خاموشی پنج شنبه: آنچه در آن است – و چرا مردم ارسال مربع سیاه و سفید در Instagram?

شما ممکن است تعجب که چرا شما رسانه های اجتماعی تغذیه شده اند فرا گرفته مربع سیاه و سفید.

مشاهیر, شرکت های بزرگ, موسیقی, برچسب ها و ستاره های ورزشی را قول داد برای ارسال در حساب های خود را در آنچه که به نام خاموشی سهشنبه پس از مرگ جورج فلوید.

تظاهرات شکسته در سراسر آمریکا پس از مرگ آقای فلوید و دیگر اتهامات از خشونت پلیس علیه مردم از رنگ.

در میان تب و جو پلیس و درگیری با معترضان در شهرهای بزرگ از جمله نیویورک و لس آنجلس و مینیاپولیس در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که برای استقرار نظامی این کشور مگر اینکه مقامات دولتی متوقف کردن جریان تظاهرات.

چه خاموشی شنبه?

ایده این است برای پر کردن Facebook, Twitter و Instagram با مربع های سیاه و سفید آزاد تا این زمان معمولا اختصاص داده شده به رسانه های اجتماعی برای مردم به آموزش خود را در زندگی مهم جنبش است.

برگزارکنندگان گفت: آنها می خواستند روز شنبه به یک “یک روز از کار قطع و مجدد با جامعه ما” از طریق “فوری گام اقدام به تحریک پاسخگویی و تغییر”.

کمپین آمار کمی دست انداز در جاده ها در اوایل روز سه شنبه با بسیاری از مردم با استفاده از هشتگهای اختصاصی به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

این مسدود شدن تغذیه به معنای برای اطلاعات مربوط به تظاهرات در سراسر جهان چیزی است که برگزارکنندگان درک کرده بودند به مشتاق برای جلوگیری از.

چرا مشاهیر ارسال مربع سیاه و سفید در Instagram?

جورج فلوید 46 ساله لی لی کشته شد در روز دوشنبه 25 توسط Derek چوین یک افسر پلیس که فشرده زانو خود را به آقای فلوید گردن تا زمانی که او درگذشت در حالی که دیگر افسران پلیس تماشا.

فیلم قتل گرفته شده توسط یک تماشاچی نشان داد فلوید دروغ گفتن رو به پایین و دست به دستبند, خوراکی برای کمک و بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از تبدیل شدن به حرکت.

چوین حال زانو خود را در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در مجموع و دو دقیقه و 53 ثانیه پس از آقای فلوید بود, بی, با توجه به شکایت کیفری منتشر شده توسط Hennepin County دفتر دادستان.

در تاریخ 1 ژوئن یک معاینه پزشکی در مینه سوتا طبقه بندی شده آقای فلوید مرگ به عنوان یک قتل.

آقای چوین متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. بنیامین Crump وکیل فلوید خانواده در حال حاضر به نام برای مینیاپولیس افسران پلیس به صورت جدی تر به اتهام قتل درجه اول بر اساس یافته های جدید.

آن را ترمیم Black Lives Matter جنبش در صدر اخبار دستور کار است.

مشاهیر متحد برای خاموشی شنبه

یک میزبان از شناخته شده مشهور شده اند مربع های سیاه و سفید خود را در حساب های رسانه های اجتماعی خود را به میلیون ها نفر از پیروان.

مشاهده این پست در Instagram

#TheShowMustBePaused #BlackoutTuesday #دعا #عدالت #صلح

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط نیکول شرزینگر (@nicolescherzinger) در

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Kaley Cuoco (@kaleycuoco) در

مشاهده این پست در Instagram

#PullUp #BlackoutTuesday

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط SAVAGE X توسط RIHANNA FENTY (@savagexfenty) در

مشاهده این پست در Instagram

آنچه جهان نیاز دارد در حال حاضر عشق ….. 🌎💔 قلب من می شکند دوستان من در جامعه …. و برای همه چیز در رفتن در کشور ما است. در حال حاضر من فکر می کنم همه ما باید انجام آنچه که ما می توانید به گوش دادن …. یادگیری و … انجام بهتر …. و استفاده از صدای ما برای خوب است. برای شروع من خواهد بود شرکت در #BlackoutTuesday فردا ….. من نمی خواهد ارسال در رسانه های اجتماعی و من از همه شما را به انجام همان. ما باید از زمان به دور از دستگاه های ما به تمرکز بر روی آنچه که ما می توانید انجام دهید به جهان را به مکانی بهتر …. برای همه ما !!!!! PS اگر شما می خواهم برای کمک به …. متن فلوید به 55156 و کمک به سازمان هایی مانند #BlackLivesMatter اگر شما قادر به. خدا به شما برکت دهد !!!! #TheShowMustBePaused

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط بریتنی اسپیرز (@britneyspears) در

چگونه برای پیوستن به خاموشی شنبه

برگزارکنندگان پشت این جنبش خواسته اند مردم را به:

  1. ارسال یک تصویر از یک مربع سیاه و سفید خود به حساب رسانه های اجتماعی
  2. قطع و حساب خود را برای روز
  3. استفاده از زمان آنها خواهد بود در غیر این صورت در رسانه های اجتماعی به آموزش خود را در زندگی مهم

شما می توانید صرفه جویی در این میدان به استفاده از اگر شما نیاز به یک:چه سیاه و سفید زندگی مهم است ؟

آخرین مرگ و میر منجر به تجدید حیات در “Black Lives Matter” جنبش تاسیس در سال 2013 در ابتدا به عنوان یک رسانه های اجتماعی هشتگ قبل از تبدیل شدن به یک جنبش اعتراضی پس از تبرئه جورج زیمرمن در تیراندازی مرگ آفریقایی-آمریکایی Trayvon Martin, سال قبل است.

با توجه به وب سایت خود را پل ماموریت برای “از بین بردن سفید برتری و ساخت قدرت محلی را به دخالت در خشونت های وارده در جوامع توسط دولت و اوباش. با مبارزه و مقابله با اعمال خشونت و ایجاد فضا برای تخیل و نوآوری و محور, سیاه, شادی, ما در حال برنده شدن فوری بهبود در زندگی ما است.”

ادامه مطلب: سیاه امریکا ناامیدی بیش از افغانستان طنین انداز سال به عنوان خیابان رایت دوباره

Tv, تلویزیون موسیقی, برچسب ها و شرکت های بزرگ و پیوستن به جنبش

صبح امروز میزبان اوهایو و Phillip Schofield باید پیوست “خاموشی” در اعتراض به مرگ جورج فلوید در ایالات متحده است.

در ساعت 11 صبح ITV در طول روز نشان می دهد رفت و تیره نشان دادن یک صفحه سیاه با کلمات “Black Lives Matter” در حروف.

برچسب های بزرگ باید پیوست دیگر صنعت موسیقی گروه ها و هنرمندان در حمایت از خاموشی.

برگزارکنندگان برای نمایش باید متوقف شود پروژه به نام برای کسب و کار به توقف در روز سه شنبه به عنوان ما همچنان گریبانگیر توسط ناآرامی.

Sony Music اطلس سوابق کاپیتول گروه موسیقی وارنر سوابق و Def Jam در میان برچسب های تعهد نشان می دهد باید متوقف شود در حالی که Radiohead, Mumford & Sons و پیتر گابریل نیز به اشتراک گذاشته شده و حمایت خود را در رسانه های اجتماعی.

خواننده و ترانه سرا گابریل در توئیتر خود نوشت: “همراه با متمدن جهان من وحشت زده شد توسط نژادپرستانه قتل جورج فلوید. این نوع از خشونت نیاز به مواجهه مستقیم با عدالت به وضوح دیده می شود انجام می شود زمان در هر کجا که رخ می دهد.”

سابق جنوب خواننده پل Heaton گفت: فعالیت در حساب توییتر خود را خواهد بود به حالت تعلیق در روز سه شنبه “با تشکر از رفتار و سفید supremacists هر دو در مدرسه و اداره و در حمایت از همه کسانی که در جوامع رنج می برند در دست خود را”.

احترام تولید کننده موسیقی کوئینسی جونز همچنین گفت که او خواهد بود ، او نوشت: “آن را سخت بدانید که چه می گویند که من در برخورد با نژادپرستی تمام زندگی من. که گفت:, آن را پرورش آن سر زشت در حال حاضر و خدا از آن زمان به مقابله با آن را یک بار و برای همه است.

“به عنوان دروازه بان از فرهنگ این مسئولیت ما نه تنها به گرد هم می آیند به جشن برنده, اما همچنین نگه داشتن هر یک از دیگر در طول یک از دست دادن.”

کمپانی کلمبیا گفت: “نمی شد یک روز خاموش” اما فرصتی برای کشف کردن راه برای حرکت رو به جلو در همبستگی”.

شرکت های بزرگ نیز در این کمپین از جمله Boohoo و Superdrug.

  • دنبال آخرین از زندگی ماده تظاهرات در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de