دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهردار نیویورک مایک بلمبرگ گفت: در سال 2016 که ورمونت سناتور برنی ساندرز حمایت از افراد جوان به دلیل آنها به غلط معنی سوسیالیسم.

“افراد جوان گوش دادن به برنی ساندرز و گفتند: آره دموکراتیک که خوب است. سوسیالیسم آره این که رسانه های اجتماعی, چیزهای,'” بلومبرگ گفت: در دسامبر یک کمی بیشتر از یک ماه پس از انتخابات 2016 در کدام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و هیلاری کلینتون.

بلومبرگ در ادامه به توضیح این ادعا سردرگمی در میان رای دهندگان جوان بود با تشکر از ناکافی درسی مدرسه و تلاش برای “dumb کردن سیستم” نه غربی ارائه تاریخچه. او پیشنهاد کرد ساندرز نماینده از خطرناک تقسیم در سیاست آمریکا است که با توجه به افزایش فزاینده افراطی و قطبی انداز است که می تواند منجر به تکرار تاریکی فصل از تاریخ است.

“من فکر می کنم آن را بسیار خطرناک جهان ما در حال رفتن به. شما ببینید هر دو سمت چپ و راست که در اینجا و وسط گرفتن است که متاسفانه نه به گوش دیگر” بلومبرگ گفت: در سال 2016. “افراط گرایان در حال رفتن برای شکل دادن به فرهنگ سیاسی اگر ما مراقب رفتن به جلو. ما تا به حال قبل از افراط گرایی به ویژه در این قاره است که کار نمی کند خیلی خوب است.”

Mike Bloomberg young people misconstrue socialism
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ ارائه سخنان در طول یک کمپین تجمع در 12 فوریه در Nashville, Tennessee.
عکس برت کارلسن/گتی

بلومبرگ اظهارات در مورد ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی آمد, در طول صحبت کردن رویداد به میزبانی دانشگاه آکسفورد را Saïd مدرسه کسب و کار بودند و مطرح توسط سی ان ان اندرو Kaczynski. مبارزات انتخاباتی خود را نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مشابه سال 2016 ساندرز انجام شده به خوبی در میان رای دهندگان جوان این اولیه چرخه. با توجه به نظرسنجی های خروج از مقدماتی نیوهمپشایر هفته گذشته او به دست آورد بیشتر رای دهندگان جوان تر از رقبای دموکرات ترکیب شده است.

تابناک امیدوار است به گرفتن برخی از همان تأثر. هفته گذشته او حمایت و محتوا در قالب الگوهای رفتاری در Instagram صفحات چند رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها با جوان زیر.

اگر چه بلومبرگ نگرانی در مورد افراطی انداز و سوسیالیسم بودند ابراز سال پیش که شهردار سابق را رد کرده است برخی از شدید تر مواضع برگزار شده توسط مردم مانند Sanders. او مارک خود را به عنوان یک نامزد معتدل با بهترین احتمال برکناری مغلوب ساختن پیشی جستن.

افزایش نگرانی در میان متوسط و آسیب پذیر دموکرات ها در مورد ساندرز نامزد شده است تشدید سناتور ستارگان عملکرد این اولیه چرخه. آنها از ترس ساندرز می تواند هزینه آنها در کاخ سفید و تهدید اعضای سراسر کشور باعث آنها را به از دست دادن اکثریت خود را در خانه.

و استراتژیست های دموکرات هشدار داده اند در مورد عواقب ناشی از شکسته حزب به ویژه رهبری به دموکراتیک ملی کنوانسیون در این تابستان با هیچ پاک کردن اولیه برنده است.

“اگر این تبدیل به یک مسابقه بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکراتیک نامزد اما بین سرمایه داری و سوسیالیسم است که هر دو ناسالم برای کشور و قطعا ناسالم برای دموکرات” Rep. دین فیلیپس که تایید بهداشت ، ctq (D-Minn.), گفت: نیوزویک هفته گذشته است.

ساندرز در صدر نماینده تعداد همراه با سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و دو رقمی نظرسنجی منجر رهبری به نوادا بحث در روز چهارشنبه و جلسه در روز شنبه.

بلومبرگ اظهارات از سال 2016 کلیپ را می توان در ویدئو زیر در اطراف 1:01:00 خوانده شده را علامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im