بیل ماهر می گوید: آمریکا نمی مراقبت در مورد تارا Reade را بایدن اتهامات چالش های زمان بندی تجاوز جنسی به ادعای

نیوزویک | No comments

HBO میزبان Bill Maher گفت: جمهوری خواهان و حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “مهم نیست” در مورد تارا Reade یا سایر جنسی زنان در عراق گفت: این ادعا ها استفاده می شود به عنوان یک “سلاح یک جانبه” علیه دموکرات ها.

زمان واقعی با بیل ماهر میزبان پاره پاره دموکرات ها در روز جمعه گفت: “ما نیاز به انجام همه چیز ما می تواند به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن” با این استدلال که خواهان “می خواهم برای ما به پایین سوراخ خرگوش” از Reade را 1993 اتهامات علیه presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

ماهر گفت: دموکرات ها باید هرگز رییس سابق مینه سوتا سناتور آل فرانکن بر ادعاهای سوء رفتار جنسی است که منجر به استعفای او در ژانویه 2018. HBO میزبان گفت: دموکرات “بیدار شد خود را” به یک گوشه با فشار دادن “معتقدند زنان” روایت به جای اتخاذ شعار “اتهامات را به طور جدی.”

“با اعتقاد به همه چیز شما را ندارد و نجیب آن را می سازد شما ساده لوح. و ما را با دنیایی که در آن جمهوری خواهان نمی مراقبت در مورد این مسائل پس از آن فقط یک طرفه سلاح استفاده می شود که تنها در برابر دموکرات” ماهر روز جمعه گفت.

“فقط به خاطر فاکس نیوز است که با وسواس بایدن تجاوز به اتهامات این معنا نیست که بقیه از ما می شود. شما ممکن است متوجه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک حرکت: متهم شما از چیزی که او را به جرم” او اضافه شده است.

ماهر گفت: دموکرات از جمله سناتور نیویورک کریستن جیلیبرند باید سرنگون فرانکن بیش USO تور اتوبوس اتهامات در اوایل 2000s زمانی که او بود یک شنبه شب زنده کمدین.

“مغلوب ساختن پیشی جستن, اتوبوس, با بیلی بوش ما پرتاب Al Franken تحت آن” ماهر گفت: در پاسخ به یک 2019 سخن گفتن از سناتور نیویورک کریستن جیلیبرند در مورد باور زنانی که متهم فرانکن از اتوبوس آنها را یک دهه قبل است. ماهر به طور مستقیم هدف قرار داده “معتقدند زنان” روایت به عنوان بیش از حد گسترده ای به ویژه در رابطه با Reade است اتهامات علیه بایدن—که او و مبارزات انتخاباتی خود بارها و بارها رد شده است.

ماهر پاره پاره حزب دموکرات برای داشتن “بیدار شد خود را” به گوشه ای زمانی که آنها به تصویب رسید “معتقدند زنان” به عنوان وحدت خود تماس بگیرید و در برابر آزار و اذیت جنسی. در عوض, ماهر, پیشنهاد شعار “اتهامات را به طور جدی” باید مورد استفاده قرار گیرد به منظور بررسی این ادعا به همان اندازه. ماهر گفت: Reade است اتهامات علیه بایدن باید بیش از حد بسیاری از اشتباهات و او اشاره کرد پس از حذف 2018 متوسط مقاله او نوشت با عنوان “چرا یک لیبرال دموکرات پشتیبانی از ولادیمیر پوتین.”

“او به معنای واقعی کلمه نوشت, نامه ای عاشقانه به قاتل تلاش برای نگه داشتن بایدن از کاخ سفید” ماهر روز جمعه گفت. “همه می گوید:” ما نیاز به انجام همه چیز ما می تواند به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.’ آره به جز هر چیزی است.”

“شما منتظر 27 سال شما فکر می کنم آن را نمی تواند صبر کنید چند ماه است ؟ این چیزی است که من می خواهم به درخواست خانم Reade: “چرا حالا؟'” ماهر ادامه داد. “من نمی گویم چرا که نه 27 سال پیش من درک می توانید آن را از قربانیان سال به جلو می آیند. من گفت: چرا قبل از سه شنبه? چرا در پاییز گذشته هنگامی که ما هنوز هم تا به حال از یک دوجین دیگر نامزدها را انتخاب کنید ؟ چرا صبر کنید تا زمانی که بایدن است و تنها امید ما در برابر تهمت و سپس او را پایین.

bill maher biden metoo reade
Bill Maher گفت: جمهوری خواهان “مهم نیست” در مورد تارا Reade جنسی در عراق گفت: این ادعا ها به سادگی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک “سلاح یک جانبه” علیه دموکرات ها.
تصویر: Bill Maher | YouTube

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>