پرندگان شکاری یکی از مورد انتظار ترین فیلم سال با کمیک DC طرفداران امیدوار است که مارگوت رابی در فیلم خواهد بود بهبود در گذشته او به نوبه خود به عنوان Harley Quinn در تیم ملی خودکشی. هر چند این فیلم منتشر شده است به سینما در روز جمعه, بررسی, در حال حاضر هنوز هم تحریم شده به این معنی که تنها واکنش بینندگان بالقوه باید برای رفتن تا کنون رسانه های اجتماعی واکنش های.

هنگامی که پرندگان شکاری بررسی تحریم برداشته است ؟

هر چند رسانه های اجتماعی تحریم برداشته شد در ژانویه 29, منتقد بررسی در روزنامه ها و مجلات و رسانه های آنلاین هنوز هم تحریم شده تا نزدیک به انتشار این فیلم تاریخ. قبلا اواخر, بررسی تحریم شد یک نشانه قوی است که یک استودیو در تلاش بود برای محدود کردن آسیب است که بررسی بد را به یک فیلم, اما با فیلم های پرفروش (به خصوص کسانی که در مورد superheros) آن را تبدیل به استاندارد برای جلوگیری از اخلال گران بودن بیش از حد به زودی.

Aquamanبه عنوان مثال است که 66 درصد رتبه در گوجه فرنگی فاسد, حال بررسی تحریم تا دسامبر 11 روز قبل از این فیلم منتشر شد در سینما. سپس دوباره, دیگر, DC سینما را به حال خود embargoes آورده رو به جلو هنگامی که استودیو انتظار بسیار مثبت بررسی است. 93% امتیاز Wonder Woman, برای مثال در اصل به حال یک مه 31, تحریم, قبل از آن در ژوئن 2, تاریخ انتشار, اما این نقل مکان کرد و تا 29.

birds of prey review embargo
بررسی تحریم برای “پرندگان شکاری” برداشته خواهد شد چند روز قبل از انتشار این فیلم
DC

دیگر بدنام بحرانی و بلایای طبیعی داشته اند در اواخر نقد و بررسی embargoes. برای گربه هادر حال حاضر در 20 درصد در گوجه فرنگی به عنوان مثال رسانه های اجتماعی واکنش های تحریم شده بودند تا دسامبر 17 و نظرات مسدود شد تا روز قبل از انتشار.

ما نمی دانیم که پرندگان شکاری‘در اواخر بررسی تحریم نشانه بد است تا اولین بررسی می رسند. هر تعدادی از منتقدان در توییتر تحریم برای این فیلم برداشته شده در چهار شنبه, فوریه 5 در 12 p. m. و به این معنی است که امروز روزی است که طرفداران را به شنیدن آنچه منتقدان می گویند در مورد فیلم.

اگر رسانه های اجتماعی واکنش های هر چیزی به رفتن (و آنها اغلب تمایل به مثبت تر بررسی) سپس پرندگان شکاری می تواند یک برخورد انتقادی با تعدادی از نویسندگان فیلم tweeting مثبت در مورد Harley Quinn فیلم.

یک منتقد برای مثال گفت: این فیلم احساس آن را دوست دارم “آمد از یک واقعیت جایگزین مدرن که در آن قهرمان فیلم تکامل از رزمندگان و مخزن دختر به جای برتون بتمن” کل دیگری افزود: “#BirdsOfPrey شد بسیار سرگرم کننده است. مارگوت رابی کاملا می درخشد و Harley Quinn فیلم او سزاوار با حمایت از بازیگران. مبارزه صحنه های فریبنده و هنری فوق العاده خوب طراحی شده. موسیقی متن فیلم است [آتش] به عنوان به خوبی. این ممکن است مورد علاقه جدید من DC فیلم است.”

در میان بیشتر اندازه گیری پاسخ یکی از فیل اوون در بسته بندی توییتی که “اولین نیمی از پرندگان شکاری است که یک ظرف غذا بزرگ اما نیمه دوم فوق العاده است” در حالی که دیگر نویسنده نوشته است: “[من] فکر می کنم #BirdsofPrey خم کمی بیش از حد به شدت در سبک بیش از ماده است. شما می تواند احساس آن دوري flashiness. اما هنوز هم مانند من گفت: خوب زمان به طور کلی.”

پرندگان شکاری منتشر شده است به سینما در روز جمعه 7 فوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im