بایدن شیپور خاموشی جدید مدیر کمپین به عنوان تمرکز شیفت به انتخابات عمومی

سی بی اس آمریکا | No comments

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز پنج شنبه به نام جانباز دموکراتیک عمل جن اومالی دیلون به عنوان مدیر کمپین تغییر چرخ دنده ها به عنوان ریاست جمهوری آغاز می شود برای ورود به یک مرحله جدید است.

“او خواهد بود یک دارایی فوق العاده به یک کمپین است که فقط در حال رشد و قوی تر شدن که ما آماده برای مبارزه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز” بایدن گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این حرکت که ایسنا گزارش داد که پنج شنبه.

اومالی دیلون قبلا زد Beto o’rourke ریاست جمهوری مبارزه است. او را برای مدیر کمپین گرگ شولتز و آنیتا دان دیگر کهنه دموکراتیک عمل که در خدمت به عنوان عملا رهبر برای چند هفته در میان کاهش کمپین اقبال پس از آیووا و نیوهمپشایر مسابقات و باز گشت پس از کارولینای جنوبی اولیه.

جو بایدن ”

بیشتر در جو بایدن

این کمپین گفت شولتز باقی خواهد ماند با این کمپین و تمرکز بر روی “برنامه ریزی برای انتخابات عمومی و در ادامه به تقویت کمپین های خارجی توسعه.”

یک فرد آشنا با این حرکت گفت: این سوئیچ به حال بحث شده است “بیش از این دوره از هفته” بود و انتظار می رود در میان کمپین رتبه بالا.

“این یک گام مثبت برای تعیین کسی با دیدگاه گسترده است که او به ارمغان می آورد کار در درون حزب و در انتخابات ریاست جمهوری چرخه” فرد اضافه شده است. “کمپین نیاز به یک decisionmaker — یک نقطه از مدیریت. آن یکی ندارد. این نیاز بود.”

اومالی دیلون معاون مدیر کمپین اوباما 2012 مبارزات انتخاباتی و انتخاب مجدد به عنوان مدیر اجرایی کمیته ملی حزب دموکرات مسئول روز به روز عملیات حزب عدالت و توسعه است. او همچنین یک جانباز از چند شهرداری در کنگره سنا و انتخابات ریاست جمهوری.

دیگر دستیاران ارشد به بایدن در حال انتظار باقی می ماند در بالای نقش از جمله کیت Bedingfield یک معاون مدیر کمپین با تمرکز بر ارتباطات; Steve Ricchetti یک دیرین consigliere برای معاون سابق رئیس جمهور و خواهر والری بایدن اونز که شده است یک مشاور به تمام مبارزات سیاسی.

اومالی دیلون استخدام می آید به عنوان بایدن مجموعه بود به صحبت می کنند و پنج شنبه از خانه خود را پایه ویلمینگتون در مورد شیوع کروناویروس و به عنوان تیم خود را آماده برای تغییر تمرکز خود را به یک انتخابات عمومی matchup آن را به عنوان حفظ سنگین سرب در نماینده مسابقه بیش از سناتور برنی ساندرز.

یک بایدن کمپین یادداشت اواخر روز چهارشنبه گفت که از آن انتظار برنده شدن حداقل 400 بیشتر نمایندگان در مقدماتی روز سه شنبه در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو و حفظ سرب بیش از ساندرز حداقل 150 نفر از نمایندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>