Black Lives Matter تظاهرات: آکسفورد صدراعظم حملات ‘نفاق’ از Rhodes scholars تماس برای حذف مجسمه

Oxford دانشگاه صدراعظم اتحاد waded به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش تمایل به پاره کردن یک مجسمه سیسیل رودس گفت: اگر نلسون ماندلا بود “اشکالی ندارد” با ویکتوریا امپریالیستی و سپس آن را خوب به اندازه کافی برای او.

خداوند Patten گفت: ردیف بیش از رودس مجسمه نباید تحت الشعاع قرار دادن تمرکز بر پرداختن به نابرابری.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه: “من ایستاده بود همراه نلسون ماندلا در یک کنفرانس در سالن وست با تونی بلر و بیل کلینتون در سال 2003 که در آن او گفت: چگونه به شدت از او حمایت و اعتماد.

“او راه اندازی… چیزی به نام ماندلا-رودز اعتماد برای کمک به التیام بخش.

“برای تمام مشکلات مرتبط با سیسیل رودز’ تاریخچه اگر آن را خوب بود برای ماندلا, پس از آن من باید بگویم آن را بسیار خوب اشکالی ندارد با من.”

تظاهرکنندگان در زمان به خیابان آکسفورد در روز سه شنبه است که شما می توانید در ویدئو زیر به صدای مخالفت خود را به رودس مجسمه.

یکfter فعالان پاره کردن بنای تاریخی به تاجر برده ادوارد Colston در بریستول در روز یکشنبه (ویدیو زیر را ببینید) وجود داشته است تماس, توسط ضد نژادپرستی فعالان برای بیشتر مجسمه ها در انگلستان برداشته شود از جمله رودز ادای احترام.

خداوند Patten گفت: “باید آن را جدی گرفته و وجود دارد باید مناسب و درگیر بحث.

“من امیدوارم که آن را نمی بحث در مورد نمادها و غیره که نمی جلوگیری از بحث در مورد مراتب بیشتر مسائل اساسی که لمس در زندگی مهم مانند آموزش و پرورش مانند مسکن عمومی مانند بهداشت عمومی.”

Lord Patten گفت: سرنوشت این مجسمه یک ماده برای Oriel و ادعا وجود دارد “نفاق” در میان منتقدان این مجسمه که تا به حال نیز از بهره رودز کمک هزینه تحصیلی است.

“برای من وجود دارد این است که یک بیت از نفاق و … را در آکسفورد گرفتن پول برای 100 دانشمندان در سال حدود یک پنجم از آنها از آفریقا آمده به آکسفورد و سپس گفت: ما می خواهیم به پرتاب رودس مجسمه و … را در رودخانه تیمز.”

مردم باید قادر به بررسی تاریخچه و بدون احساس “خود نفرت’

کسب و کار وزیر Nadhim Zahawi گفت: مردم باید قادر به بررسی تاریخ این کشور است و بدون احساس “خود نفرت” و تصمیم گیری در مجسمه باید دموکراتیک.

“ما نیاز به یک مناسب در عمق بحث و آن را درست به انجام این کار در مورد تاریخ ما” گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه.

“من می خواهم به دیدن شما می دانید یک راه برای ما برای حرکت رو به جلو زگیل و همه به دنبال این اما همچنین فراموش نکرده و نمی self-loathing فراموش نکنید که برخی از چیزهایی که ما انجام داده ایم.”

او گفت: اولویت باید بر بهبود فرصت ها برای مردم از, در اقلیت قومی (بام) پس زمینه.

“که به نظر من می تواند یک اولویت در مقابل یک بحث فقط در مجسمه. مجسمه های مهم آنها نمادهای ما درک ما سابقه زگیل و تمام اما من فکر می کنم ما در نهایت تصمیم می گیرید که چگونه ما رهبران سیاسی را با این معامله در صندوق های رای است.”

تظاهرات در انگلستان در تصاویر

در اینجا بهترین انتخاب عکس از تظاهرات در سراسر انگلستان در گذشته روز.

‘ایستادن به نژادپرستان اروپا ملاقات دستیار کمیسر

تیاو Metropolitan Police دستیار کمیسر تا به خواست خود شخص افسران به “ایستادن به نژادپرستان” به عنوان ضد نژادپرستی تظاهرات همچنان در سراسر کشور است.

نیل باسو در نامه ای نوشت به انگلستان همکاران که آن را “زمان به ایستادن – ایستادن به نژادپرستان به نابرابری و بی عدالتی”.

او گفت: “تا به حال شک و تردید من در مورد سازمان” زمانی که او عضو نیروی در سال 1992 با اضافه کردن آن را “بسیار سخت” بود و از یک اقلیت قومی پس زمینه در زمان استفان لارنس پرس و جو.

“این شهادتها یافته ها و توصیه های این پرسش که آیا اچ به پارچه انگلستان پلیس تاریخچه – اما نتایج مثبت سخت برنده واقعی هستند,” او نوشت.

“ما پس از پیشرفت نشده است صاف یا با اشتباه و شکست در طول راه.

“هر شکست قلب شکستن و با وجود چه حد ما آمده اند و ما باید در مقابله با این واقعیت است که با بسیاری از جوامع ما – به خصوص سیاه و سفید در جامعه ما هنوز راه طولانی برای رفتن.”

آن بوده است به خصوص خرد هفته” برای بام همکاران اعتراض و خشونت را برانگیخت توسط ما مرد سیاه جورج فلوید مرگ در دست یک افسر پلیس سفید آقای باسو گفت.

