پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn) باز به بدون زرق و برق باکس آفیس آخر هفته. این فیلم به دست آورده بیش از 33 میلیون دلار از 4000 نفر-به علاوه داخلی تئاتر به عنوان آن بود که قبلا پیش بینی شده را حدود 50 میلیون دلار در آخر هفته.

فیلم نمی آمد با همان انتظارات خود را به عنوان 2016 سلف Suicide Squad. این فیلم تا به حال هزینه تولید 80 میلیون دلار قبل از بازاریابی و توزیع هزینه. که یک استارک تفاوت از خودکشی تیم ملی‘s $175 میلیون, همراه با اضافه star power از Will Smith, Ben Affleck و جارد لتو.

هنوز مارگوت رابی-led تلنگر بود قوی, بررسی با گواهی رتبه در گوجه فرنگی فاسد است. این فیلم نیز به دست آورده B+ CinemaScore تمام علائم با اشاره به مخاطبان قوی و انتقادی واکنش. این پرسش که چرا فیلم underperformed یک زن و شوهر از پاسخ های بالقوه.

دلیل اولیه برای پرندگان شکاری را عملکرد بدون زرق و برق است که به شدت متصل به بازاریابی و امتیاز. این فیلم تبلیغ به عنوان اولین زن به رهبری تیم ابرقهرمان با Harley Quinn در مرکز آن است. در حالی که آن را معرفی بسیاری از شخصیت های کتاب های کمیک بر روی صفحه نمایش بزرگ برای اولین بار مثل قناری و Huntress این فیلم تا به حال تمام مواد تشکیل دهنده را به یک جامد دفتر جعبه را اجرا کنید.

دلیل آن underperformed می تواند تا حد زیادی به انجام با آن R-امتیاز. Suicide Squad بود rated PG-13 است که این امکان را برای خانواده ها برای حضور تعداد بیشتر است. برای یک فیلم بود که به شدت بازاریابی به زنان جوان پرندگان شکاری می توانست با یک PG-13 امتیاز.

Birds of Prey Box Office
مارگوت رابی به عنوان Harley Quinn در ‘پرندگان شکاری’
Claudette Barius/ © DC Comics

بسیاری از خشونت و زبان این فیلم نیست انتگرال به داستان و نه اضافه کردن مقدار به آن از نظر کیفیت. کمی باب روز پایین نسخه از این فیلم می تواند انجام شود بهتر است به یک پالت گسترده تر از مخاطبان است. هنوز هم حتی با R-رتبه فیلم در انتظار به حداقل آمار نزدیک به 50 میلیون دلار است.

رابی Harley Quinn فوری شد ستاره و نام خانواده پس از خودکشی تیم ملی و پرندگان شکاری همچنان اجرا خود را به عنوان یکی از DC مهم ترین ستاره. در حالی که این فیلم تا به حال underwhelming, شروع, مالی, این مهم است که توجه داشته باشید که آن را نمی کند یا با صدای تلپ افتادن. بسته فیلم جعبه دفتر, پاهای, آن را هنوز هم می تواند تا پایان انجام به یک جامد به پایان برسد.

در ضمن رابی هارلی تنظیم شده است به نظر می رسد جیمز کان را به تیم ملی خودکشی در 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de