سیاه زندگی موضوع اعتراض: امنیت برای محافظت از مجسمه بنیانگذار پیشاهنگی خداوند بادن-پاول یک شبه

تیاو مجسمه بنیانگذار پیشاهنگی رابرت بادن-پاول را نمی شود در روز پنج شنبه و امنیت 24 ساعته در این میان شورای محلی گفته است.

Bournemouth, Christchurch, و شورای پول بود گفت: این برنامه ریزی به طور موقت حذف ساختار رابرت بادن-پاول از پول اسکله استناد است که آن را در یک “خطر بزرگ” بودن هدفمند توسط سیاه و سفید زندگی مسائل تظاهرکنندگان به دلیل آن را نزدیک به دریا .

Cllr علامت هاول معاون رهبر, Bournemouth, Christchurch & Poole شورای توصیف مجسمه به عنوان “بسیار دوست داشتنی” و گفت: آن را به حال شده است در معرض خطر آسیب و یا تخریب.

“ما می دانیم که مردم محلی احساس افتخار از خداوند بادن-پاول و طلایه دار جنبش لینک با پول و که برخی از مردم احساس می کنید که ما می تواند در این شهر به طور موقت از بین بردن مجسمه” Cllr هاول گفت.

“با این حال ما احساس می کنیم آن است که مسئول محافظت از آن را برای نسل های آینده برای لذت بردن و احترام.

“ما نمی خواهد از بین بردن مجسمه امروز به عنوان پایه های عمیق تر از اصل پیش بینی شده و ما نیاز به بحث بیشتر با پیمانکاران در بهترین راه برای خلاص شدن از آن با خیال راحت.

“اگر چه ما نمی توانیم بگوییم که هر طور موقت حذف ممکن است ما خواهد بود ارائه 24 ساعته امنیت تا آن را یا حذف و یا تهدید کاهش می یابد.

“باید مجسمه برداشته شود به طور موقت قطع نظر از شرایط پیش بینی نشده ما را از آن بازگشت به اسکله به عنوان به زودی به عنوان تهدید در سطح فروکش.”

این شورا گفت که می خواست آن را به “حداقل رساندن خطر ابتلا به هر گونه اختلال عمومی و یا رفتار ضد اجتماعی است که می تواند بوجود می آیند شدند مجسمه باقی می ماند در محل” در حالی که در دیدگاه خداوند بادن-پاول مشترک هستند.

شورای رهبر Vikki Slade گفت: در بیانیه صادر شده گفت: “در حالی که مشهور برای ایجاد پیشاهنگی ما همچنین می دانیم که وجود دارد برخی از جنبه های رابرت بادن-پاول زندگی در نظر گرفته است که کمتر شایسته بزرگداشت.

“ما در حال از بین بردن مجسمه به طوری که ما به درستی می تواند شامل همه مربوط به جوامع و گروه ها در بحث در مورد آن در آینده از جمله این که آیا یک مطلب آموزشی, ارائه, از زندگی خود را در یک محیط مختلف ممکن است مناسب تر باشد.”

Ms Slade گفت در توییتر که این تصمیم گرفته شد پس از یک “تهدید” و افزود: “این به معنای واقعی کلمه کمتر از سه متر از سطح دریا است در خطر است.”

مجسمه نصب شده بود در سال 2008 و چهره Brownsea جزیره در پول هاربر که طلایه دار جنبش آغاز شده توسط Lord بادن-پاول.

شورای گفت آن خواهد بود “قرار داده و به ذخیره سازی امن” و Dorset County پیشاهنگی “توصیه شده است و پشتیبانی از موقعیت”.

یک سخنگوی پیشاهنگی گفت: این سازمان آگاه بود که مجسمه بود که حذف شد.

“ما مشتاقانه منتظر به بحث در مورد این موضوع با پول شورا به تصمیم گیری آگاهانه در آینده چه اتفاقی می افتد,” او گفت:.

