Bloopers چیز جدیدی نیست و این کلاسیک هالیوود اشتباهات اثبات

نیوزویک | No comments

کمی بیشتر را فراهم می کند بینش به طبیعت انسان و سپس شاهد اشتباهات ما باعث می شود که اشتباهات وارد شده از عصر طلایی هالیوود جای تعجب قانع کننده کپسول زمان از دست رفته شخصیت و دوره.

بر خلاف مدرن اشتباه احمقانه قرقره که تبدیل شده اند به عنوان پیش بینی به عنوان تریلر و انتظار می رود بخشی از یک فیلم را آزادی—اغلب منجر به اشتباه احمقانه قرقره پر از خودآگاه اشاره از اشتباه احمقانه حلقه—تلفیقی از اشتباهات از استودیو فیلم از دهه 1920 از طریق 50s uncomplicatedly البا هرگز به معنای برای مخاطب چشم و گوش.

در تالیفات جمع آوری شده توسط Boing Boing و در تاریکی مانند عصر طلایی هالیوود ما می توانیم نگاه اجمالی بین ترک ها از یک ماشین طراحی شده بود و مات به مردم است. کروشه توسط سحر از ویژگی های طول فیلم ناطق در سال 1927 و فروپاشی RKO—یکی از پنج studios—در سال 1957 هالیوود استودیو دوره تعریف شده توسط یکنواختی تولید و سبک های خلاق به عنوان استعداد برگزار شد در قراردادهای بلند مدت و فیلم به ضرب گلوله کشته شد خط مونتاژ سبک وسیع استودیو ، آن دوران را ستاره شد micromanaged برندها که تصویر عمومی بود و به دقت کنترل می شود برای حفظ درخشان مردانگی یا جنس درخواست تجدید نظر و یا پیچیده است.

که باعث می شود آن را به خصوص سرگرم کننده برای دیدن عصر طلایی ستاره فیلم مانند Edward G. Robinson (کلید لارگو, دو, غرامت, sap india سبز), Bette Davis (همه چیز درباره ایو, Whatever Happened to Baby Jane?), Claude Rains (مرد نامرئی, کازابلانکا) همفری بوگارت (شاهین مالت, The Treasure of The Sierra Madre) جیمز کاگنی (عمومی دشمن, سفید گرما) و Errol Flynn (ماجراهای رابین هود, کاپیتان خون).

نکات برجسته عبارتند از: فلین در حال سقوط کردن اسب دیویس’ rueful “Ah آجیل” کاگنی را آشکار نا امیدی با خود و کارول لومبارد انداختن او را شیک و مد لهجه پس از تلاش برای استفاده از یک چنگال ،

humphrey-bogart-hollywood-bloopers
همفری بوگارت و Edward G. Robinson در سال 1948 را ” کی لارگو,’ به کارگردانی جان هیوستن.
Bettmann / مشارکت کننده

در حالی که آن را آسان به “می دانم” که ستاره های فیلم های آن دوران بودند افرادی که شوخی flub و شخصیت خود را بر خلاف رواقی, قهرمان, شاد, پیچیده, شخصیت های ایجاد سبک عصر طلایی فیلم را می توان یک روکش برای دیدن از طریق. که باعث می شود آن را تعجب آور و لذت بخش زمانی که آنها بر روی همان پاسخ آشنا از مدرن اشتباه احمقانه قرقره مانند پر حرف مزخرف سوگند خوردن و فرار کردن و یا ترک خوردگی تحت خاموش-دوربین خنده.

در حالی که استودیو سیستم تعریف شده است که عصر طلایی هالیوود می سازد bloopers از دوران احساس غیرقانونی نگاه اجمالی به راز جهان و زندگی نیز وجود دارد چیزی است که به توان گفت برای بیشتر خودآگاه bloopers از دوران مدرن به خصوص برای پیشگامان این تخت مانند جکی چان. شناخته شده برای خود را در معرض خطر مانع چان اغلب به پایان رسید و فیلم های خود را با آلبوم ep آشکار آسیب های متعدد و دردناک فرود که رفت به ساخت برخی از فیلم تاریخچه بزرگترین فیلم اکشن.

برخی از بازیگران flub خطوط و می گویند می خورم اما زمانی که آخرین بار به همفری بوگارت کبوتر بالای زغال داغ برای سرگرمی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>