‘میلیاردها Season 5 Premiere مشروح: هر مرجع در قسمت 1 از ‘Click Click Boom’ به بکی لینچ

میلیاردها دلار است و آن فصل پنجم برتر است به عنوان پر شده با عنوان مبهم بسیاری منابع مناسب انتخاب آهنگ و مبارز tête-à-têtes به عنوان همیشه. پس از مختصری داد در فصل 4 U. s. دادستان چاک Rhoades (Paul Giamatti) و صندوق های تامینی میلیاردر بابی “تبر” اکسلراد (Damian Lewis) در حال یک بار دیگر مصمم به از بین بردن هر یک از دیگر. اما این نه یک روکش و ما نمی خواهد تعمق به اکسلراد ayahuasca بودند و یا سفر های مختلف backstabs و دو صلیب راه اندازی فصل 5.

billions season five premiere decas
Maggie Siff, Damian Lewis and David Costabile پیوست برای پنجمین فصل برتر از ‘میلیاردها’ با عنوان “جدید Decas.”
جف Neumann/Showtime

به جای آن این است که یک راهنمای به تمام کسانی که منابع کمی و لحظه است که ممکن است شما این مساله نشان می دهد و غواصی برای یک موتور جستجو است. هر مرجع ارائه شده است تقریبا در نظم بنابراین در حالی که وجود دارد هیچ بازی خاص و طرح نقاط خطوط تمایل به فرم سست روایت است که آهنگ وقایع قسمت والاتر.

با استفاده از این دستی حاشیه نویسی عاقلانه و شاد ،

“من کابینت آشپزخانه” چاک می گوید از هموطنان خود را در پدرش در عروسی. او را ارجاع یک derisive اصطلاح مورد استفاده برای توصیف اندرو جکسون غیر رسمی مشاوران که او مورد استفاده برای برش معاون رئیس جمهور جان Calhoun و دیگران را خارج از حلقه. این نام به معنای نشان می دهد آنها ملاقات مخفیانه در آشپزخانه و نه در اطاق نشیمن.

“کلیک بر رونق آن را انجام دهد” چاک می گوید به آمریکا وکیل کیت Sacker (Condola Rashād), اجازه او را به مجسمه نیم تنه یک cryptocurrency عملیات.بله او با اشاره به بزاق آهنگ “Click Click Boom,” سرب تنها خود 2001 آلبوم هر شش ثانیه.

“آه او آوردن قدیمی آمریکایی دستهء موسیقی حرکت” یک عضو چاک آشپزخانه کابینه می گوید: به عنوان چارلز Rhoades, Sr. (Jeffrey DeMunn) رقص با پسرش همسر جدا وندی (Maggie Siff). آمریکا دستهء موسیقی بود دیک کلارک بالا 40s موسیقی رقص برنامه که پخش شده در تلویزیون آمریکا از سال 1952 تا سال 1989.

“به نظر می رسد بیشتر شبیه به روح قطار به من” شخص دیگری در چاک جدول پاسخ با اشاره به مشابه نشان می دهد که برجسته R&B و soul هنرمندان پخش از سال 1971 تا سال 2006.

“املاک رودلف والنتینو حرکت می کند!” در عین حال فرد دیگری می گوید: از Rhoades, Sr. و وندی رقص فراخوانی 1920s, خاموش, ستاره فیلم (The Sheik, خون و شن و ماسه) و “آمریکای لاتین عاشق” نماد رابطه جنسی.

“روز ما را ساخته اند ما گریز مک کوئین و علی McGraw سبک” چاک می گوید به وندی (Maggie Siff) به عنوان آنها تامل چگونه به خارج شدن از عروسی. گریز یک سال 1972 فیلم اکشن به کارگردانی Sam Peckinpah (The Wild Bunch, Straw Dogs) و نوشته شده توسط والتر هیل (دوران سخت, Southern Comfort). در این فیلم استیو مک کوئین و همسرش, بازی های برگزار شده توسط McGraw, hightail آن را به مکزیک پس از خونین و botched سرقت از بانک.

