بillie Eilish منتشر کرده است او James Bond theme هیچ وقت مردن. و من مطمئن هستم که اگر به نوجوان پاپ نابغه است موفق اعطا بدبینی جوانی سرد در پیری فوق العاده جاسوسی حق رای دادن و یا به سادگی شده است به طوری غرق تجربه او ترسیده بود برای باز کردن دهان خود را.

قطعا آن را برای تلفن های موبایل مانند یک پیوند آهنگ و البته با پویایی گرفته شده به طوری که پایین شما مجبور به تصور دانیل کریگ خزنده در اطراف tiptoes شاید خان درون لوله تفنگ برای برخی از اسناد محرمانه و یا فقط در تلاش برای لغزش کردن به مجموعه خود هنرپیشه حرفه ای در مسیر برگشت بدون باربارا کلم بروکلی توجه.

اگر شما فکر سام اسمیت dreamily انجام نگرفته تم شبح, نوشتن بر روی دیوار بود و کمی سرد و سپس آماده می شود کاملا یخ زده است.

در واقع Eilish را whispery صوتی باعث می شود اسمیت صدا مانند Shirley Bassey در گرما. من تعجب می کنم که چه باند بزرگ کدبانو را از آن ؟ من از روی علاقه تصور Bassey صرف بیشتر ریه قدرت باد کردن شمع در 83 کیک تولد از Eilish در کل آهنگ. من می توانید تصور کنید که او فقط خاموش, دوربین, خرناس در تحقیر در او جوان مى شود. “اوه فراموش بخوان عزیز!”

مانند این است که آنها نمی پرتاب اسلحه بزرگ در آن است. یاد indie در راک گیتاریست Johnny Marr از Smiths ویژگی ها در یک آرایش با رشته ها توسط هانس زیمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su