بیلی پورتر است به بازی پری مادر تعمیدی در آینده بازسازی از “سیندرلا” به دلیل در 2021. پورتر است که شاید به نگه نقش اصلی اقتباس از داستان و او آن را “یک پری کلاسیک برای نسل جدید است.”

گذشته از اینکه بارگذاری-با استعداد (پورتر اتحاد برنده جایزه امی جایزه گرمی و جایزه تونی) ستاره نیز بیانگر سیالیت جنسیتی در بیانیه ای برای ساخت لباس در تقریبا در هر فرش قرمز قدم بر روی.

“من آمار آن زمانی که من در این مجموعه در هفته گذشته چگونه عمیقی است که من بازی مادر تعمیدی پری – آنها را از آن تماس بگیرید فاب G” پورتر گفت: CBS اخبار در روز دوشنبه. “سحر و جادو هیچ جنسیتی.”

screen-shot-2020-03-02-at-4-40-17-pm.png
“من آمار آن زمانی که من در این مجموعه در هفته گذشته چگونه عمیقی است که من بازی مادر تعمیدی پری – آنها را از آن تماس بگیرید فاب G” پورتر گفت: CBS اخبار در روز دوشنبه در حالی که ترویج Clorox Scentiva محصولات. ایسنا

“ما در حال ارائه این شخصیت به عنوان دانلود نر و ماده – حداقل این است که چگونه من آن بازی. و آن را واقعا قدرتمند است,” او گفت:, و اضافه کرد این سیندرلا رفتن به “کلاسیک تخیلی برای نسل جدید است.”

روند اخبار ”

“من فکر می کنم نسل جدید واقعا آماده است. بچه ها آماده هستند. این grownups که در حال کاهش مسائل را,” او گفت:.

اگر هر کسی می تواند نفس کشیدن زندگی جدید به قدیمی مادر تعمیدی پری آن پورتر. او در حال حاضر سمان خود را به عنوان جنس خم و مد لباس است و سابقه ساخت و بازیگر.

در سال گذشته پورتر اول شد آشکارا سیاه نر به برنده امی برای نقش پیشرو. این چیزی است که او لزوما مجموعه ای را به انجام, اما او درک اهمیت است.

“من یک هنرمند هستم. هنگامی که شما در داخل چیزی به عنوان یک هنرمند خارج از مسائل… به سقوط دور. چرا که اگر شما در مورد آن فکر می کنم بیش از حد آن را واقعا بی پروا گفت:” پورتر به دست آورد که برای نقش خود به عنوان دعا بگویید در “برخواهد داشت.”

بزرگترین بخشی از آن تاریخی امی برنده, برای, Porter, بود, نمایندگی, او گفت:. “من به نمایندگی چیزی است که من به عنوان یک جوان تا به حال هرگز. که بزرگترین اخبار. این جایی که من مجبور به ترک آن هر چند به طوری که من می تواند همچنان به انجام این کار است.”

در حالی که پورتر شخصیت در “ژست” است که بخشی از شهر نیویورک جنسیتی nonconforming سالن صحنه زندگی نیست همیشه تقلید از هنر برای بازیگر. آن نیست تا زمانی که پورتر بازی لولا در برادوی است “Kinky Boots” (که او برنده تونی) که او شروع به چالش کشیدن هنجارهای جنسیتی خود را با مد.

“در حال پخش است که نقش من بر اساس احساس و قوی تر” پورتر گفت. “قرار دادن بر روی کسانی که, پاشنه, قرار دادن بر روی آن لباس و قرار دادن بر روی آن کلاه گیس ساخته شده من احساس می کنم قوی تر دارند و به جرات می گویم – مردانه تر از من تا کنون احساس در تمام زندگی من است.”

پورتر گفت که اغلب وجود دارد یک رقابت مردانه به خصوص در جامعه اما آنچه به طور معمول دیده می شود به عنوان “لباس زن” آن چیزی است که ساخته شده او را احساس می کنید قوی تر و قوی است.

“هرگز به من رخ داده است هر چند که در روند [از انجام “Kinky Boots”] که من می خواهم انجام است که انرژی را به زندگی خود من با به چالش کشیدن هنجارهای جنسیتی و کلیشه های جنسیتی با لباس من. که آمد دو سال بعد از من به سمت چپ نشان می دهد,” او گفت:.

در حال حاضر فرش قرمز عکاسان و در خانه تماشاگر به طور یکسان صبر کنید با نفس bated برای پورتر برای رسیدن به جوایز نشان می دهد و premiers. برای Tonys ستاره عینک پر جنب و جوش لباس شب قرمز ساخته شده از پرده استفاده می شود برای موسیقی برادوی “Kinky Boots.”

او به ویژه عینک چشم نواز لباس مخصوص مهمانی رسمی لباس شب 2019 اسکار بیش از حد. لباس طراحی شده توسط Christian Siriano دریافت گسترده توجه و پس از مراسم اهدای جوایز به پایان رسید.

لباس او را می پوشد اغلب یک ماه تا چهار ماه برای ایجاد پورتر گفت. این فقط بستگی به این رویداد است. “ما خودمان را پیدا کنید – به خصوص قطعات سفارشی – طراحی و امیدوار است که من در یک رویداد خاص مانند Emmys یا اسکار یا گلدن گلوب و یا چیزی. این واقعا عجیب و غریب است چرا که شما مانند ” چه می شود اگر ما وجود دارد و من نه [دعوت شده است.]'”

با این مقدار قدرت ستاره Porter احتمالا نمی خواهد به سمت چپ خاموش بسیاری از مهمانان لیست بالا آمدن است. او گفت: در حالی که بسیاری از لباس های خود را اغلب استادانه درست شده و بیانیه ای جسورانه و آنها سخت به ارتکاب به. “من می دانم که من هستم و من می دانم آنچه من می خواهم بنابراین من می تواند تصمیم گیری به سرعت,” او گفت:.

پورتر گفت: بیش از حد بسیاری از محدودیت ها و محدودیت های قرار داده شده بر روی آنچه که مردم می پوشند. “این ایده که شلوار و لباس های ضعیف هستند – من علاقه ای ندارم در این مکالمه هر بیشتر,” او گفت:. “پس امیدوارم من را می توان در خط مقدم داشتن یک مکالمه جدید.”

پورتر همچنین صحبت در مورد اهمیت مراقبت از خود – و چگونه خانه تکانی می تواند یک راه عالی برای مراقبت از خود.

“بزرگترین نکته برای من decluttering گفت:” پورتر است که یک سخنگوی Clorox Scentiva محصولات. “هنگامی که شما declutter سپس با استفاده از Scentiva محصولات آن را به بوی خوب است. اما decluttering است که واقعا یک چیز برای من… وقتی که شما declutter فضای شما ذهن خود را declutter.”

“من می دانم که من بسیار سازنده تر زمانی که ذهن من است decluttered,” او گفت:. با چندین پروژه در آینده از جمله انتشار “مطرح” فصل 3 و “سیندرلا” مولد است یک راه خوب برای توصیف پورتر.

بررسی پیچیدگیهای جنسیتی شناسایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de