“بادن پاول موسس طلایه دار جنبش است. در حال حاضر بیش از 54 میلیون پیشاهنگی در جهان است و ما در عمل تقریبا در هر کشور بر روی زمین ترویج مدارا و همبستگی جهانی.

“طلایه دار جنبش مصمم خود و تعهد به شمول و تنوع و اعضا به طور مستمر منعکس کننده و چالش چگونه خودمان را در ما زندگی می کنند ارزش های ما.”

در سال 2010 محرمانه MI5 فایل نشان داد که خداوند بادن-پاول دعوت شده بود برای دیدار با آدولف هیتلر پس از برگزاری دوستانه, مذاکرات در مورد تشکیل روابط نزدیک تر با هیتلر.

نوشتن در توییتر توبیاس الوود حزب محافظه MP برای بورنموث شرق ظاهر شد و به انتقاد از این راه است که در آن مجسمه راهنمای تصمیم گیری رسیده بود.

او در توئیتر خود نوشت: “یک گسترده تر از گذشته بحث ملی را آغاز کرده است در مورد که ما که هستیم و که در آن ما باید بروید.

“چند چهره های تاریخی مطابق با 21 C ارزش. به سادگی محو گذشته اتصالات از دید نمی خواهد اشتباهات صحیح و یا کمک به ما در بهتر یادگیری از گذشته ما است.”

Sir رابرت Syms محافظه کار MP برای پول توییتی که او “مخالف” به حذف دائم از مجسمه.

این حزب محافظه کار MP برای بورنموث غرب کونور سوختگی توییتی که حذف شد “یک خطای بزرگ قیامت” و خواست مقامات به “قرار داده و آن را”.

در ضمن یک درخواست به “دفاع از پول را خداوند بادن-پاول مجسمه” را دریافت کرده است بیش از 3500 امضا.

Colston مجسمه برگرفته از بریستول بندرگاه گرفته و به محل امن’

مجسمه ادوارد Colston شده است برگرفته از بریستول بندرگاه گرفته و به “محل امن” پس از آن پرتاب شد در آب های سیاه و سفید زندگی مسائل معترضان.

بنای تاریخی کشیده شد از آب توسط کارگران از شورای شهر در روز پنج شنبه صبح.

ادوارد Colston مجسمه برگرفته از بندر بریستول

اعتبار:
بریستول شورای

منt تنظیم شده بود نقل مکان کرد و به یک موزه شده است.

بریستول شورای شهر گفت: این امر اجازه دهید ساکنان تصمیم می گیرید چه چیزی را جایگزین مجسمه تاجر برده Colston.

مقامات محلی گفت: “اوایل صبح امروز ما برگرفته مجسمه Colston از بریستول هاربر.

“این است که گرفته شده به یک مکان امن و قبل و بعد از تشکیل بخشی از ما موزه های مجموعه است.

“همانطور که ما در اجرای یک کار harbour مجسمه نیاز به برداشته شود.

“با تشکر از شما به بریستول بندر و بریستول موزه و نجات خدمه برای کمک به ما.

“بریستول شهردار ماروین ریس مشترک دیروز که بعد چه می رود در حال حاضر خالی ستون خواهد بود تصمیم دموکراتیک توسط بریستول شهروندان.”

تیاو مجسمه پایین کشیده شد روز یکشنبه در میان تظاهرات باعث مرگ جورج فلوید.

آقای فلوید درگذشت و پس از یک افسر پلیس برگزار شد او را با فشار دادن زانو خود را به گردن خود برای تقریبا نه ساعت در مینیاپولیس در مه 25.

Colston حذف شد نتیجه سال ها از نا امیدی کار می گوید: MP

مجسمه را بازیابی می آید پس از یک مقام ارشد کارگری MP گفت: آن حذف مجبور شد در نتیجه از سال سرخوردگی با فرایند دموکراتیک است.

