معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خطاب به هواداران در فیلادلفیا سه شنبه شب به عنوان او پیش بینی شده بود به نفع اکثریت سه شنبه 2 متحده است.

“بیش از یک هفته پیش بسیاری از صاحب نظران اعلام این نامزدی مرده بود” بایدن گفت. “در حال حاضر ما بسیار زنده است. و اگر چه وجود دارد یک راه برای رفتن در آن را مانند به نظر می رسد ما در حال رفتن به یک شب خوب است.”

“به من گفت: از آغاز این انتخابات است که شخصیت در انتخابات” بایدن ادامه داد. “شخصیت نامزدهای شخصیت ملت در انتخابات. آن را بیش از باز گشت به نظر من ما مبارزه است. این یک گشت برای روح این ملت است.”

“این کمپین این است که مصرف کردن و من معتقدم که ما در حال رفتن به انجام این کار به خوبی از این نقطه در” بایدن اضافه شده است.

بایدن همچنین تشکر ورمونت سناتور برنی ساندرز در سخنان خود با استناد به خود را “خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق خود را.”

“ما به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و با هم خواهیم شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می شود.” “ما او را شکست با هم. ما در حال رفتن به را این ملت با هم.”

عصر ایران رسیده به این بایدن کمپین اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

joe biden
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خطاب به هواداران از فیلادلفیا پس از پیش بینی برنده در شش مقدماتی سه شنبه شب.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

سابق سناتور سندرز بایدن ارشد رقیب در دموکراتیک نژاد تصمیم به ارائه هر دولتی پس از اظهارات روز سه شنبه نتایج اولیه اعلام شد.

بایدن متصلب تا یک تعداد قابل توجه از مشخصات بالا تاییدیه از سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری از جمله یک بیانیه پشتیبانی از تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ روز سه شنبه.

“جو بایدن خواهد بود که دموکرات نامزد و من همیشه گفته ام که من قصد دارم برای حمایت از هر نامزد است, بنابراین من بدینوسیله am حمایت جو بایدن بود نه فقط نامزد حزب دموکرات اما رییس جمهور بعدی ایالات متحده” یانگ گفت: در سی ان ان.

“من می گویم این با داشتن پشتیبانی برنی ساندرز در سال 2016” یانگ ادامه داد. “برنی الهام بخش بود برای من. او الهام بخش من برای اجرا اما محاسبات ریاضی می گوید: جو ما گران نامزد. ما نیاز به حزب را با هم. ما نیاز به شروع به کار بر روی شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

دیگر سیاستمداران که به تایید بایدن پس از پایان ریاست جمهوری خود را مبارزات شامل مینه سوتا سناتور ctq نیوجرسی و سناتور کوری بوکر کالیفرنیا سناتور کامالا هریس و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

Buttigieg به نظر می رسد با بایدن در تگزاس کمپین رویداد در ماه مارس گفت که آمریکایی ها “نیاز به یک سیاست است که در مورد نجابت یک سیاست است که به ارمغان می آورد نجابت. و این چیزی است که جو بایدن تمرین شده است تمام زندگی خود را.”

کسانی که تاییدیه به نظر می رسید برای کمک به تقویت بایدن انتخاباتی که دیده بود متزلزل در روز سه شنبه. بایدن انجام نداده و در اولین مسابقات اولیه در چرخه قرار دادن پنجم در نیوهمپشایر اولیه و چهارم در شدت رقابت حزبی آیووا.

اما کمک کرد تا با حمایت و پشتیبانی از رای گیری جامعه بایدن به آسانی برنده کارولینای جنوبی اولیه در ماه فوریه با 48.4 درصد از آرا. در سه شنبه بایدن بود که ویکتور در نه متحده است. ساندرز تنها برنده چهار متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im