داوطلبان در شهر نیویورک گرد هم آمدند تا رنگ شهر اولین, سیاه, زندگی, ماده, دیواری, CBS New York, گزارش. جسورانه بزرگ زرد حروف به شکل کلمات “Black Lives Matter” همراه Fulton خیابان در بدفورد-Stuyvesant بخش بروکلین.

“من فقط احساس یک حس قوی از امید. آن را تا به حال بسیار اهمیت عاطفی برای من” ساکن LaClaire رابینسون گفت: CBS New York در روز یکشنبه.

رابینسون به تازگی از سفر به واشنگتن دی سی در اعتراض به خشونت پلیس. او گفت که او بود نقل مکان کرد و با یک شبیه نقاشی دیواری, نقاشی شده در نزدیکی کاخ سفید است.

در حال حاضر او الهام بخش هنر بلوک از خانه اش.

“چیزهایی که نمی خواهید به تغییر بلافاصله, اما آن را هنوز هم به امید آینده” رابینسون گفت.

ده ها تن از هنرمندان و داوطلبان محلی کار می کرد با هم به رنگ Bed-Stuy قطعه شنبه به یکشنبه. دکتر ایندیرا Etwaroo اجرایی مدیر هنری از Billie Holiday تئاتر کمک کرد که هماهنگی این پروژه.

“ما در حال قرار دادن در بیش از چهار صفحه از نام مردان و زنانی که کشته شده اند با توجه به خشونت نژادی در ایالات متحده” Etwaroo گفت. “شما در حال رفتن برای دیدن هر کس از امت تا به آمریکا به مایکل براون ساندرا شیرین و مطلوب Breonna تیلور … این دلخراش مقدار از نام ما در حال رفتن به تعبیه.”

در خود افتخار عضو شورای شهر رابرت Cornegy جونیور همچنین هل دادن به چندین بلوک منطقه همراه Fulton, خیابان, اتومبیل رایگان.

“ما امیدواریم که این امر می تواند یک میدان که در آن ما می آیند و جمع آوری و واقعا باید گفتگو در مورد آینده است. و واقعا فقط یک نقطه کانونی برای تغییر است که ما به دنبال” Cornegy گفت.

راهرو همراه Fulton خیابان تبدیل شده به یک بوم هنر به طور نامحدود. برگزارکنندگان امیدوارم که وجود خواهد داشت شبیه آثار هنری برای عدالت نژادی در اطراف شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de