“بیشتر شبیه بیتی و Dunaway: بسیاری از بحث فرار اما در پایان ratatatat از تامی گان. خونین. غم انگیز است. هیچ فرار از هر یک از آن” وندی پاسخ ارجاع 1967 دانلود فیلم بانی و کلایدکه به پایان می رسد با پلیس گانینگ کردن آن عنوانی قانون شکنان.

bonnie-and-clyde
Faye Dunaway and Warren Beatty به عنوان قانون شکنان بانی پارکر و کلاید بارو.
برادران وارنر تصاویر

“در بابی اکسلراد یدکی f*cking آپارتمان با goddamn ون Goghs روی دیوار” چاک می گوید: حسادت وندی حفاری پس از او در سمت چپ او. نقاشی در اکسلراد یدکی آپارتمان شامل پست امپرسیونیست هلندی ونسان ون گوگ 1890 نقاشی رنگ و روغن , جاده سرو و ستارهدر کنار ون گوگ ظهر—استراحت از کار (پس از ارزن), رژه د سیرک توسط جورج سورا و طبقه زداینده توسط گوستاو Caillebotte. در زندگی واقعی هر سه به نمایش در موزه ها و حلق آویز در صندوق های تامینی میلیاردر یدکی آپارتمان.

floor-scrapers
طبقه زداینده سال 1875. موجود در مجموعه موزه اورسی پاریس. هنرمند Caillebotte گوستاو (1848-1894).
عکس زیبا تصاویر هنری/میراث فرهنگی تصاویر/گتی ایماژ

“برای چه طوری خود را در بسیاری از کامپیوتر و سرور می تواند به حل برخی از چکیده معادلات ریاضی و در نتیجه استخراج بیت کوین. به ارزش میلیون ها نفر در حال حاضر هورا اما با حمایت چه ؟ ندا, nix, zot,” چاک می گوید تازه به بازداشت cryptocurrency معدن. او در حال حاضر ارائه یک موجز شرح cryptocurrency بیت کوین و اشاره به آن فوق العاده بی فایده مصرف انرژی که مصرف بیشتر terawatt ساعت از چند کوچک کشور است.

“چه یک دلار حمایت از ما رفت طلا استاندارد است؟” این Bitcoiner پاسخ استناد به یک رایگان-فروشنده canard ، lamenting رها از یک سیستم پولی استوار فیزیکی ذخایر طلا.

“طیاره به من یک بلیط برای یک هواپیما ain’t got زمان را به یک قطار سریع” چاک می گوید: به نقل از آلبوم از جعبه صدر آهنگ “نامه” (یک.k.یک. “من یک بلیط برای یک طیاره”) بود که فراموش نشدنی تحت پوشش Jefferson Airplane.

“فقط بنابراین شما می دانید که من برخی از پوست نازک whiner. من از طریق Plebe تابستان در آکادمی نیروی دریایی,” تیلور ماسون سرمایه COO سارا Hammon (Samantha Mathis) می گوید: هنگامی که شکایت در مورد جوک های عملی با تبر سرمایه کارکنان. او با اشاره به فشرده 7-برنامه هفته های دریافتی دانشجویان سال اول به آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده باید تحمل که شامل بی ادب بیداری در اوایل صبح تمرینات و حفظ طولانی نقل قول.

“ما برخی از داده dumbasses فقط به خاطر ما آمده از تجزیه و تحلیل محور” تبر کلاه کارمند می گوید, مرجع مخفی گروهی از کارگران نساجی که شکست ماشین آلات برای حفظ شغل در سراسر قرن 18 انگلستان است. در حالی که در اصل کار تظاهر کنندگان و فعالان این اصطلاح در حال حاضر اعمال می شود به هر کسی مخالف پیشرفت های فن آوری.

luddites-billions
Rawfords آسیاب در نزدیکی هادرزفیلد Yorkshire, حدود 1810. کارخانه نساجی بود و اولین از نوع خود برای معرفی مکانیزاسیون و مورد حمله قرار گرفت توسط اعضای داده جنبش در اعتراض شغل زیان حدود 1811.
عکس هولتن بایگانی/گتی ایماژ

“بنابراین ما نمی خواهیم به بحث پر پشته در مقابل معنی پشته بیش شیرینی در آشپزخانه این بدان معنا نیست که ما نمی تواند انجام محاسبات ریاضی” همان کارمند می گوید, مرجع دو روش برای توسعه وب سایت. پر پشته اشاره به توسعه طرح است که با استفاده از بسیاری از زبان های برنامه نویسی مختلف و ابزار از جلو و عقب پایان از یک وب سایت. معنی پشته بیشتر مبل چارچوب است که با استفاده از جاوا اسکریپت قطعات.

“خورد Node.js بیل” مک کلاه Mafee (دن Soder) می گوید: به تبر کلاه را “دلار” آمریکا (Kelly AuCoin) ادعا خود را لغو احکام صادره ی برنامه نویسی با اشاره به یک منبع باز جاوا در زمان اجرا محیط زیست است که توسعه دهندگان را قادر می سازد به نوشتن کد جاوا اسکریپت در خارج از یک مرورگر وب را قادر می سازد از خط فرمان و در سمت سرور استفاده می کند.

