مایک بلومبرگ پیشی گیرد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در یک دولت دموکراتیک اولیه نظرسنجی ساخت سود با رای دهندگان با وجود اختلاف در مورد گذشته خود را برای حمایت از توقف-و-frisk.

نظرسنجی جدید منتشر شده توسط صبح مشورت روز چهارشنبه یافت سابق شهر نیویورک شهردار تا به حال 20 درصد حمایت در میان اولیه رای دهندگان قرار دادن او در جایگاه دوم و فقط یک نقطه جلوتر از بایدن.

در حالی که سابق معاون رئیس جمهور دیده می شود او به طور کلی پشتیبانی از شیب توسط دو نقطه بلومبرگ این شماره ها تا سه امتیاز پس از نظرسنجی انجام شده در همان نظرسنجی هفته گذشته است.

میلیاردر نیز برنده پشتیبان گیری از 20 درصد از رای دهندگان حزب افزایش چهار امتیاز پس از رای گیری در آستانه نیوهمپشایر اولیه بر اساس یک صبح مشورت وبلاگ.

Michael Bloomberg at 'Mike for Black America'
مایک بلومبرگ می رسد به صحبت می کنند در “مایک به صورت سیاه و سفید امریکا راه اندازی جشن” در Buffalo Soldier موزه ملی در هوستون, تگزاس, در فوریه 13 سال 2020 است.
علامت فلیکس/خبرگزاری گتی ایماژ

بایدن خود را دیده است رای گیری با رای دهندگان دموکرات پاییز با دو امتیاز در همان بازه زمانی اما هنوز کمترین حمایت در میان حوزه. سی و سه درصد به نفع او بیش از هر کس دیگری در این زمینه است.

بلومبرگ را بهبود نظرسنجی با سیاه و سفید اولیه رای دهندگان می آید پس از یک کلیپ از شهردار سابق حمایت توقف-و-frisk و گفت: او را “تمام پلیس در اقلیت محله” مطرح در رسانه های اجتماعی.

در سخنرانی خود در این موسسه آسپن در سال 2015 تاجر گفت: “بنابراین شما می خواهید به صرف پول قرار دادن تعداد زیادی پلیس در خیابان قرار داده و آن پلیس که در آن جرم و جنایت است که به معنی اقلیت محله.

“یکی از پیامدهای ناخواسته است که مردم می گویند” اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا, آنها, تمام اقلیت ها.’ بله درست است چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله. بله این درست است.

“چرا ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است. و اولین چیزی که شما می توانید انجام دهید برای مردم است تا آنها را متوقف کند کشته شدن.”

پس از یک کلیپ از 2015 بحث موجب اتهام نژادپرستی بلومبرگ عذرخواهی کرد برای کاهش توقف-و-frisk “سریع تر و هر چه زودتر” در حالی که شهر نیویورک شهردار و گفت: نظرات گذشته نیست “منعکس کننده تعهد من به عدالت کیفری اصلاح نژادی و حقوق صاحبان سهام.”

اگر چه تازه صبح مشورت های نظرسنجی ها نشان می دهد این اختلاف ممکن است ثابت کند بیش از حد آسیب رساندن به میلیاردر شانس برنده شدن بیش از سیاه و سفید اولیه رای دهندگان کمپین گفت: نیوزویک دیروز بود که انتظار حمله بود “از همه طرف” در بحث دموکراتیک در لاس وگاس امشب.

یک نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه اجازه بلومبرگ به واجد شرایط برای بحث در نوادا امشب با وجود این واقعیت که او را در حال اجرا نیست در دولت است.

برنی ساندرز در صدر صبح مشورت نظرسنجی منتشر شده صبح امروز با 28 درصد اولیه رای دهندگان حمایت سناتور ورمونت.

نتایج بر اساس 15,974 بررسی های انجام شده با دموکراتیک اولیه رای دهندگان بین 12 فوریه و مارس 17. نظرسنجی می گویند آخرین بررسی حاشیه خطای این است که فقط یک درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de