بیل کلینتون ادعا می کند Monica Lewinsky امر بود به کمک نگرانی’

بی بی سی جهان | No comments

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون می گوید رابطه او با Monica Lewinsky شد راهی برای مدیریت اضطراب است.

او این اظهارات را به عنوان بخشی از یک مجموعه مستند با عنوان “هیلاری” که به نظر می رسد در زندگی عمومی از سال 2016 نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ،

آقای کلینتون بود استیضاح در سال 1998 برای دروغ گفتن به محققان در مورد رابطه اش با Ms Lewinsky. او تبرئه در سنا محاکمه.

Ms Lewinsky بود 22 ساله در کاخ سفید کارآموز در آن زمان از این امر است.

آقای کلینتون گفت: مستند نشانگر Hulu: “آنچه من بد بود اما نه مثل من فکر کردم اجازه دهید فکر می کنم در مورد احمقانه ترین چیزی که من احتمالا می تواند انجام دهد و انجام آن است.”

“شما احساس می کنید مانند شما در حال سرسام آور در اطراف شما بوده ام در یک 15-دور مبارزه جایزه که تمدید شد به 30 دور و در اینجا چیزی است که شما ذهن خود را به آن را در حالی که برای. همه زندگی فشارها و نا امیدی و وحشت ترس و یا هر چیز من برای مدیریت اضطراب برای سال.”

ارتباط خود را با Ms Lewinsky شد, اخبار مهم داستان در اواخر دهه 1990 پس از آن رئیس جمهور برای اولین بار رد امر قبل از بعد از اعتراف به نامناسب “تماس فیزیکی”.

آقای کلینتون اولیه در واکنش به گزارش های رسانه ها در سال 1998 – “من نمی باید روابط جنسی با این زن” – رفته به عنوان یکی از سیاست آمریکا’ به یاد ماندنی ترین نقل قول.

  • Lewinsky: کلینتون در امر سوء استفاده از قدرت
  • ارتباط بین Monica Lewinsky و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Ms Lewinsky را حفظ کرده است که رابطه او با رئیس جمهور سابق رضایت طرفین بود اما او آن را به نام “ناخالص سوء استفاده از قدرت”.

“هر گونه سوء آمد پس زمانی که من ساخته شده یک قربانی به منظور محافظت از خود و موقعیت قدرتمند…,” او گفت: Vanity Fair در سال 2014.

او گفت که او تا به حال “درک محدود از عواقب” در زمان و تاسف امر روزانه.

در این مستند آقای کلینتون می گوید او احساس می کند “وحشتناک” است که Ms Lewinsky زندگی تعریف شده توسط خود را در ارتباط است.

“من در طول این سالها سعی کرده ایم به تماشای او یک زندگی عادی دوباره اما شما رو به تصمیم می گیرید که چگونه به تعریف عادی,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که در مورد این حادثه خانم کلینتون توضیح داد که چگونه او ویران شد.

“من شخصا فقط صدمه دیده است و من نمی توانم این را باور نمی تونم باور کنم شما دروغ گفته. این وحشتناک بود و به من گفت: اگر این است برای رفتن به مکان های شما باید بگویم که چلسی.”

او توضیح داد که چگونه او “نمی خواهم چیزی برای انجام با او” بعد از اخبار از امور را شکست.

“من تصمیم به ماندن با شوهر من. من فکر می کنم برخی از مردم فکر می کردند من تصمیم درست و برخی از مردم فکر می کردند من تصمیم اشتباه است.

آقای کلینتون گفت: مستند سازان که گفتن دختر خود چلسی در مورد امر بود “افتضاح”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>