بایدن برای شرکت در سه مناظره با مغلوب ساختن پیشی جستن

جو بایدن در حال برنامه ریزی برای شرکت در سه قبلا برنامه ریزی شده مناظره با رئیس جمهور تهمت — و نه یکی بیشتر مبارزات انتخاباتی خود در روز دوشنبه گفت.

این بایدن کمپین همچنین خواستار حزبی کمیسیون در بحث ریاست جمهوری به توضیح دهید که چگونه آن را برنامه ای برای نگه داشتن فرد در بحث برنامه ریزی برای ماه های سپتامبر و اکتبر با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“وجود دارد هیچ دلیلی که چرا معاون رئیس جمهور بایدن و رئیس جمهور تهمت نمی تواند ملاقات برای بحث با ایمنی مناسب و اجتماعی فاصله اقدامات (تعیین شده توسط مقامات بهداشت عمومی) در سه تاریخ CPD شناسایی کرده است. هیچ چیز نباید مانع انجام مناظره بین جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این تاریخ; دوباره ما نمی خواهیم برای ارائه به رئیس جمهور تهمت با هر بهانه ای برای بحث نمی ، ” بایدن کمپین نوشت: در نامه ای به این کمیسیون در روز دوشنبه.

کمیسیون سازمان یافته مناظره های تلویزیونی که قدمت آن به سال 1988. در این سال بحث نیز مجموعه ای از به رخ می دهند در 29 سپتامبر در دانشگاه نوتردام در ساوث بند ایندیانا; 15 اکتبر در دانشگاه میشیگان در آن آربور میشیگان; و 22 اکتبر در بلمونت در نشویل. معاون مناظره ریاست جمهوری برنامه ریزی شده برای اکتبر 7 در دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی.

یک سخنگوی بحث کمیسیون نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر.

افشای بایدن را بحث نیت می آید تنها چند روز پس از رئیس جمهور تهمت هفته گذشته اعلام کرد که او و درخواست های شخصی خود را وکیل رودی جولیانی به مذاکره برای چهارمین چهره به چهره و بحث با بایدن. جولیانی نیز رفتن برای مذاکره قبل از شروع به بحث از اواخر ماه سپتامبر به دلیل غایب انتخابات آغاز خواهد شد در برخی از ایالت ها در اوایل ماه سپتامبر و به خاطر زودتر شروع خواهد به احتمال زیاد نیز جلوگیری از پیش بینی له از زندگی ورزشی پوشش از مسابقات به تعویق افتاد و با توجه به همه گیر.

اما بایدن دستیاران روز دوشنبه گفت که آنها بلافاصله خندید و در این پیشنهادات اشاره کرد که تهمت کمپین تناقض وقتی که می آید به پست الکترونیکی-در رای گیری از رئیس جمهور به طور منظم کست شک در قابلیت اطمینان پست الکترونیکی-در برگه های رای – حتی اگر او با استفاده از یک خود را به رای دادن در فلوریدا در اوایل این سال است.

“جو بایدن به نظر می رسد به جلو به رو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چند بحث سری است که مردم آمریکا آمده اند به انتظار از رهبران خود را; ما امیدواریم که رئیس جمهور تهمت نمی خواهد شکست که سنت و یا بهانه ای برای امتناع از شرکت های” بایدن کمپین نوشت و در آن نامه به کمیسیون. “در حال حاضر که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بد در نظرسنجی ها و از جان گذشته است برای تغییر موضوع از شکست در رهبری کشور ما در حال دیدن گزارش می دهد که او پیشنهاد خود را برای مناظره – پس از گفت: فقط شش ماه پیش که او ممکن است مایل به شرکت در بحث برنامه ریزی. هیچ کس نباید فریب خورده: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین موقعیت جدید است که بحث انحراف. مغلوب ساختن پیشی جستن موقعیت به نظر می رسد که به گفته او بحث خواهد شد اگر او می تواند انتخاب کنید مدیران انجمن: واضح است که رئیس جمهور که تا حد زیادی انجام مصاحبه تنها با مطلوب اخبار رسانه های, ترس از مواجهه با پرسش از خنثی مدیر. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پیشنهاد استادانه درست شده برای مذاکرات صرفا تلاش برای طفره رفتن از نمایشگاه حتی دست مباحث.”

در اینجا بایدن کمپین نامه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im