جو بایدن به صراحت تکذیب کرد سابق سنا یکی از دستیاران اتهام تجاوز جنسی در روز جمعه گفت: “این هرگز اتفاق افتاده است.” این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد اولین اظهار نظر عمومی بر این اتهام توسط تارا Reade.

Reade گفت: در یک پادکست که در سال 1993 بایدن نفوذ او را با دست خود در حالی که در کنگره پیچیده زمانی که او بود یک هیات دستیار او در سنا ، آنچه در اواخر ماه مارس در گسترش قبلی او ادعا می کند که بایدن به حال مورد آزار و اذیت او.

در یک مصاحبه تلویزیونی MSNBC را “صبح جو” بایدن خواسته شد به طور مستقیم که آیا او تا به حال sexually assaulted Reade در سال 1993.

“نه این درست نیست,” او گفت:. “من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

در بیانیه ای در پاسخ به ادعای بایدن گفت که در حالی که زنانی که اتهامات مانند این “سزاوار به درمان با عزت و احترام و زمانی که آنها گام به جلو آنها باید شنیده شود” داستان “باید موضوع مناسب تحقیق و موشکافی.”

بایدن در ادامه در بیانیه ای نوشته شده و به سوال او ادعا کرد که او گفت که او تا به حال “مطرح شده برخی از این مسائل با سرپرست و کارکنان ارشد” اما این دو نفر شناسایی شده گفت: “به صراحت که او هرگز به سراغ آنها آمد و گله و شکایت و یا مسائل مطرح شده.”

او گفت: MSNBC که او را به یاد داشته باشید “هر نوع شکایت” Reade ممکن است را ساخته اند. “این 27 سال پیش,” او گفت:.

Reade, که گفت که او نمی باید یک کپی از او شکایت کرده بایدن به انتشار سنا پرونده برگزار شد و در دانشگاه Delaware. پس از CBS News پرسش در مورد سوابق در سال 2018 دانشگاه کاهش یافته است به انتشار هر یک از مدارک که مهر و موم شده. این کتابخانه پس از دریافت از سنا مقالات در سال 2012 گفت: “این مقالات در حال انتظار برای در دسترس خواهد بود به دو سال پس از بایدن آخرین روز انتخاب شده است.”

بایدن گفت: در بیانیه خود که سوابق در کتابخانه دانشگاه “را شامل نمی شود فایل های پرسنل.” آنچه او فرستاده به دانشگاه شامل مواد مستند “سخنرانی, سیاست, طرح مواضع گرفته شده و نوشتن از صورتحساب او گفت:” در این بیانیه است.

بایدن همچنین در این مصاحبه در روز جمعه گفت: “آماده” برای انتشار هر گونه و همه ممکن است پرونده شکایت مربوط به دیگران نیز هست. “من آماده ام برای انجام این کار است. به بهترین دانش من شده اند وجود دارد هیچ شکایتی علیه من نظر من سنا حرفه ای از نظر من اداره می شود.”

او ارائه شده که آرشیو ملی ممکن است یک رکورد از شکایت از دفتر نمایشگاه اشتغال شیوه و او گفت: او درخواست وزیر از مجلس سنا به دنبال یک رکورد از شکایت و آن را در دسترس است.

“اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شکایت ثبت خواهد شد وجود دارد,” او گفت.

بایدن به کمپین گفت: Reade بدخشان است “نادرست” و “کاملا نشد” اگر چه presumptive دموکراتیک نامزد خود را تا به حال نه به طور مستقیم خطاب به اتهام قبل از جمعه.

در سال 2019 چند زن دیگر متهم بایدن از نامناسب لمس بود که بیش از حد مهربان و یا بیش از حد آشنا. Reade تنها فردی که به جلو آمده و او را متهم به تجاوز جنسی. او گفت: CBS اخبار او انتشار این آخرین نماید چرا که او ارائه فرصت به انجام این کار در این پادکست به دلیل دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بین بایدن و برنی ساندرز بود که رقابتی که Reade این اتهام. Reade علنا به حمایت Sanders.

اصلی اتهامات علیه بایدن را شامل نمی شود تجاوز جنسی. یک سال پیش در آوریل 2019 او گفت: کالیفرنیا روزنامه اتحادیه که در “او استفاده می شود برای قرار دادن دست خود را بر شانه من زد و اجرا انگشت خود را تا گردن من. من فقط از نوع یخ و منتظر او را به جلوگیری از انجام آن است.” او همچنین ادعا کرد که مسئولیت های خود را در سنا اتاق شد کاهش می یابد و پس از او حاضر به خدمت نوشیدنی در یک رویداد. Reade گفت: بایدن ساخته شده بود و به درخواست او چرا که او دوست داشت ،

برخی از جدید گزینش پدید آمده در طول هفته گذشته که Reade اولین اتهام این حمله در 1990s. این هفته سابق همسایه از Reade را در ’90s, فیلم آموزش LaCasse گفت: CBS اخبار او به خاطر Reade گفتن او در حدود سال 1995 یا 1996 مورد حمله توسط بایدن جزئیات اولین گزارش کسب و کار خودی.

Reade برادر Collin Moulton همچنین گفت: CBS اخبار او به خاطر Reade گفت: بایدن قرار دادن دست خود را “فوت” اما حساب خود را تکامل یافته پس از او به ABC News در ماه مارس زمانی که او گفت که او آگاه بود از محل کار خود پایان داد. او همچنین گفت: در مصاحبه با واشنگتن پست که در سال 1993 Reade به او گفته بود که بایدن به حال نامناسب لمس گردن و شانه ها. چند روز بعد او پیامک ارسال می گویند که او به یاد می آورد Reade به او گفته بود بایدن قرار داده بود دست خود را “‘زیر لباس.'”

دیگران گفته اند Reade تنها مثبت صحبت کرد در مورد کار قبلی در بایدن ، لین هامر که عمل یک اسب کالیفرنیا نجات که در آن Reade داوطلب برای چند سال گفت: CBS اخبار Reade عینک تجربه در بایدن را مانند یک “پر در کلاه.” هامر نیز مورد سوال Reade را مطالعه کنید.

نیویورک تایمز مصاحبه Reade را همکاران سابق. آنها گفته اند که نمی به یاد داشته باشید هر گونه شکایت از Reade در مورد نوع رفتار بایدن که او توصیف می کند در حال حاضر.

یکی از Reade را همکاران سابق ماریان بیکر بایدن معاون سابق دستیار اجرایی در دهه 1990 ارائه یک بیانیه به رادیو فردا از طریق بایدن کمپین ابراز تردید در مورد Reade را با خود ندارد. او گفت: “من هرگز یک بار شاهد یا شنیده اید و یا دریافت هر گونه گزارش از رفتار نامناسب, دوره — نه از خانم Reade نه از هر کسی.”

سارا برته, Michael Kaplan و Caitlin Huey-سوختگی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de