بیل o’reilly می گوید Hannity که بیشتر درگذشت Coronavirus شد آخرین رمق خود را به هر حال’: ‘آیا می خواهید به صدا سنگدلانه’

در Sean Hannity را نشان می دهد رادیو سابق رادیو فردا, میزبان, Bill o’reilly گفت که بسیاری از افرادی که در حال مرگ هستند از coronavirus بیماری همه گیر “شد آخرین رمق خود را به هر حال.”

در پاسخ Hannity اقدام به روشن است که برخی از مرحوم شده اند و یا تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. او همچنین هشدار داد o’reilly به انتظار انتقاد خود را در نظر.

در حالی که بحث اجتماعی فاصله اقدامات میان اپیدمی Hannity گفت: “من می خواهم زندگی به حالت عادی بازگشت می تواند به شما ثابت است که در یک راه ساده؟”

“اوه مرد من آرزو می کنم من می توانم شما می دانید؟” O’reilly پاسخ داد. “اما ما در حال ساخت مراحل کمی….این [آمریکا مرگ] پیش بینی است که شما فقط ذکر شده را به 60,000 من فکر نمی کنم از آن خواهد شد که بالا 13,000 مرده در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا.”

“بسیاری از افرادی که در حال مرگ هستند و هر دو در اینجا و در سراسر جهان” o’reilly ادامه داد: “در گذشته پاهای خود به هر حال من نمی خواهم به صدا سنگدلانه در مورد آن است.”

“شما در حال رفتن به چکش که” Hannity پاسخ داد.

“من اهمیتی نمی دهند. منظورم این است که یک مرد ساده می گوید حقیقت” o’reilly گفت.

“شما معنی افرادی است که شرایط اساسی که باید سیستم ایمنی بدن,” Hannity, گفت:, و اضافه کرد که برخی از اروپایی ها که کشته شدند coronavirus نیز افراد سیگاری است.

“و آنها در حال آنهایی که شده تسلیم شدن در اعداد” Hannity ادامه داد.

“شما در حال رفتن برای دیدن” o’reilly گفت: “مراکز کنترل بیماری در پایان این همه می گویند این درصد از مردم از این ویروس نیز تا به حال چیزهای دیگر که آنها را کشته است.”

Bill O'Reilly
نویسنده و مجری تلویزیونی بیل o’reilly (C) در مراسم “قتل ریگان” Washington DC برتر در موزه در اکتبر 6, 2016 در واشنگتن, DC.
ترزا Kroeger/گتی

در حالی که این درست است که افراد مسن ضعف سيستم ايمنی مردم و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی مانند قلبی-عروقی یا تنفسی مسائل—به ویژه آسیب پذیر به ویروس را ساده می گویند همه این جمعیت بودند “آخرین رمق خود را به هر حال.”

O’reilly نظر نادیده نزدیک به 800 آمریکایی با سن کمتر از 50 است که از درگذشت این ویروس با توجه به واشنگتن پست بررسی دولت داده است. انتشار تخمین زده می شود که تعداد واقعی افراد جوان کشته شده توسط این ویروس به احتمال زیاد بسیار بالاتر به عنوان تست و گزارش متفاوت بین متحده است.

در حالی که تعدادی از coronavirus مرگ و میر را افزایش می دهد, مسن جمعیتی می شود و پزشکان هنوز هم بدانند که آیا وجود دارد چندین سویه از ویروس و چگونگی آن ممکن است در بیماران مختلف با سابقه پزشکی.

آسم و دیابت و فشار خون بالا هستند از جمله بیماری های است که می توانید یکی را به خصوص مستعد ابتلا به کروناویروس’ کشنده اثرات ارسال گزارش. این شرایط به سختی ترمینال خود به خود و معمولا می توان از طریق رژیم غذایی و دارو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im