مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت پله پایین از هیئت مدیره این شرکت به صرف زمان بیشتری را در فعالیت های بشردوستانه.

او می گوید او می خواهد به تمرکز بر روی بهداشت جهانی و توسعه آموزش و پرورش و مقابله با تغییر آب و هوا.

یکی از ثروتمندترین مردان جهان, آقای گیتس 65 نیز در سمت چپ از هیئت مدیره از وارن بافت عظیم شرکت برکشایر هاتاوی.

آقای گیتس پایین پا از خود را روز به روز نقش در حال اجرا مایکروسافت در سال 2008.

اعلام آخرین حرکت آقای گیتس گفت که این شرکت خواهد بود “همیشه بخش مهمی از زندگی من کار” و او را همچنان درگیر با رهبری آن است.

اما او گفت: “من به دنبال به جلو به این مرحله بعدی به عنوان یک فرصت برای حفظ دوستی و مشارکت است که به معنای بسیاری برای من به ادامه کمک به دو شرکت که من فوق العاده مغرور و موثر شنده من تعهد به پرداختن به برخی از سخت ترین تعمیرات جهان چالش است.”

آقای گیتس که توسط فوربس به عنوان جهان, دومین مرد ثروتمند دنیا پس از شرکت آمازون جف بزوس و با ارزش است $103.6 میلیارد دلار (£84.4 میلیارد دلار).

او ثروت خود را در حال توسعه نرم افزار برای رایانه های شخصی.

بیشتر در مورد بیل گیتس:

به عنوان یک مرد جوان او کاهش یافته خارج از دانشگاه منتقل شد و به آلبوکرک در نیومکزیکو جایی که او راه اندازی مایکروسافت با دوست دوران کودکی خود پل آلن که در سال 2018 است.

خود شکستن بزرگ آمد و در سال 1980 زمانی که مایکروسافت امضا توافق نامه با آی بی ام برای ساخت این سیستم عامل است که شناخته شده به عنوان MS-DOS.

مایکروسافت رفت و در سال 1986 و در عرض یک سال, بیل گیتس در 31 حال تبدیل شدن به جوانترین خود ساخته میلیاردر.

آقای گیتس خدمت در برکشایر مدیره از سال 2004 اختصاص داده است اما بسیاری از وقت خود را به سازمان خیریه او با همسرش بنیاد بیل و ملیندا گیتس.

زن و شوهر بودند به نام سخاوتمندانه ترین خیر در آمریکا در سال 2018 توسط این وقایع از انسان دوستی پس از دادن $4.8 میلیارد دلار به بنیاد سال قبل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de