‘خون و آب” پایان توضیح داد: چه اتفاقی در پایان Netflix بکشد نشان می دهد و آنچه در آن به معنی برای فصل 2

خون و آب در Netflix بکشد می بیند Puleng Khumalo (با بازی Ama Qamata) در تلاش برای پیدا کردن که آیا همکلاسی Fikile Bhele (Khosi Ngema) است که او را بلند خواهر گم شده و تا پایان نشان می دهد او پاسخ دهد. که, پاسخ, اما, ممکن است یکی از او می خواستم به عنوان آن را نیز رسالت پدرش در یک کودک قاچاق حلقه.

قسمت 6 از Netflix بکشد نشان می دهد آغاز می شود با Puleng در یک مهمانی شام در دوست پسر او KB (Thabang Molaba) خانه ای که نادانسته به او Fikile و مادر او نیز در حال حاضر. در اینجا Puleng یاد می گیرد برخی از حقایق ناراحت کننده در مورد پدر ژولیوس (Getmore Sithole). او می شنود صدای توجه داشته باشید از وید دانیلز (Dillon Windvogel) نشان می دهد که پدر او ممکن است چیزی برای انجام با آدم ربایی و پس از آن او می آموزد او در دادگاه به صورت قاچاق انسان است.

در حالی که Puleng رود خانه به مقابله با پدر خود را در مورد این محاکمه Fikile و KB تا پایان بوسیدن, راه اندازی یک مثلث عشقی است که به احتمال زیاد بخشی از فصل 2 اگر Netflix تصمیم به تمدید نشان می دهد. در حال حاضر هر چند این بی احتیاطی را فراموش کرده است—بعد در قسمت KB می گوید Puleng او را دوست دارد و جفت داشتن رابطه جنسی برای اولین بار.

blood and water netflix
‘خون و آب’ به پایان می رسد با Puleng کشف حقیقت در مورد خواهرش
Netflix

Puleng صحبت می کند به اب راه رفتن برای پیدا کردن آنچه بیشتر در او می داند که در مورد پدرش. او می گوید که KB پدر حقوقی لینک به یک سازمان اتخاذ شد که به احتمال زیاد بخشی از عملیات قاچاق. او همچنین می آموزد که SUV او را نگه می دارد با دیدن این آرم این شرکت حقوقی در آن است.

در حالی که Puleng می یابد بیشتر از پدر او اسرار پایان از خون و آب بررسی گروه واتساپ که راه اندازی شده است به قلدر Fikile. در قسمت 6, مادرش خم در اصل برای پیدا کردن کسانی که مسئول یادآوری کرد که چقدر پول او می پردازد به مدرسه. این نشان می دهد که خانواده حتی بیشتر از قدرت و نفوذ خود را از ما فکر می کردم که به احتمال زیاد باعث ایجاد مشکل برای Puleng اگر نشان می دهد می شود یک فصل دیگر.

اما او را بیشتر با فشار دادن مشکلات است. پس از او پیدا شده است وجود دارد شکستن در خانه او Puleng با هم قرار می دهد تمام سرنخ ها او را در بر داشت. خواهر او ربوده شد و با تصویب سازمان که جعلی او گواهی تولد. و سپس با توجه به خانم Bhele زمانی که او می تواند کودکان ندارد. این به این معنی یک چیز—Fikile است Puleng خواهر و نمایش به پایان می رسد با Puleng گفتن Fikele دقیقا آنچه او آموخته است.

اما این آخرین مقداری در پایان از خون و آب. او همچنین می آموزد در دادگاه که پدر او ثبت شده Fikile با تصویب این آژانس معنی کل این زمان او شناخته شده دقیقا چه اتفاقی افتاده است با خود دختر.

در حال حاضر که همه از اسرار است که در باز باید آن را به صورت بسیار چشمگیر فصل 2. آن باقی مانده است دیده می شود که دقیقا چه Fikile خواهد شد واکنش نشان می دهند به اخبار, اما ممکن است که طرفداران می رویم برای یک فصل دیگر است که می بیند جفت تیم به سعی و خراب کردن قاچاق حلقه.

خون و آب است که جریان در حال حاضر در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit