فقط از راه دریافت اجازه دهید کارشناسان در CDC و دیگران رسیدگی به این صحبت به آن, بحث در مورد آنچه باید انجام شود ما می خواهم همه بهتر” بایدن گفت: در طول یک مصاحبه روز دوشنبه در MSNBC.

ساندرز همچنین ابراز مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس در طول یک فاکس نیوز تاون هال نشست.

“چگونه می تواند به ما اعتماد این دولت در برخورد با بین المللی مراقبت های بهداشتی بحران در زمانی که شما تعیین معاون رئیس جمهور پنس یک فرد که او نیز نیست و بسیاری بر این باورند در علم؟” ساندرز پرسید. “چه شما در حال گفتن تمام جهان است که ما در حال سیاسی کردن این موضوع به جای برخورد با آن از داده ها و تحقیقات علمی بر اساس.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن می کند لیست اندازی کاتولیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف در ویسکانسین در ماه مارس امسال به عنوان بعدی خود را علنا در برنامه ریزی رویداد ایجاد کمپین بزرگتر تظاهرات خواهد بود “ساخته شده به معنای واقعی کلمه در یک روز به صورت روز” با توجه به پنس.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که این کمپین را به بهترین اطلاعات و تصمیم بهترین رفتن به جلو” پنس گفت: در روز سه شنبه coronavirus نیروی کار مطبوعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im