بلکبرن رو به افزایش جزر و مد’ از coronavirus موارد بر محور آن بزرگ آسیایی, جامعه

بلکبرن مواجه است “افزایش جزر و مد” از coronavirus موارد بر محور آن بزرگ آسیایی, انجمن, با دو هفته برای دریافت شماره های پایین قبل از مستند اقدامات معکوس در منطقه بهداشت عمومی مدیر هشدار داد.

Lancashire شهر آورده اضافی محدودیت در روز سه شنبه و استاد دومینیک Harrison مقامات محلی مدیر بهداشت عمومی گفت: قصبه 148,000 مردم رو به رو شده “افزایش جزر و مد” از موارد.

پروفسور هریسون صحبت در رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه نشان داد که Blackburn with Darwen قصبه است که یک جمعیت حدود 28 درصد تا به حال 114 موارد در دو هفته گذشته و 97 از این موارد جنوب آسیا.

نرخ تایید مورد در هر 100,000 رفته تا 47 در هر 100,000 تا از 31.6 موارد در هفت روز به 4 جولای.

پروفسور هریسون گفت: “ما آنچه که ما با یک افزایش جزر و مد رویداد به جای شیوع و که ما به این معنی نیست که ما باید تعدادی از موارد افزایش در مناطق خاص در سراسر جامعه مهم اما نه تنها بزرگ شیوع مانند Kirklees یا مناطق دیگر که تا به حال در محل کار outbreak.”

“این می تواند همان اثر را داشته به دلیل آن می توانید درایو مورد, اما آنچه که ما در حال دیدن با نگاه کردن به کد پستی اطلاعات از آن موارد است که در چند هفته گذشته است که آنچه که ما در حال دیدن یک مورد آلوده شدن و سپس بازگشت به خانواده و تمام است که خانواده آلوده شدن.

“و هنگامی که ما به آمار نگاه کنید آنچه که ما می توانید ببینید که خوشه در بخشی از شهر, اما خوشه ها خانواده خوشه بنابراین تعدادی از کسانی که باعث افزایش جزر و مد رویداد و ما می دانیم که آنها عمدتا در جنوب-مناطق آسیا و آنها در مناطق با تعداد خانه های تراس با تعداد زیاد ساکنین در خانه پس از چهار یا بیشتر از پنج یا بیشتر افراد در خانواده است.”

مقام سوم در لیست بالاترین نرخ بارگیری پشت لستر است که نرخ 118.2 مورد در هر 100000 نفر است و موضوع را به محلی مستند و نزدیک Pendle با نرخ 76.6.

پروفسور هریسون گفت: این باعث شده محلی پاسخ با استقرار شیوع مدیریت کنترل هیئت مدیره و پنج اقدامات اضافی معرفی شده است.

این کاهش بازدید از خانواده برای یک خانواده به همراه دو عضو دیگر از خانواده ماسک صورت در تمامی فضاهای عمومی بازرسی در گوشه ای کوچک و مغازه ها و درخواست مردم برای در آغوش گرفتن و یا لرزش دست در تبریک و افزایش تست با موبایل تست واحد و هدف واحد تست.

پروفسور هریسون افزود: “اگر اعداد نیست دور چرخش و پایین رفتن دوباره در ژوئیه 27, پس از دو هفته ما در حال رفتن به آن را ما در مرحله بعدی ما را از طریق مستند بلند کردن اقدامات و معکوس آنها را یک به یک تا زمانی که اعداد پایین.

“اما ما در حال رفتن به رفتن از هیچ مستند و همه چیز را به همه چیز بسته به لستر است.”

شورای رهبری محمد خان گفت: “من می توانم اطمینان همه ساکنان محلی که شورا در حال همکاری با سازمان های مختلف و سازمان ها در سراسر این شهر برای کمک به دریافت این پیام را برای هر کس که در زندگی نمی توانید به عقب به حالت عادی فقط رتبهدهی نشده است, و همه ما باید فداکاری برای جلوگیری از محلی مستند.

“لطفا ادامه به انجام کمی خود را به چوب به قوانین برای محافظت از خود و خانواده خود را.”

در Pendle مردم نیز هشدار داد به ماندن هشدار پس از قدرت گزارش افزایش در موارد به خصوص در نلسون و بریرفیلد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im