مردان سیاه و زنان در انگلستان هستند چهار برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از مردم سفید, با توجه به داده های جدید به دنبال در قومیت از کسانی که باید شکست به این بیماری است.

دفتر آمار ملی (فایرفاکس), U. K بزرگترین تهیه کننده مستقل از آمار رسمی گفت که مردان سیاه و سفید هستند 4.2 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus از همتایان سفید و سیاه 4.3 برابر بیشتر احتمال دارد که سن در نظر گرفته شود.

مردم از بنگلادشی و پاکستانی و هندی و مخلوط اقوام نیز یافت می شود به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus از همتایان سفید.

داده ها از فایرفاکس دریافتند که خطر مرگ برای افرادی که از پاکستان پس زمینه شد 3.29 بار بالاتر 2.41 بار بالاتر برای کسانی که از یک بنگلادشی پس زمینه و 2.21 برابر بیشتر برای کسانی که از یک سیاه کارائیب پس زمینه. این نرخ در میان کسانی که از یک پس زمینه شد 1.7 برابر بالاتر است.

این ONS گزارش به دنبال COVID-19 مرگ و میر ناشی از گروه های قومی در انگلستان و ولز بین 2 مارس و آوریل 10 آمده است: “این موقت تجزیه و تحلیل نشان داده است که خطر مرگ مربوط به کروناویروس (COVID-19) در میان برخی از گروه های قومی به طور قابل توجهی بالاتر از آن از سفید قومیت.

BAME COVID-19 cases and deaths
دفتر ملی آمار می گوید: داده ها نشان می دهد افرادی هستند چهار برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از مردم سفید
گتی

“هنگامی که با در نظر گرفتن سن در تجزیه و تحلیل, سیاه مردان 4.2 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از یک COVID-19-مربوط به مرگ و زنان هستند 4.3 برابر بیشتر از سفید قومیت مردان و زنان است.

“مردم بنگلادشی و پاکستانی و هندی و مخلوط اقوام نیز از نظر آماری معنیدار افزایش خطر مرگ مربوط به COVID-19 در مقایسه با کسانی که از سفید قومیت.

“این نتایج نشان می دهد که تفاوت بین گروه های قومی در COVID-19 مرگ و میر است تا حدودی ناشی از اجتماعی و اقتصادی ضرر و شرایط دیگر اما یک بخش باقی مانده از تفاوت نشده است توضیح داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de