صحبت کردن در ITV را Peston در چهارشنبه سایه وزیر امور خارجه لیزا Nandy گفت: مردم تصمیم به اقدام بیش از یادبود چرا که آنها احساس صدای خود را در مسائل نژادی بود نه اینکه شنیده می شود.

او گفت: “به همین دلیل بود که مجسمه برداشته شده در راه است که آن را حذف کنید ؟

“از آنجا که برای 20 سال به معترضان و فعالان استفاده کرده بودند هر دموکراتیک از اهرم های در اختیار خود را, دادخواست, جلسات, تظاهرات, تلاش برای انتخاب سیاستمداران به عمل و نمی تواند آنها را در رسیدن به یک اجماع و آنها نمی توانند هر چیزی انجام می شود.

“در حال حاضر این انعکاسی است از آنچه اتفاق افتاده است به مردم از رنگ در این کشور و در سراسر جهان برای مدت زمان بسیار طولانی. ما تا به حال هفت به بررسی تبعیض نژادی در این کشور در سه سال گذشته به تنهایی و تعداد بسیار کمی از کسانی که توصیه شده است در عمل.

“همین دلیل است که مردم نا امید و این سوال ما باید درخواست خودمان است که چرا آن را بسیار دشوار است برای بسیاری از مردم در واقع به شنیده می شود و به جلو و رهبران دموکراتیک به تغییرات دموکراتیک که آنها نیاز دارند؟”

پیشاهنگی موسس مجسمه برداشته شود بیش لینک کلیک کنید برای نازی ها

یک مجسمه از رابرت بادن-پاول بنیانگذار سراغ جنبش خواهد بود به طور موقت برداشته و در Poole, Dorset, بیش از نگرانی های است که ممکن است هدف حمله معترضان.

Vikki Slade, رهبر, Bournemouth, Christchurch, و شورای پول توییتی که تصمیم گرفته شد پس از یک “تهدید” و افزود: “این به معنای واقعی کلمه کمتر از 3 متر از سطح دریا است در معرض خطر “

بادن-پاول مجسمه هدف قرار گرفته توسط فعالان به دلیل ارتباط با نازی ها و هیتلر برنامه به عنوان به خوبی به عنوان اقدامات خود را در ارتش.

بررسی مجسمه

شهردار لندن صادق خان نیز اعلام کرد کمیسیون برای نقد و بررسی پایتخت را نشانه.

با توجه به لیورپول اکو روزنامه دانشگاه لیورپول موافقت کرده است دوباره به عنوان یک سالن محل سكونت دانش آموزان پس از آن خواستار حذف نخست وزیر سابق ویلیام گلدستون نام با توجه به مشاهدات خود در ایران ،

در ضمن یک سایت به نام “سرنگونی پرست” وارد یک لیست از حدود 60 مجسمه ها و بناهای یادبود در سراسر انگلستان به آن استدلال می کند باید در نظر گرفته شود چرا که آنها “جشن برده داری و نژاد پرستی”.

در میان وب سایت اهداف یک مجسمه توماس مرد در خارج از لندن و بیمارستان تاسیس کرد و پس از او چرا که او ثروت خود را از یک شرکت است که به فروش می رسد ،

یک سخنگوی گای و سنت توماس ” NHS Foundation Trust گفت: این امر کار با آقای خان کمیسیون به “در نظر گرفتن راه راست رو به جلو” و اضافه کرد که آن را “به طور کامل متعهد به بازی بخشی از ما در پایان دادن به نژاد پرستی و تبعیض و نابرابری”.

به عنوان یک راه حل بالقوه Dr جسیکا مودی یک مدرس تاریخ در دانشگاه بریستول گفت: یک گزینه وجود دارد برای برخی از مجسمه های قرار داده شده در موزه ها که در آن زمینه بحث را می توان مجموعه ای از.

