سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار صرف حدود چهل برابر بیشتر در تبلیغات در ویرجینیا و کارولینای شمالی از جو بایدن اما معاون سابق رئیس جمهور است که هنوز هم پیش بینی شده به نفع هر دو کشور در روز سه شنبه.

با توجه به تبلیغات صرف تجزیه و تحلیل بلومبرگ دلار کاهش 5.6 میلیون نفر در ویرجینیا و $12.8 میلیون نفر در کارولینای شمالی در مجموع $18.4 میلیون نفر در سراسر هر دو کشور. در مقایسه بایدن صرف تنها $173 ، 000 در ویرجینیا و $276,000 در کارولینای شمالی در مجموع $449,000 در سراسر هر دو کشور.

با وجود بایدن را بسیار کوچکتر هزینه تبلیغات چهره او است و پیش بینی می شود برنده هر دو کشور امشب.

نیوزویک رسیده به مهر انتخاباتی برای نظر.

به عنوان نتایج همچنان به رول در روز یکشنبه بایدن خاموش است به یک شروع قوی. آسوشیتد پرس پیش بینی کرده است معاون رئیس جمهور را آلاباما, اوکلاهما به عنوان به خوبی به عنوان میدان نبرد متحده ویرجینیا و کارولینای شمالی است.

بلومبرگ و سناتور برنی ساندرز به شدت اعتراض ویرجینیا طی هفته گذشته ثابت می کند که اهمیت یک بایدن برنده شدن در دولت است. به عنوان نظر سنجی شروع به بستن در غرب AP پیش بینی شده است که ساندرز را ورمونت, خود, خانه, دولت, و, کلرادو.

با سناتور ctq سابق South Bend, ایندیانا, شهردار Buttigieg و سابق تگزاس کنگره Beto o’rourke, حمایت بایدن است که تجربه خود را بزرگترین انفجار از حرکت به تاریخ. سه جوان سابق نامزد شده اند با توسل به حامیان آنها را به بیرون رفتن برای رای دادن به معاون سابق رئیس جمهور که پدید آمده به این شکل است که اکثر میانه خواهد شد و یکی شدن در اطراف.

امروز نبرد در شکل دادن به یکی مترقی و یکی متوسط: ساندرز در مقابل بایدن. با بیش از یک-سوم—1,357 نمایندگان—در خط بیش از 14 متحده از مین به کالیفرنیا برنده سه شنبه یک فرصت قابل توجهی برای رفتن به تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد.

بلومبرگ این است که فقط شروع خود اجرا در سه شنبه پس از صرف چهار حالت اولیه مسابقات. کلمات نامزد صرف بیش از 500 میلیون دلار از پول خود را در سنگین تبلیغات در سراسر شنبه متحده و امشب آمریکایی ها را پیدا خواهد کرد اگر آن همه ارزش آن بوده است.

با وجود ضرر و زیان او مواجه امشب بلومبرگ دریافت اخبار خوب در صورت برنده شدن ساموا خاک ایالات متحده. در آن مسابقه او امن حداقل چهار نفر از شش نمایندگان.

“ما باید از این منابع به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در نوسان متحده که از دست دموکرات ها در سال 2016 گفت:” شنبه شب در فلوریدا کمپین رویداد.

Bloomberg
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ ارائه سخنان در طول یک کمپین تجمع در فوریه 12 سال 2020 در Nashville, Tennessee.
برت کارلسن/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net