“راه جورج درگذشت نمایندگی بدترین پلیس و برای همیشه خواهد بود یک وابسته به توتم تصویر نژادی و بی عدالتی در آمریکا,” او گفت:.

“آخرین کلمات …” نمی توانم نفس بکشم’ … را تبدیل به یک سرود و من به شدت امیدوارم که این لحظه ای خود را برای تغییر.”

می آید ماه پس از آقای باسو گفت: ماموران باید تلاش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به حفظ عمومی اعتماد به نفس از طریق اقناع و آموزش و پرورش به جای اجرای اتوماتیک.

نوشتن در تلگراف در مارس 30, او به نام برای عموم به نمایش درک سوی پلیس و ماموران “پلیس با رضایت” را به عنوان آنها مجبور به استفاده از قدرت های او “هرگز تصور یک افسر پلیس می خواسته می شود که به استفاده از”.

او تکرار است که در نامه خود به افسران نوشتن که این مهم به تشخیص تفاوت در بریتانیا و ایالات متحده انجام ندادی.

“ما همان نیست چرا که آمریکا بر خلاف ما به شدت توسط پلیس رضایت و نه با زور” او نوشت.

آقای باسو خواست همکاران خود را به تشخیص تظاهرکنندگان خشمگین شدند و نه فقط در لندن بلکه با نژادپرستی نهادی.

“بنابراین اجازه دهید ما مشاهده مشروع و خشم و تجلی خود را در حال حاضر در راه های مختلف با نکات دقیق وظریف و مراقبت های,” او گفت:.

“برخی از مردم بد رفتار; بله یک اقلیت کوچک هستند بیش از جنایی اپورتونيست اما اکثریت قریب به اتفاق در حال نشان دادن همبستگی خود با جورج و چه مرگ خود را نشان دهنده.

“آنها یک نقطه. ما نیاز به گوش دادن به جوامع ما و مردم ما و تمرکز بر روی آنچه که ما در انگلستان می توانید انجام دهید بهتر است.”

PM قوانین پایان برای متوقف کردن و جستجو

بوریس جانسون در دفاع از استفاده از پلیس توقف-و-قدرت جستجو میان ادعای آنها نامتناسب استفاده علیه مردم سیاه و سفید.

در طول یک سری از مبادلات نخست وزیر سوالات (که شما می توانید rewatch کامل در زیر) آقای جانسون اصرار داشت او را درک “قوی و مشروع” احساسات مردم در بریتانیا بیش از “هولناک” مرگ در آمریکا از جورج فلوید.

بut پس درگیری در برخی از سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات او اصرار داشت آن را ضروری است برای نگه داشتن خیابان های امن و به “بازگشت ما پلیس”.

او همچنین حاضر به محکوم پاسخ از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مرگ آقای فلوید در حالی که یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او ستایش ما به عنوان یک “سنگر و استحکامات از صلح و آزادی”.

آقای جانسون به دنبال برجسته کردن سابقه خود را به عنوان شهردار لندن گفته او “افتخار” از طرح های که معرفی شده بود و برای ترویج, در اقلیت قومی افسران پلیس شهری.

با این حال او به چالش کشیده شد اقدام لیبرال دموکرات رهبر آقا اد دیوی که گفت مردم سیاه و سفید بودند 47 برابر بیشتر از سفید به مردم بود توسط پلیس متوقف و با استفاده از توقف و جستجوی قدرت است.

“بیش از حد بسیاری از موارد توقف و جستجو به نظر می رسد به این معنی که سیاه و سفید است که به اندازه کافی به مشکوک بودن جنایی,” او گفت:.

آقای جانسون اذعان کرد قدرت باید مورد استفاده قرار گیرد “حساسیت و مطابق با قانون” اما گفت که آنها یک ابزار مهم در مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز.

“چه اتفاق می افتد شده است در لندن با چاقو جرم و جنایت شده است کاملا غیر قابل قبول” او گفت:.

“من معتقدم که متوقف کردن و جستجو در میان بسیاری از چیزهای دیگر می تواند بسیار مهم ظروف در مبارزه با چاقو جرم است.”آن کار می کند. آن را برای ما کار می کرد زمانی که من در حال اجرا بود لندن و این کار باید در حال حاضر. آن است که تمام پاسخ, اما, آن است که بخشی از ترکیب است.”

Colston مجسمه به صید از آب و قرار دادن در موزه

یک کمیسیون از مورخان و کارشناسان دیگر را تحقیق و به اشتراک گذاری بریستول را “تاریخ واقعی” پس از حذف از ادوارد Colston مجسمه توسط معترضان به شورای شهر گفته است.

ماروین ریس شهردار بریستول گفت: “حوادث در طول چند روز گذشته واقعا برجسته است که به عنوان یک شهر همه ما را بسیار درک متفاوت از گذشته ما است.

“تنها راه ما می توانیم با هم کار کنند در آینده ما این است که با یادگیری حقیقت ما آغاز, استقبال از حقایق و به اشتراک گذاری آن با دیگران است. این است که چرا این کمیسیون بسیار مهم است.”

آقای ریس گفت: اعضای این کمیسیون خواهد بود اعلام کرد در تاریخ بعد.

او تایید کرد که مجسمه خواهد بود برگرفته از بندر و به نمایش گذاشته در یکی از این شهر موزه ها در کنار سیاه و سفید زندگی می کند ماده تابلوی از روز یکشنبه در اعتراض به.

هر گونه تصمیم گیری در آینده از ستون که در آن مجسمه ایستاده بود و خواهد بود “تصمیم دموکراتیک از طریق مشاوره” شورای شهر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im