Birx می خواهد به سعی کنید جدید در مقیاس بزرگ COVID تکنیک های تست

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: ملت حکام که روز شنبه این کشور است در یک جایی بهتر از آن بود که دو ماه پیش اما او نمی خواهد به حداقل رساندن تحولات در آفتاب کمربند کرده است که دیده می شود افزایش شدید موارد COVID-19. در این هفته او و دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در حال سفر به آریزونا در حال حاضر یک کانون COVID عفونت.

Birx شماره گیری از نیومکزیکو به نام تگزاس و آریزونا “قابل نقاط” با افزایش مثبت در نیومکزیکو. او گفت: مقامات نظارت کند upticks در اوهایو و ویسکانسین و Knoxville, Tennessee. “ما می خواهم به کار با کسانی که شهرداران و فرمانداران واقعا به استقرار برخی از تکنیک های تست…واقعا تست جمعیت زیادی در سطح جامعه” Birx گفت.

“اگر چه ما مرگ و میر در ادامه به کاهش در هفته بیش از هفته ما معتقدیم این هفته آن را تثبیت خواهد شد و با پتانسیل رفتن به عقب تا اگر ما دخالت جامع در حال حاضر,” او اضافه شده است.

عنوان شده است مشاهده Birx اشاره کرد بسیاری از موارد شامل افراد زیر سن 40. Dr. Anthony Fauci گفت: پیام به جوانان نیاز به این باشد که آنها بخشی از پویا برای جلوگیری از تجدید حیات coronavirus.

او افزود: “ما نمی خواهیم به بازگشت به تعطیل. ما می خواهیم به اطلاع عامه فرآیند به وسیله ای برای باز کردن و نه مانعی برای باز کردن.”

Fauci نسبت به افزایش موارد در تگزاس به روز یادبود جشن که نشان می دهد یک پرش فوری در مواردی باعث تگزاسی برای تبدیل شدن به بیش از حد آرام در رفتار خود. فقط به خاطر اینکه یک هفته می رود بدون قابل مشاهده عواقب Fauci هشدار میدهد: “این بدان معنی نیست که وجود دارد نمی شود عواقب.”

آریزونا mlb مشترک شدند. او گفت: آریزونا کند بود آن موارد “به خزیدن” در اواسط ماه مه اما هنگامی که دولت شروع به دوباره باز کردن آن شروع به دیدن یک افزایش در موارد. او گفت: پنس آریزونا اعداد شروع به افزایش در آغاز ماه ژوئن.

یوتا فرماندار گری هربرت پیشنهاد به پنس که رئیس جمهور تهمت و پنس می تواند “ما کمک کند” اگر آنها توصیه به آمریکایی ها که آن را “بهترین عمل” به پوشیدن ماسک به سرعت گسترش COVID-19. پنس پاسخ داد: “ما در تگزاس دیروز و ما ساخته شده آن را بسیار روشن است که مردم باید از ماسک هر زمان که دولت و مقامات محلی نشان می دهد که آن را مناسب و یا زمانی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. من به شما قول می دهم که می تواند بسیار سازگار پیام…”

فرماندار مریلند لری هوگان التماس کرد با پنس به فشار برای سازش در کنگره جدید کروناویروس امداد لایحه. هوگان گفت: متحده نیاز اضافی $500 میلیارد یا فرمانداران خواهد بود مجبور به “شدید” اقدامات است که می تواند در نتیجه میلیون ها نفر بیشتر کاهش شغل.

پنس گفت: رئیس جمهور به نفع دیگری امداد لایحه و از آن خواهد شد “با توجه به در نظر گرفتن” در کنگره در اواسط ماه ژوئیه. پنس اضافه شده است که رئیس جمهور همچنین می خواهم برای دیدن یک حقوق و دستمزد کاهش مالیات و تشویق فرمانداران برای حمایت است که به عنوان خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *