بایدن منجر نزدیک به 20 درصد در سراسر کشور با وجود رای دهندگان اعتقاد ساندرز است صادقانه تر

نیوزویک | No comments

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد دموکراتیک رای دهندگان به نفع سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن تقریبا 20 درصد بیش از سناتور برنی ساندرز برای نامزدی ریاست جمهوری, اگر چه تعداد زیادی معتقدند ساندرز صادق است.

نظرسنجی دوشنبه منتشر شد توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه نشان داد بایدن با 54 درصد حمایت در میان دموکرات ها و مستقل که تکیه دموکراتیک در مقایسه با تنها 35 درصد برای Sanders. کامل 92 درصد از دموکرات ها معتقد بودند ساندرز صادق است در حالی که تنها 84 درصد گفت: همان بایدن.

اما بایدن مشاهده شد که بیشتر electable از Sanders. اگرچه 80 درصد از دموکرات ها و مستقل که تکیه دموکراتیک اعتقاد بر این است که بایدن هم به احتمال زیاد یا تا حدودی به احتمال زیاد به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر تنها 61 درصد آنها اعتماد به نفس است که همان درست بود از Sanders.

بایدن این کمپین موفق شد به یک چرخش قابل توجه در طول هفته گذشته. غالب اجرای برنامه در روز سه شنبه شد و به احتمال زیاد همچنان در حال افزایش blowout پیروزی در کارولینای جنوبی روز قبل همراه با تاریخ و زمان آخرین دقیقه تاییدیه از سابق نامزدها از جمله بهداشت ، ctq و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

از شنبه بایدن به حال 661 متعهد نمایندگان با 573 برای ساندرز اگر چه برخی از آرا هنوز به شمارش در کالیفرنیا اولیه که می تواند کمی باریک شکاف. در مجموع 1,991 نمایندگان مورد نیاز را به نفع نامزدی آشکار است.

Biden and Sanders
سناتور برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در چارلستون کارولینای جنوبی در فوریه 25 سال 2020 است.
برنده McNamee/گتی

مرحله بعدی مسابقه آغاز می شود گفت: شش کشور از رای نامزد مسابقات. رای گیری های اخیر در ایالات متحده شده است تا حد زیادی مثبت بایدن که برخی از کارشناسان معتقدند به زودی می تواند به ساخت یک غیر قابل عبور سرب بیش از Sanders.

با وجود پاسخ دهندگان در روز دوشنبه نظرسنجی باور ساندرز به بیشتر صادق بایدن که پیش روی کلی favorability. این نظرسنجی در بر داشت بایدن با 77 درصد favorability میان دموکرات ها و کسانی که لاغر دموکراتیک در مقایسه با 71 درصد favorability برای Sanders. کسانی که بایدن نامطلوب شماره 13 درصد با 17 درصد برای Sanders.

نظرسنجی دیدم بایدن با 52 درصد به 41 درصد سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان در فرضی انتخابات matchup. ساندرز همچنین ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اما کوچکتر حاشیه از 49 درصد به 42 درصد است.

پاسخ دهندگان همچنین خواسته شد در مورد تهمت را از دست داده و در حال انجام coronavirus بحران است. جمهوری خواهان که مورد تایید رئیس جمهور دست زدن به این ویروس شد 87 درصد در حالی که 83 درصد از دموکرات ها مخالف. نظرات بودند به طور مشابه قطبی در مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی تصویب اعداد با 89 درصد از جمهوری خواهان تصویب و 95 درصد از دموکرات ها مخالف.

نظرسنجی انجام شده از مارس 5 تا 8 و بررسی 1,261 ثبت نام رای دهندگان در سراسر ایالات متحده از طریق تلفن های همراه و خطوط ثابت. آن را به طور کلی حاشیه خطا از 2.8 درصد است. دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل مورد بررسی شماره 559 حمل یک حاشیه خطا از 4.2 درصد است.

عصر ایران به خارج از ساندرز به کمپین اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>