بایدن دقت منجر مغلوب ساختن پیشی جستن در گرجستان, قرمز دولت است که نمی توان برای نامزد حزب دموکرات از سال 1992: نظرسنجی

نتایج یک Civiqs نظرسنجی از رای دهندگان ثبت شده در گرجستان سه شنبه منتشر شد نشان داد دموکراتیک presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن پیش از جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نقطه. گرجستان نه رای دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری از سال 1992 زمانی که بیل کلینتون را شکست داد و سپس رئیس جمهور جورج دبلیو بوش با کمتر از یک درصد است.

کمپین مشاوران برای بایدن را هدف قرار داده اند به طور سنتی حزب جمهوری خواه ایالات مانند گرجستان امید به متقاعد کردن رای دهندگان به رای دموکراتیک است. به طور کلی بایدن انتخاباتی که انتظار می رود به استخدام 600 بیشتر سازمان تا پایان ماه ژوئن برای کمک به مبارزات انتخاباتی.

بایدن سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در Civiqs نظرسنجی اندک است. 48 درصد از گرجستان نظرسنجی را برای رای دادن به بایدن اگر انتخابات برگزار شد امروز. مغلوب ساختن پیشی جستن است و تنها یک درصد پشت در 47 درصد است. که یک درصد است که جدا از مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن در حاشیه خطا تعیین شده توسط این نظرسنجی که به علاوه یا منهای 3.1 درصد است.

بایدن طنین انداز به خصوص به شدت با رای دهندگان در گرجستان garnering حمایت خود را از 92 درصد است. تنها 6 درصد از رای دهندگان در نظرسنجی گفتند که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

عصر ایران رسیده به این بایدن کمپین برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

joe biden
نتایج نظرسنجی سه شنبه منتشر شد نشان می دهد معاون رئیس جمهور جو بایدن دقت جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گرجستان یک دولت است که نه برای یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری در بیش از 20 سال است.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

هر دو بایدن و تهمت اساسا در حال اجرا unopposed برای حزب خود را نامزد دادن بایدن مبارزات انتخاباتی زمان بیشتری به تمرکز بر شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در آمده است که جمهوری خواهان در طول تاریخ دیده پیروزی مانند گرجستان تگزاس و آریزونا.

“ما اعتقاد داریم که وجود دارد خواهد بود در میدان نبرد متحده است که هرگز میدان نبرد متحده قبل از اینکه گفت:” بایدن مدیر کمپین جنیفر اومالی دیلون در یک تماس را فشار دهید جمعه. “ما احساس می کنیم مثل نقشه است که واقعا علاقه ما اگر شما نگاه کنید به رای گیری های اخیر.”

بایدن به دست آورد تا به حمایت از گرجستان سیاستمداران مانند آتلانتا شهردار Keisha لنس کف سابق آتلانتا شهردار اندرو جوان و سابق فرمانداری نامزد Stacy آبرامز. بایدن وعده داده است را انتخاب کنید به عنوان یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور و آبرامز گفته او خواهد بود خوشحال به بایدن را در حال اجرا همسر.

“من خواهد بود مایل به خدمت” آبرامز گفت: در ماه آوریل و اضافه کرد که اگر بایدن choses یک زن از رنگ به عنوان معاون رئیس جمهور آن را “کمک به ترویج نه تنها تنوع اما اعتماد است.”

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن باید خودداری از ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی در فرد به تهدید جامعه گسترش coronavirus. رئیس جمهور استفاده کرده است میزگردها اخبار جلسات و رسانه های اجتماعی به انتخاب مجدد پیام. بایدن تا حد زیادی استفاده می شود جلسات مجازی و تلویزیون مصاحبه برای ترویج مبارزات انتخاباتی خود.

بایدن همسر دکتر جیل بایدن انتظار می رود برای برگزاری کنفرانس های مجازی با خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در گرجستان در روز پنج شنبه. دیدار با آتلانتا منطقه معلمان انتظار می رود که به دنبال.

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام گرجستان در انتخابات 2016 شکست نامزد حزب دموکرات هیلاری کلینتون با 50.4 درصد از رای مردم. کلینتون trailed با 45.3 درصد از آرا در حالی که آزادیخواه Gary Johnson برداشت تا 3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit