پس از هشت سال, Bleach anime بازگشت است!

در شماره اخیر پرش مجله در ژاپن مشخص شد که خالق Tite Kubo محبوب Shonen سری باز خواهد گشت در 2021. این انیمیشن را پوشش میدهد “هزار سال خون جنگ” آغاز می شود که در فصل 480 از مانگا به پایان سریال در فصل 686.

هیچ جزئیات بیشتری در این انیمیشن اقتباسی نازل شد.

سفید کننده طرفداران ویران شد که این انیمه متوقف شد در سال 2012 پس از اتمام “Fullbringer” arc. هیچ مقام رسمی این دلیل داده شد برای سری’ لغو, اما بسیاری بر این باورند که افزایش هزینه های تولید همراه با انیمیشن ابتلا به مانگا سرعت بیش از حد و عوامل مؤثر.

طرفداران هنوز هم می توانید بخوانید Bleach manga در پرش Shonen. در چند فصل اول رایگان هستند در حالی که بقیه در دسترس هستند برای مشترکان پرداخت می شود.

bleach 20th anniversary anime return
پرش/Tite Kubo

پرش مجله همچنین نشان داد که سوزاندن جادوگر یک شات از Kubo که عرضه در مجله هفتگی Shonen Jump در ژوئن 2018 خواهد بود سرهمی شروع تابستان امسال با انیمیشن خود را آغاز در پاییز.

داستان سوزاندن جادوگر می گیرد در همان جهان به عنوان سفید کننده اما تمرکز بر روی یک گروه از Shinigami 12 سال پس از “هزار سال خون جنگ است.” همچنین به جای ژاپن سوزاندن جادوگر می گیرد در لندن است.

استودیو Colorido است که دست زدن به تولید سوزاندن جادوگر با پرش مثال Tatsuro Kawano به عنوان مدیر با دو زن منجر بودن ابراز شده توسط Yuina یامادا به عنوان Noel Niihashi و آسامی Tano به عنوان Spangle Ninii.

در یک مصاحبه کوتاه در پرش Kubo تایید کرد که سوزاندن جادوگر خواهد بود “کوتاه مدت سریالسازی.”

در دیگر مانگا/انیمه-اخبار مرتبط, آخرین شماره از پرش نشان داد که سامورایی 8: داستان Hachimaru به پایان خواهد رسید و اجرای آن با فصل 43. همچنین می توان به عنوان خوانده شده در پرش Shonen.

سامورایی 8 بود بسیار پیش بینی داستان جدید از Masashi Kishimoto خالق هنوز محبوب ناروتو سری. داستان حول محور Hachimaru معلول جوانان که تبدیل به یک کیهانی سامورایی – شما حدس زده آن – صرفه جویی در جهان را از مردمان بد. در حالی که این یک ساده, سامورایی 8 به سادگی نمی تواند به دست آوردن زیر و تحسین است که Kishimoto قبلی کار را انجام داد.

این ناروتو مانگا زد از سال 1999 تا 2014 پوشا 700 فصل است. یک انیمیشن اقتباسی را از سال 2002 تا سال 2017 پوشا 500 قسمت است.

ادامه این داستان آغاز شد و در Borutoکه به شرح زیر نسل بعدی نینجا. این شامل بازیگران جوان نینجا از جمله شخصیت عنوانی که ناروتو پسر همراه با پدر از ساسوکه.

Boruto نیست نوشته شده توسط Kishimoto, تنها تحت نظارت است. Ukyo Kodachi است منجر نویسنده در Boruto با Mikio Ikemotoon نشان میدهد. داستان عرضه در سال 2016 است و هنوز هم در حال انجام در صفحات Shonen Jump. یک انیمیشن اقتباسی از Boruto نیز هنوز در حال اجرا است.

چه چیزی شما فکر می کنم سفید کننده انیمیشن بازگشت ؟ آیا شما یک فن از سوزاندن جادوگر? اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im