خاموشی بعد تساوی با توجه به هزینه های قدرت

بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید در روز سه شنبه شرکت کردند در یک روز صرف توقف به نام خاموشی بعد. نه باز کردن کیف پول خود را بخشی از یک بزرگتر تلاش با هدف برجسته چگونه, سیاه, دلار, قدرت اقتصاد آمریکا و چگونه امریکا خواهد بود بسیار متفاوت محل اگر سیاه مصرف کنندگان نیست شرکت.

سیاه و ورزشکاران و افراد مشهور از جمله ریحانا خواننده کلیولند کاوالیرز مرکز تریستان تامپسون و رپ Cardi ب – استفاده از رسانه های اجتماعی را گسترده تر با توجه به خاموشی بعد در هفته های اخیر. رپ T. I. گفت: از طریق Instagram که باید وجود داشته باشد “یک روز از همبستگی در امریکا زمانی که یک سیاه پوست در آمریکا یک دلار.”

خاموشی بعد جنبش در مراحل ابتدایی است و آن گرفتار نشده با هر سیاه آمریکا. اگر چه برخی از آفریقایی-آمریکایی ها نمی صرف پول در جولای 7, دیگران به جای حمایت سیاه متعلق به کسب و کار و برخی از احتمال نادیده گرفته تماس در دسترس نباشد. در هر صورت به روز ریشه های آن در تلاش برای تاکید بر آنچه مردم سیاه و سفید کمک کرده و همچنان به کمک به کسب و کار در سراسر کشور.

چه خاموشی است روز ؟

خاموشی بعد زمانی است که آمریکایی های سیاه و سفید به خواسته پول صرف نیست — و یا تنها با یک سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در صورت لزوم.

عبارت خاموشی روز اول ظاهر در سال 2015 در وبلاگ Tumblr به عنوان تلاش برای به نمایش گذاشتن سیاه و سفید هنرمندان و سازندگان و مبارزه با کلیشه های منفی و سیاه مردم را تحمل کرده اند. سپس این ممکن است یک مقیم تگزاس به نام Calvin شهید بدل عبارت خاموشی بعد به یک تحریم اقتصادی.

خاموشی بعد تلاش به دست آورده بخار پس از مرگ جورج فلوید Rayshard بروکس و Breonna تیلور در دست پلیس و همچنین قتل Ahmaud Arbery.

چه موضوع خاموشی بعد افکن?

سیاه آمریکایی ها و هزینه های خود را در حال تبدیل شدن به یک همیشه بزرگتر تکه از اقتصاد ایالات متحده به خصوص هزینه های کالاهای مصرفی اعم از کفش به خدمات تلفن همراه. آفریقایی-آمریکایی قدرت خرید پیشی $1 تریلیون دلار در سال 2016 است و انتظار می رود برای رسیدن به 1.5 تریلیون دلار تا سال 2021 با توجه به دانشگاه گرجستان است. که باعث می شود سیاه و سفید آمریکایی ها بزرگترین نژادی بازار مصرف شده است.

علاوه بر این بسیاری از سیاه و سفید آمریکایی استدلال می کنند که برخی از ملت بزرگترین شرکت نمی تواند موفق شود اگر آن را به صورت سیاه و سفید دلار. آدیداس به تازگی اذعان کرد که نقطه tweeting موفقیت آن “خواهد بود هیچ چیز بدون, سیاه, ورزشکاران, سیاه, هنرمندان, سیاه کارکنان و مصرف کنندگان است.”

شهید گفت: هوستون ایستگاه تلویزیونی که آمریکایی ها حاضر به خرید چیزهایی برای یک روز را نشان می دهد ملت چقدر مهم, سیاه, صرف تبدیل شده است. هنگامی که جامعه سیاه تساوی که نوع مالی توجه فعالان و رهبران سیاسی بهتر می تواند مدافع برای از بین بردن نژادپرستی نهادی, او گفت:.

از کجا می توانم پیدا کردن سیاه و سفید, کسب و کار برای حمایت از خاموشی روز ؟

وب سایت و نرم افزار موبایل می توانید کردهاید نزدیکترین سیاه متعلق به کسب و کار. سیاه, ملت, سیاه متعلق به بروکلین, رسمی, سیاه وال استریت و حمایت از سیاه و سفید متعلق به برخی از محبوب ترین دایرکتوری ها. Facebook گروه اختصاص داده شده به اقلیت کارآفرینان راه دیگر برای پیدا کردن سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

افرادی که در زندگی تا حد زیادی سفید مناطق روستایی باید بدانید که مناطق عمده شهری باید غلظت بالاتر از کسب و کار است که شامل رستوران و خدمات پذیرایی طراحان داخلی و شرکت های حقوقی مراکز مهد کودک و بوتیک های لباس. بسیاری از آنها می تواند کشتی کالاهای خود را در هر نقطه از طریق وب سایت خود را و یا می تواند به ارائه خدمات خود را به هر کسی با یک زوم برنامه و یا FaceTime تابع.

هر کسی که به دنبال کمک به سیاه و سفید, کسب و کار نیز می تواند کمک به یک سایت crowdfunding می بانک با سیاه و سفید متعلق به موسسات وام می تواند به ترک بررسی مثبت از یک کسب و کار در وب سایت خود و یا به سادگی می توانید با تشویق دوستان خود را نیز خرید.

می تواند مردم سفید شرکت در خاموشی روز ؟

کاملا. سیاه و سفید, کسب و کار (که برخی از آنها در حال حاضر بسته خوب با توجه به کروناویروس همه گیر) به استقبال مشتریان از دیگر گروه های قومی. سفید آمریکایی ها نیز می تواند کمک به سرمایه گذاری و یا علنا ترویج, سیاه, کسب و کار است.

هنوز هم خاموشی روز بود در مورد هدایت سیاه و دلار به سمت کسب و کار و تلاش است که به نفع جامعه سیاه و سفید. هدف این است که برای یادآوری این کشور است که در آن سیاه و سفید آمریکایی ها صرف پول خود را می تواند و یا شکستن یک شرکت و یا حتی کل اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im