خبرنگار مگی Haberman گفت: در سی ان ان است که دادستان کل لایحه بر شکایت در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی مداوم دادخواهی ممکن است چه تهمت “می خواهد به شنیدن”

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” Barr گفت: ABC اخبار شنبه در اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی حکم زندان توصیه می شود برای خود مشاور سابق راجر سنگ.

“من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی آن است که آیا کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور. من قصد دارم به انجام آنچه که من فکر می کنم راست است” Barr گفت. “من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

دادستان فدرال در اصل می خواستم به سنگ بود که محکوم به اتهامات مرتبط با تحقیق و تفحص از روسیه را به اتهام دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 در ماه نوامبر سال 2019 یک جمله با حداکثر نه سال. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد پیشنهاد حکم خواستار آن را “وحشتناک و بسیار ناعادلانه” به DOJ رد محکومیت توصیه در سنگ مورد.

“من واقعا نمی توانید ببینید [تهمت] جلسه لایحه بر انتقاد او چگونه با استفاده از توییتر است که به نظر او بسیار مهم است به او چگونه ارتباط برقرار و فرم خود را از استقلال در این کار” Haberman گفت. “من نمی می توانید ببینید او از شنیدن این, و گفت:,” بله, من آن را دریافت کنید. که سرد است.'”

“[تهمت] در این نوع از فاز احساس نامحدود پس از استیضاح,” Haberman اضافه شده است. “این چیزی است که او می خواهد به شنیدن.”

maggie haberman
برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار مگی Haberman روز پنجشنبه گفت که دادستان کل لایحه بر انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها شد “آنچه که او می خواهد به شنیدن.”
رابرت Daemmrich Photography Inc/Corbis/گتی

Haberman یک کاخ سفید خبرنگار نیویورک تایمزبرنده 2018 جایزه پولیتزر را برای او در گزارش در روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و روسیه است.

“رئیس جمهور نبود ناراحت نظرات و او حق دارد مثل هر شهروند آمریکایی به طور علنی خود را ارائه نظرات” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “رئیس جمهور تهمت با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار موثر برای مبارزه با مردم آمریکا در برابر بی عدالتی در کشور ما از جمله خبر جعلی. رئیس جمهور دارای ایمان کامل و اعتماد به نفس در دادستان کل Barr به انجام کار خود و رعایت قانون است.”

عصر ایران به خارج از کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Barr گفت: در مصاحبه های خود را که او تا به حال ساخته شده ذهن خود را برای کاهش سنگ جمله را قبل از رئیس جمهور توییتی در مورد آن.

“من فکر می کنم نقش اساسی دادستان کل است که برای حفظ قانون اجرای روند جنایی مقدس به مطمئن شوید که هیچ دخالت سیاسی در آن” بار گفت. “و من انجام داده اند که و من ادامه خواهد داد به انجام این کار است. و من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.”

در حالی که بر منکر انجام نفع رئیسجمهور دیگران می گویند که یک حرفه ای خط عبور بوده است.

سابق آمریکا وکیل پاتریک Cotter کرد و گفت: در MSNBC “من به شما بگویم دادستان کل منصوب شده است به اداره قانون منصفانه و بی طرفانه و این خط که من دیدن شده است بیش از نورد مانند یک مخزن توسط رئیس جمهور است که به وضوح به وضوح اعمال فشار زیادی به DOJ به نفع یک دوست شخصی خود را. است که به سادگی غیر قابل قبول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su