او گفت: “برخی از این مجسمه در حال حاضر در حال بحث قطعا می تواند به یک موزه که در این تاریخچه و زمینه استفاده و سوء استفاده از این گذشته می توان به طور کامل به کاوش و تا زمانی که این کار انجام شد در یک روش مناسب با مشاوره و آن سوابق ماهیت خود را حذف به عنوان بخش مهمی از تاریخ این جوامع اطراف آنها را.”

برخی اسکاتلندی یادبود نیز پرتاب شده است در زیر نور افکن در میان سیاه و سفید زندگی می کند موضوع جنبش ضد نژاد پرستی خیریه ایستادن به نژاد پرستی و گفت که بیشتر باید انجام شود و برای آموزش به اسکاتلند, در تاریخ آن با تجارت برده.

با ادینبورگ شورای شهر در مذاکرات به جای یک پلاک در سنت اندروز میدان مجسمه هنری Dundas که مخالف لغو برده داری, موسسه خیریه سخنگوی استیو غرب گفت که پلاک به تنهایی نمی به اندازه کافی.

“مجسمه وجود دارد به مناسبت به اصطلاح مردم” او گفت:.

“بنابراین این واقعیت وجود دارد که یک مجسمه وجود دارد می دهد یک پیام است که او برخی از مرتب کردن بر اساس از فرد بزرگ, بنابراین من فکر می کنم آن را به مراتب بهتر خواهد بود اگر مجسمه پایین گرفته شده است.

“این مهم است که هنگامی که مردم فکر می کنم در مورد انقلاب صنعتی و چیزهایی که اختراع شد به عنوان بخشی از که آنها متوجه نشوند که در آن تعداد زیادی از بودجه را از آمد. بسیار مهم است که مردم درک کنند تاریخ تجارت برده.”

من نمی خواهد را حذف کرده و کمی بریتانیا, وزیر کابینه می گوید:

وزیر فرهنگ الیور Dowden گفته است او نمی خواهد که انتخاب شده برای حذف Little Britain از iPlayer اما بی بی سی حق سرمقاله استقلال.

این سری با بازی David Walliams و مت لوکاس و مالی و به تازگی به دلیل استفاده از blackface در برخی از طرح ها.

آن را حذف از iPlayer, Netflix و BritBox در پی سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر جهان پس از مرگ غیر مسلح سیاه جورج فلوید در ایالات متحده است.

صحبت کردن در ITV را Peston آقای Dowden گفت که او نمی خواست به دوم حدس پخش اما “نمی شخصا تمایل” به حذف نشان می دهد.

او گفت: “من تا حدودی تمایلی به عنوان وزیر فرهنگ به شروع دوم حدس زدن گیری است که ساخته شده توسط معماران و طراحان در بی بی سی و یا در جای دیگر.

“تمرکز من به عنوان یک وزیر است که اطمینان حاصل کرد که ما باید فرصت را برای همه از جمله مردم از سیاه و اقلیت های قومی پس زمینه بیش از حد بسیاری از آنها تا به حال این فرصت ها…

“من نمی شخصا تمایل به آن را انجام دهد اما تا به پخش فرد.”

میزبان رابرت Peston پرسید: “پس فقط به روشن اگر آن را به انتخاب خود شما نمی خواهد آن را گرفته اند اما شما احساس می کنید بی بی سی باید به حق انجام هر کاری که آنها می خواهند؟”

آقای Dowden پاسخ داد: “بی بی سی باید سرمقاله استقلال, و آن را نمی توانست به انتخاب من اما که تا به بی بی سی. من قصد ندارم به دوم حدس می زنم آنها را در همه زمان ها.”

در بریتانیا Walliams sported, سیاه, make-up و یک کلاه گیس افریقایی به بازی اضافه وزن, سیاه, زن دزیره DeVere.

لوکاس همچنین با استفاده از blackface به بازی کشیش جسی پادشاه, که گفت که او “از گتو” و در زبان صحبت برای درمان بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im