در حالی که بقیه از زمین است که در آیووا برای ملت دموکراتیک نامزدی مسابقه مایکل بلومبرگ صرف دوشنبه سفر در سراسر کالیفرنیا در این مورد به رای دهندگان است که او را در دولت و به آنها می گوید او قصد دارد برای قرار دادن منابع قابل توجه در زمین — از جمله 800 پرداخت و پاره وقت کارکنان.

با این حال سابق شهر نیویورک شهردار عنوان اهمیت دولت ارائه می دهد که بزرگترین نماینده جایزه “سه شنبه” آمده است که خود را نگه دارید در انتخابات مارس 3rd. او همچنین مبارزه وجود دارد که در رای گیری روز دوشنبه شروع. هنوز بلومبرگ گفت: CBS News “وجود دارد هیچ چیز جادویی در مورد کالیفرنیا و اولین روز از آیووا انجمن.”

“این فقط کار می کرد در این برنامه وجود دارد هیچ دلیلی برای آن را بر روی هر یک روز. کالیفرنیا توسط یک دولت بزرگ با تعداد زیادی از نمایندگان بنابراین شما به وضوح می خواهم به اینجا می آیند بیشتر,” او گفت: CBS News.

مایکل بلومبرگ بیشتر

بیشتر در مایکل بلومبرگ

بلومبرگ گفت که او نیست نگران شب دوشنبه نتایج در آیووا و اضافه کرد که او بیشتر علاقه مند به سفر به این کشور و صحبت با رای دهندگان و نه فقط در سه شنبه متحده بلکه در کلید میدان نبرد متحده دموکرات ها نیاز به پیروزی برای شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنین تبلیغ خود را افزایش با رای دهندگان گفت: “شما ببینید این جمعیت نشان دادن. فقط نگاهی به در چگونه بسیاری از دوربین های دیجیتال وجود دارد در مرحله.”

در دنباله بلومبرگ تکرار نذر خود برای حمایت از آنکه دموکرات نامزد شد و گفت: این انتخابات بود “خیلی مهم” به تجمع در اطراف نامزد احتمالی.

در یک توقف در فرزنو او به نام رئیس جمهور “یک پسر قلدر است.”

“به عنوان یک نیویورکر من هرگز اجرا به دور از یک پسر قلدر و یا حمایت از یک مبارزه است.” بلومبرگ به جمعیت گفت. “من خیلی خوش شانس و هیچ چیز وجود دارد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید انجام دهید و یا می گویند که می تواند به من صدمه دیده است اما او صدمه دیده است بسیاری از مردم است.”

هنوز بلومبرگ گفت: CBS News انتقادات خود را از رئیس جمهور شخصی نیست و مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط “مرد اشتباه است.”

گفت: “من در فیلادلفیا بازگشت و نگاهی به نوار. فیلادلفیا 2016 من گفت که او مرد مناسب برای این کار است. من نمی دانم چگونه در اوایل من تا به حال به آن را انجام دهید برای متقاعد کردن شما از آن هیچ چیز شخصی است. آن را فقط — او فقط مرد اشتباه است. راه او رفتار مردم راه او اجرا می شود یک سازمان و راه او باعث می شود تصمیم گیری خوب نیست برای این کشور است.”

کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) هفته گذشته تغییر مورد نیاز خود را برای شرکت در نوادا بحث یک حرکت است که بسیاری از دموکرات ها انتقاد کرد چرا که به نظر می رسد به احتمال زیاد متناسب با بلومبرگ. او گفت که او “اعتماد به نفس” است که او با رای گیری مورد نیاز برای قرار دادن او در بحث مرحله اما آدرس انتقاد از تغییر حکومت است که او را بر روی صحنه.

“من نمی بپرسید [DNC] به آن را انجام دهد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de