اکتیویژن بلیزارد سرور پایین ؟ بازیکنان نمی تواند اتصال به سرپرستی,’ ‘ندای وظیفه” و بیشتر

در سه شنبه شب اکتیویژن بلیزارد بازی های ویدئویی شروع به برخورد مسائل مربوط به سرور. با هجوم گسترده مردم به ماندن در داخل این هفته وجود داشت کاملا چند که می خواستم به صرف وقت خود را در بازی جهان وارکرفت سرپرستی و تازگی منتشر شده Call of Duty نبرد رویال Warzone.

Call of Duty Warzone
Call of Duty Warzone است که در حال حاضر در حال تجربه مسائل ورود
اکتیویژن

در حال بلیزارد سرور پایین ؟

با توجه به پایین آشکارساز بازی های بلیزارد شروع به تجربه مسائل مربوط به سرور مدتی حدود 10 p. m. EST. بازیکن شد و اخراج از مسابقات و بازی ها; من شخصا برداشته شده از یک سنگ پهن کف اجاق عرصه بازی است که من قطعا نمی خواهد از دست داده اند. در حال حاضر این بازی را تحت تاثیر قرار به نظر می رسد ندای وظیفه جنگ های مدرن, Warzone, سرپرستی و سنگ پهن کف اجاق. جهان وارکرفت به نظر می رسد به بالا و در حال اجرا با توجه به آن وضعیت قلمرو صفحه.

بوران خدمات به مشتریان صفحه توییتر توییتی که این موضوع می تواند برای انجام با “احراز هویت سرور.” این معلوم نیست چه زمانی این موضوع را تاریخ و زمان آخرین اما حداقل بلیزارد بهترین سرور کارآگاه بر روی آن هستند.

این مشکل به طور عمده به نظر می رسد موثر بر بازیکنان PC که با استفاده از Battle.net مشتری. در مشتری بازیکنان در حال گزارش است که آنها نمی توانند به نظر می رسد به ماندن متصل به سرور بلیزارد با اتصال به طور مداوم در بر داشت و از دست داد. هنگامی که اتصال پیدا شده است شما می توانید به عقب پرتاب به صف که در آن شما باید صبر کنید. این چرخه را تکرار تا زمانی که بلیزارد رفع مسائل مربوط به سرور و یا شما را به بازی چیز دیگری است. متاسفانه بازیکنان نمی توانید بازی تا زمانی که این مشکل این است که ثابت شده است.

کسانی که می خواهند به شیرجه رفتن با D. و یا بازی Murloc شمن در حال عجله به توییتر برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

“Ahaaaa تشکر کولاک…” کاربر توییتر @SpecsOW نوشت های یک تصویر از “آن روز شلوغ برای بلیزارد خدمات!” خطا در صفحه نمایش.

“بلیزارد سرور پایین #گشت. چت از طریق مسنجر واکنش در سرپرستی: – کورونا ویروس-گه واقعی است – این گه گرفتن واقعی” کاربر توییتر @psychicdeath_ نوشت: نشان دادن سرپرستی‘s خطا روی صفحه نمایش.

“@Blizzard_Ent صف به آنلاین پس از آن یک صف برای مگاوات و من تنها در صف؟” کاربر توییتر @WhiteTrollface خواسته های این جنگ های مدرن خطا روی صفحه نمایش.

“زمانی که بلیزارد و warzone سرور پایین زمانی که ما در قرنطینه” کاربر توییتر @BostonBrad_ نوشت: با gif نشان دادن یک فکر به احتمال زیاد برگزار می شود توسط بسیاری از بلیزارد مشتریان: “بیا.”

نیوزویک به روز رسانی خواهد شد این داستان را با هر به روز رسانی به سرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر