Billie Eilish Calls Out YouTuber For Impersonating Her In Public
Billie Eilish شمار در اتاق مطبوعات با جوایز برای آلبوم سال رکورد سال و بهترین هنرمند جدید ترانه سال و بهترین Pop Vocal Album طول 62 Annual Grammy Awards در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس. Elish به نام یک YouTuber برای جعل هویت او.
فردریک J. BROWN/خبرگزاری گتی ایماژ

Billie Eilish است که بانک مرکزی با مردم, نما, به عنوان او.

چند برنده جایزه گرمی هنرمند به نام او بسیاری از impersonators در یک سری از پست های به اشتراک گذاشته شده در Instagram, داستان, در روز پنج شنبه. “پسر بد” خواننده به اشتراک گذاشته screengrab از یک لیست از فیلم های یوتیوب از مردم “تظاهر به Billie Eilish” و درخواست imposters برای “لطفا متوقف شود.”

Eilish مشترک یک عکس خاص از یک doppelgänger که کشف شد قدم زدن در یک مرور در حالی که مردان در سیاه و سفید تی شرت که به عنوان خوانده شده “امنیت” او احاطه شده است. “لطفا برای جلوگیری از انجام این s**t” Eilish نوشت.

“آن را امن برای شما و آن را به افرادی که نمی دانید بهتر است,” او گفت: “تو به من نگاه بد است.”

18 ساله نیز اخراج یک شات در lookalike لباس های به اشتراک گذاری عکس دوم که ارائه بزرگنمایی در نظر فرد سبز لیمویی, کوتاه, خنثی-جوراب های رنگی و سیاه و سفید کفش ورزشی. “همچنین soooo بی احترامی که شما می خواهم به بیرون رفتن تظاهر به من پوشیدن این” Eilish نوشت.

اگر چه YouTube است با آب گرفتگی ویدئوها از طرفداران تبدیل خود را به Elish امضای سیاه-و-سبز-سفید نگاه—ویدئوها با عنوان “مجنون Billie Eilish تحول *تعطیل بازار* و “تبدیل دختر به BILLIE EILISH” در بالا هستند از یوتیوب نتیجه های جستجو—فرد جعل هویت Eilish در Instagram داستان تبدیل به بخشی از یک آکروبات شیرین کاری.

یوتیوب vlogger و عکاس اردن توجه به مسئولیت آهک سبز نشوند و توضیح داد impersonator شد آکروبات که او لباس پوشیدن و مانند Eilish برای عملکرد. او یک عکس از آکروبات پرواز در هوا در حالی که جعلی ماموران امنیتی به عنوان پایگاه برای شیرین کاری.

“شما شده ام از اظهار نظر در این ویدئو شلیک من دیروز من و من می خواهم به پاسخ. من در جمع آوری جمعیت و تا به حال یک آکروبات تظاهر به Billie انجام یک تشویق تلنگر که نشان داد این بود Billie. من تا به حال هیچ وجه قصد بی احترامی Billie. من یک فن بزرگ مانند هر کس دیگری” موضوع نوشت. “من انجام داده ام هرگز مشهور جعل هویت تصویری قبل از, اما آنها خیلی شایع است بنابراین من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده برای اضافه کردن خود من آکروباتیک و تاب است. من احساس آن را کاملا بی ضرر پس در هیچ زمان و در این ویدئو ما وانمود که او در واقع Billie.”

او افزود: “من رسیده به طور مستقیم به Billie و مگی و عذرخواهی کرد و من نمی خواهد ارسال ویدیو بدون اجازه آنها. من امیدوارم که این توضیح همه چیز است.”

مهم نیست پاسخ به نیوزویک درخواست برای اظهار نظر در از پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de