سیاه, ایمان رهبران دموکراسی و گام های بعدی را در پی جورج فلوید مرگ

پس از دو هفته از اعتراضات مقامات منتخب و رهبران جامعه هستند خانههای گلی خالی راه حل های سیستماتیک نژادی و بی عدالتی ها و مسائل مربوط به خشونت پلیس در معرض مرگ جورج فلوید. ایسنا صحبت با رهبران مذهبی در مورد آنچه مردم خواستار چه چیزی متفاوت در مورد این موج تظاهرات و چگونه برای شروع مقابله با جریان مسائل نژادی و بی عدالتی.

لحظات پایانی فلوید زندگی که اخراج مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به نه ساعت بود وحشتناک. برای برخی از, آن را به یکی دیگر دردناک یادآور طولانی غم سابقه پلیس برای مردم سیاه و سفید در آمریکا است.

“…[پلیس در آمریکا بود] طراحی شده برای کنترل حرکات مردم سیاه و سفید و در نتیجه آن همیشه درمان مردم سیاه و سفید متفاوت” گفت: Reverend Nelson, رودخانه ها, کشیش, موسسه خیریه, Missionary Baptist Church در شمال چارلستون است. “شده است وجود دارد هرگز یک زمان واقعا که پلیس باید همیشه تحت درمان مردم سیاه و سفید زندگی آنها مهم است.”

غارتگران و خرابکاری را در زمان پریشان از چه معترضان می خواهید: تعمیرات اساسی کامل از سیستم عدالت کیفری و پلیس. اما United Church of Christ کاردانی کل وزیر Traci Blackmon استدلال می کند که این خشونت است که در واقع “خشم و خستگی” از افرادی که سرکوب شده اند و برای بیش از حد طولانی است.

“تغییر در این کشور است و هرگز بدون تقابل منابع قدرت و…که رویارویی همواره ملاقات با خشونت” Blackmon گفت: CBS News. “چگونه می توانم شما پاسخ به یک دولت-تحریم قتل است که به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان…چه پاسخ مناسب به این سطح از خشونت?”

“دکتر [مارتین لوتر کینگ جونیور] مسلما ترین بی خشونت واعظ این کشور تا کنون تولید شده…و آنها هنوز هم منفجر مغز خود را از” گفت: پاستور مایکل مک براید از راه کلیسا در کالیفرنیا است. “بنابراین خشونت به این معنا نیست رعایت این به آن معنا نیست عدم وجود تنش است. این حضور عدالت است.”

اخیر ایسنا نظرسنجی متوجه شد که 57 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم افسران پلیس به طور کلی درمان سفید مردم را بهتر از مردم سیاه و سفید. نزدیک به نیمی از رد جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات و حوادث در مینیاپولیس.

Blackmon گفت: “رنگ اعتراض” است که در پاسخ به تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به “رسم خطوط علامت گذاری” در میان آمریکایی ها نژاد و سیاست است.

“این است که نه فقط مردم سیاه و سفید که در حال جیغ, که سیاه و سفید زندگی می کند ماده” گفت: Blackmon. “این مردم سیاه و سفید, مردم, حرفه ای اجرای قانون افسران شرکای بین المللی به دلیل این زمان رهبری گرفته شده ما را به آستانه فاجعه است.”

پایدار اصلاحات

رهبران مذهبی نیز باید برخی از ایده های در مورد چگونه به رفع این کشور شکسته سیستم عدالت کیفری. آنها مدافع ایجاد غیرنظامی نقد و بررسی تخته که باید قدرت اجرای برای برگزاری افسران پلیس پاسخگو افزايش پلیس حساسیت آموزش انجام روال تعصب نژادی ممیزی از ادارات پلیس و پلیس لایحه حقوق به طوری که افسران پلیس پاسخگو برگزار می شود بلافاصله برای سوء استفاده و یا سوء.

به عنوان “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” می شود یک پاره و سیاسی تقسیم برخی از آنها خواستار دولت و دولت های محلی به re-اختصاص بودجه خود را به سرمایه گذاری بیشتر به جوامع اقلیت. در حالی که منتقدان استدلال می کنند که پول بیشتری باید سرمایه گذاری به ادارات پلیس به دلیل “شما دریافت آنچه شما برای پرداخت” Blackmon شما همچنین می گوید “آنچه شما برای پرداخت” زمانی که شما لازم نیست به سرمایه گذاری در ریشه کن کردن نابرابری نژادی در هر جنبه ای از جامعه است.

“اگر شما نمی پرداخت برای مسکن مناسب و شما نمی پرداخت برای آموزش و پرورش شما نمی پرداخت به طوری که مردم می توانند با یک دستمزد زندگی می کنند, شما آنچه شما برای پرداخت.”

اعتراض در میان همه گیر

خواستار برابری نژادی را ناودان بی پروا به یک بحران بهداشت عمومی است که همچنین روشن نژادی و بی عدالتی در بهداشت و درمان. تحقیقات پیو نشان داده است که در هشت ایالت درصد از coronavirus مرگ و میر در میان افرادی که حداقل دو بار به عنوان بالا به عنوان سیاه و سفید و به اشتراک گذاری این جمعیت در این کشورها است.

دکتر Marybeth سکستون استادیار بیماری های عفونی در دانشگاه اموری می گوید: نرخ بالاتر از COVID-19 موارد در جوامع اقلیت به احتمال زیاد می تواند توان به عواملی از جمله مسکن, شرایط دسترسی به مراقبت های بهداشتی و اعتماد در سیستم مراقبت های بهداشتی. و اگر وجود دارد افزایش در COVID-19 موارد مربوط به اعتراضات او اشاره, آن را تحت تاثیر قرار می در حال حاضر آسیب پذیر در جوامع نامتناسب نرخ.

“شما مردم که در اعتراض به نژادپرستی نظاممند که به طور بالقوه در معرض خطر بالاتر برای COVID—و عوارض COVID—برای بسیاری از دلایل اما که برخی از آنها نیز ناشی از میراث نژادپرستی نظاممند” گفت: خادم.

همه چیز را که درگیر در اعتراض می تواند گسترش ویروس او اشاره کرد. جمعیت های مختلف COVID مواجهه تجمع در فضاهای کوچک در حال رفتن به اجتماعی فاصله. فریاد و آواز پراکنده کردن ذرات ویروسی. خادم نشان می دهد معترضان آوردن مواد غذایی خود را آب و ضد عفونی کننده دست و بسته اضافی ماسک زیرا هنگامی که یک ماسک مرطوب از عرق و یا هر مایع دیگر — آن را بی اثر می شود.

دکتر دانیل Fagbuyi سابق دولت اوباما مشاور سلامت گفت: این مهم به ارائه تست برای معترضان به پیگیری و ردیابی COVID-19 موارد است. او همچنین افزود که تظاهرات شروع کردند و در حال حاضر مشتاق به ترک خانه های خود پس از ماه از قرنطینه. اما مبارزه نژادی و بی عدالتی را فراهم می کند یک دلیل به اندازه کافی قوی برای مردم به ادامه جمع آوری حتی در میان همه گیر.

“جوامع است که به حاشیه رانده شده اند—که در آن وجود دارد بی عدالتی و احساس صرف نظر از آنچه تهدیدات دیگر وجود دارد که آنها مایل بودند که قربانی” گفت: Fagbuyi. “این چیزی است بزرگتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im