“از آن خود پلاگین uglies انجام تحریک و ما هر دو می دانیم که” ناراضی تیلور میسون (آسیا کیت دیلون) می گوید: به وندی, سنجاق کردن مقصر برای خصمانه محیط کار در آمریکا ، پلاگین Uglies شد ضد مهاجر باند خیابان که عینک بزرگ کلاه بالا به نام پلاگین کلاه. شرکت کنندگان در nativist می دانم که هیچ چیز شورش در بالتیمور در 1850s پلاگین Uglies بعدها متفقین با خرگوش مرده از شهر نیویورک (مارتین اسکورسیزی دار و دستههای نیویورک) برای سال 1863 پیش نویس شورش. اما تیلور احتمالا منظور از این واژه استفاده در عمومی تر حس از پلاگین زشت مترادف با هر وحشیانه, بیشرمی خیابان جنگنده.

“پر از دست انداز درست است من به بوسه و انگور و مانند آنها مورد بحث در ادبیات” شوخ طبع (David Costabile) می گوید: احساس بیمار پس از یک شب مصرف قدرتمند entheogen ayahuasca بودند و یک موتور سیکلت سوار. این یکی سخت است برای توضیح به طور کامل اما او احتمال ارجاع John Steinbeck رمان انگور از خشم و خشن جاده Okies را برای فرار از گرد و غبار باول و به دنبال فرصت های جدید در کالیفرنیا است.

“مایکل توماس آکویناس شاهزاده” شوخ طبع می گوید, معرفی وندی به فصل جدید 5 دشمن, بازی های برگزار شده توسط Corey Stoll. نام میانی خود از نسلی به نسل دیگر می آید از قرن 13th, ایتالیایی, فیلسوف راهب صومعه نوشت که نفوذ Summa Theologicaمتحد ارسطو فلسفه و الهیات کاتولیک.

“بهتر از سنت بلز حامی سنت از گلو بیماری های” وندی پاسخ می دهد. سنت بلز از Sebaste یک اسقف ارمنستان و پزشک بود که سر بریده در سال 316. او تبدیل به یکی از محبوب ترین پرستاران از قرون وسطی است.

“آره, اما آن را به شما بود برنده آقای بسکتبال در ایالت ایندیانا که در آن سال نبود همه بچه های دیگر” تبر می گوید شاهزاده rebutting رقیب میلیاردر طرفدار فلسفه کار تیمی. آقای بسکتبال جایزه هر سال از سال 1939 توسط ایندیاناپولیس ستاره به بالا دبیرستان بازیکن بسکتبال در دولت است.

“با من اتصالات از من W magazine و نیویورک پست شایعات روز” روابط سرمایه گذار whiz لورن ترنر (جید Eshete) می گوید: به وندی برش از طریق چاپلوسی به دلیل واقعی چرا وندی نیاز لورن برای کمک به ظرافت آزادی مطبوعات. W یک مجله مد به عنوان خوانده شده توسط زنان ثروتمند—متوسط درآمد خانوار: $135,840—در حالی که نیویورک پست روزانه تلخیص متعلق به روپرت مرداک و برای بدنام آن مشهور شایعات احساسی و botched بمب گذاری در ماراتن بوستون گزارش.

“راه من آن را بشنوند این محل استفاده می شود ظالمانه خوردن, مسابقات, بدن, سوشی دو سفر در هواپیمای جت خصوصی به آمستردام برای انجمن (?) و کیک فضا از بولداگ. F*cking سرگرم کننده شما می دانید ؟ که در آن هر چیزی می تواند رخ دهد” ترنر می گوید به وندی در حالی که به پیشنهادات در مورد چگونه برای متحد کردن تبر شکسته کلاه ، بولداگ توسط آمستردام اولین کافی شاپ—یک منطقه نور قرمز نهاد که در آن مردم می تواند مصرف حشیش—افتتاح در سال 1975 و در حال حاضر محبوب توریست های زنجیره ای. فضای کیک شاهدانه پخته محصولات ساخته شده با هش.

“شما رو به برخی از سرگرم کننده در این bisch شروع حول کوتوله یا چیزی. تماس ’em ‘مردم’ در صورتی که باعث می شود شما احساس می کنید بهتر است اما بازی شیر یا خط ’em” ترنر می افزاید نشان می دهد راه های بیشتری برای ادویه تا زندگی در تبر کلاه با اشاره به بدنام صحنه در اسکورسیزی 2013 دانلود فیلم The Wolf of Wall Street.

“خشم ، من نمی بینم که از من می—” تیلور می گوید, واکنش منفی به یک هدیه به او داده شده توسط ترنر. در اصطلاح “خشم اتاق” مانند نیویورک شکستن نوار بازدید کنندگان می توانند سر و صدا تلویزیون, کامپیوتر, ساعت زنگ دار, مبلمان, پرینتر و ظروف با پتک و بیس بال خفاش ها.

“من در مورد به شکستن من, PB,” تیلور می گوید: پس از ظهور از دامان استخر. او با اشاره به شخصی او بهترین عملکرد.

“من باید او را در یک پرو, کراوات, آیا شما می دانید چه چیزی است؟” چاک می گوید به تیلور اساسا این ادعا به اکسلراد در یک استعاری سبد. از دست و پنجه نرم نگه دارید—استفاده در مخلوط هنرهای رزمی, جودو و رشته های دیگر (چاک استخدام آنها در jiu-jitsu عمل)—متصل می شود و یک فرد با هر دو دست و یک پا آویخته بر پشت اعمال فشار اضافی.

“تبر هنوز هم نمی صحبت کردن به من در مورد آنچه که شما ممکن است تماس بگیرید deckle از chop” تیلور می گوید: به چاک با اشاره به درپوش ribeye استیک باارزش برای چرب آن عطر و طعم. این یک استعاره است که چاک مکرر حامی Keens Steakhouse درک بلافاصله (“فقط در لبه nibbling,” او می گوید).

“The Vanity Fair مقاله کاهش یافته است. کسانی که دولت motherf*ckers,” شوخ طبع می گوید: lamenting است که شاهزاده ساخته شده و پوشش یک مسئله خاص برجسته مگا میلیاردرهای در حالی که اکسلراد کنار گذاشته شد. در اصل مورد استفاده برای توصیف غیر رسمی از راههای خشونت آمیز در ترکیه در دهه 1990 از جمله مقامات نظامی توطئه با ضربه زدن مردان برای انجام off-the-کتاب قتل مفهوم عمیق دولت شده است mainstreamed در سیاست آمریکا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برای مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان دولت منابع بیچهره مقامات—در هر دو بخش اجرایی و سازمان های اطلاعاتی—که گفته هدایت سیاست نشت و دستکاری را مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه بد. آن را بیشتر به ندرت مورد استفاده توسط محققان و روزنامه نگاران برای توصیف تثبیت بوروکراسی سازمان های اطلاعاتی و مجتمع نظامی-صنعتی که همچنان به کار بیشتر یا کمتر و بدون دخالت بدون در نظر گرفتن حزب سیاسی در قدرت است. شوخ طبع است و به احتمال زیاد با استفاده از اصطلاح جالب.

“او بیش از حد قدرتمند است. این مرد یک grizz Kodiak Island اندازه و خطرناک” تبر می گوید توصیف پرنس قدرت با مقایسه او برای خرس های قهوه ای آلاسکا را کودیاک الجزایر: یک گونه شبیه به خرس گریزلی, اما بزرگتر است. در کنار خرس های قطبی آنها بزرگترین خرس در جهان است.

“من به شما قهرمان جهان: انسان بکی لینچ” وندی می گوید, معرفی اتاق به مشتری سابق و میلیاردها Season 5 premiere عمده cameo. لینچ لقب “مرد” یک ایرلندی کشتی گیر WWE و زمان اولیه زنان قهرمان.

billions-becky-lynch-season-5
بکی لینچ در WWE Live توکیو در ریوگوکو Kokugikan در 28 ژوئن 2019 در توکیو ژاپن است.
عکس Etsuo حرا/گتی ایماژ

“هرگز در. هرگز در هیچ چیز بزرگ و یا کوچک و بزرگ یا خرده. هرگز جز به اعتقادات افتخار و حس خوب. هرگز به زور. هرگز تسلیم ظاهرا قریب به اتفاق ممکن است دشمن” چاک می گوید: خواندن از یک نقل قول در مقابل کپی از وینستون چرچیل را در شش دوره, تاریخچه جنگ جهانی دوم—یک معشوق چاپ اول او مجبور شد به گرو در فصل دوم میلیاردها. این بازنویسی نقل قول می آید از یک سخنرانی چرچیل داد و در جریحه دار کردن مدرسه برای پسران در لندن در سال 1941.

آهنگ های ویژه در این قسمت عبارتند از: “Bad Company” توسط شرکت بد و bookending آهنگ Patti Smith: “رفته دوباره” و “تابستان آدمخوارها.”

میلیاردها فصل 5 باز خواهد گشت برای آن قسمت دوم در روز یکشنبه 10 مه در Showtime.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de