جو بایدن اعلام شده است برنده —دقت — از هفته گذشته دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی در ایالت واشنگتن به او پیروزی در پنج نفر از شش کشور که رای دادند مارس 10. با توجه به واشنگتن وزیر امور خارجه, وب سایت بایدن برنده 37.8 درصد آرا نسبت به برنی ساندرز’ 36.4%.

پس از نزدیک به یک هفته از شمارش آرا معاون سابق رئیس جمهور در روز دوشنبه برگزار می شود بر روی یک سناتور سندرز که تبدیل به غیر قابل عبور.

واشنگتن یک دولت بود که ساندرز شده بود به امید پیروزی. در سال 2016 او برنده بیش از دو سوم از نمایندگان از واشنگتن قفقاز بیش از هیلاری کلینتون ،

جو بایدن ”

بیشتر در جو بایدن

از دولت 89 متعهد نمایندگان تنها 31 اختصاص داده و بر اساس ایالت نتیجه. باقی مانده 58 مصمم هستند بر اساس نتایج حاصل از این دولت 10 کنگره مناطق و نتایج آن ممکن است محاسبه شده تا زمان انتخابات است تایید شده توسط دولت است که می تواند به عنوان در اواخر مارس 27.

بایدن برنده چهار کشورهای دیگر آخرین جمعه: Missouri, می سی سی پی میشیگان و آیداهو. ساندرز برنده داکوتای شمالی.

در واشنگتن دموکرات ها با استفاده از رای گیری-با-پست ریاست جمهوری ابتدایی — نقل مکان کرد تا در این سال از مارس — برای اولین بار برای تخصیص نمایندگان به جای کوچکتر قفقاز در سال های گذشته.

چهار متحده — آریزونا, اوهایو, ایلینوی و فلوریدا — در حال برنامه ریزی برای برگزاری مقدماتی روز سه شنبه. بایدن طی مجازی تاون هال رویداد خواسته شده بود دوشنبه شب در مورد چگونه برای رای دادن با خیال راحت روز سه شنبه در نور از تهدید coronavirus.

او توصیه او را به باقی می ماند شش پا از دیگر رای دهندگان در خط و توصیه او این است که ماشین رای گیری خواهد بود پاک کرد و او را نیز دریافت خواهید کرد برای پاک کردن دست او را پس از رای گیری. گوش دادن به کارشناسان بهداشت و او توصیه می شود.

بو اریکسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de