بایدن می گوید حامیان ما فقط گرفتن آغاز شده است پس از ضعیف نشان دادن در نیوهمپشایر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به هواداران خود گفت که رقابت برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری بود “شروع” پس از یک فقیر در نیوهمپشایر اولیه در سمت چپ او را با نمایندگان از دولت در روز سه شنبه.

بایدن قبلا در نظر گرفته شده است روشن frontrunner برای نامزدی اما چشم انداز خود را در زمان سریع nosedive پس تعجب آور چهارم پایان در آیووا انجمن. بایدن نگاه کرد به احتمال زیاد به نزول به دور پنجم در نیوهمپشایر با کمتر از 90 درصد از آرا شمارش شده در سه شنبه شب. او مطمئن جمعیت حامیان که پشتیبانی قوی از غیر سفید رای دهندگان هنوز هم می تواند او را بیش از بالا.

“من می خواهم همه شما را به فکر می کنم از یک عدد 99.9 درصد” بایدن گفت: جمعیت مونتاژ در کارولینای جنوبی سه شنبه شب. “که در صد از رای دهندگان آمریکایی که هنوز فرصتی برای رای دادن در آمریکا است. یکی بیشتر از تعداد 99.8. که درصد از رای دهندگان لاتین که نه به حال فرصت برای رای دادن.”

“وقتی که شما شنیدن این همه صاحب نظران و کارشناسان cable TV, سخن گفتن, صحبت کردن در مورد مسابقه به آنها بگویید این است که بیش از ما فقط گرفتن آغاز شده است,” او اضافه شده است.

Joe Biden
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خطاب به جمعیت در یک مراسم انتخاباتی در کلمبیا, کارولینای جنوبی, در تاریخ 11 فوریه سال 2020 است.
Sean Rayford/گتی

ملی اخیر نظرسنجی ها نشان می دهد حمایت بایدن به طور پیوسته انداختن با سناتور برنی ساندرز به ظاهر مصرف بیش از گوشته از frontrunner. بایدن به نظر می رسد در حال حاضر نوشته شده است شانس خود را در نیوهمپشایر قبل از اولیه حتی آغاز شده است.

“من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یک ضربه در اینجا” گفت: New Hampshire مخاطبان در روز جمعه بحث دموکراتیک. “به طور سنتی برنی برنده حدود 20 امتیاز آخرین بار و معمولا آن را به همسایه سناتورها که به خوبی انجام دهد.”

معاون سابق رئیس جمهور اجتناب تاریخ و زمان آخرین دقیقه مبارزه در نیوهمپشایر به جای تمرکز تلاش خود را در کارولینای جنوبی است که به برگزاری چهارمین دموکراتیک مسابقه در فوریه 29. نظرسنجی شماره در دولت نشان داده اند بایدن قابل توجهی منجر شود اگر چه آنها تا حد زیادی انجام شده قبل از ابتدایی فصل آغاز شده است.

بایدن این باور است که او بی نظیر پشتیبانی از غیر سفید رای دهندگان ممکن است ناقص و بر اساس رای گیری های اخیر. یک جفت جدید نظر سنجی های ملی سه شنبه منتشر شد نشان می دهد ساندرز مصرف بیش روشن سرب در جمعیتی با بایدن داشتن تضعیف قابل توجهی در میان تمام پاسخ دهندگان از جمله غیر سفید رای دهندگان.

بدون در نظر گرفتن خود را کاهش نظرسنجی اعداد و ملال انگیز در نیوهمشایر معاون سابق رئیس جمهور خواست خود را کارولینای جنوبی حامیان به یاد داشته باشید که دموکراتیک مسابقه تنها درباره “افتتاح بل.”

“ما فقط شنیده ام از دو از 50 ایالت. دو نفر از آنها گفت:” بایدن. “همه ملت نه نیمی از ملت نه یک چهارم از ملت نه 10 درصد. دو دو. حالا من از کجا آمده که زنگ باز و نه بسته شدن بل.”

ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر با سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg در آینده نزدیک دوم و سناتور ctq صعودی به قوی مقام سوم به پایان برسد. بایدن و بقیه نامزدها همه موفق به رسیدن به 15 درصد آستانه مورد نیاز برای به دست آوردن نمایندگان از دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su