بازرسان فدرال نشان داد که هلی کوپتر حامل کوبه برایانت خود و هفت نفر دیگر آیا یک جعبه سیاه و سفید که آن را سقوط به کالاباساس دامنه کوه در صبح روز یکشنبه. این دستگاه که معمولا هشدار محققان به سرنخ در مورد این حادثه شد و نه مورد نیاز در مدل برایانت پرواز شده بود.

به عنوان مقامات پزشکی قانونی دفتر کار به بازیابی بدن از دامنه کوه پس از تصادف, CBS News خبرنگار دیوید Begnaud گفت: محققان باید به خارج از عمومی برای هر عکس از آب و هوا در منطقه است که روز خبرنگار مه سنگین است.

خلبان Ara Zobayan نهایی انتقال به کنترل ترافیک هوایی قبل از سقوط مرگبار آمد و در حدود 9:44 a. m. زمانی که او گفت که او صعود به 2,300 پا برای جلوگیری از یک ابر لایه. یک دقیقه بعد هلیکوپتر سقوط بیش از 1000 فوت به شیب زمین است.

Zobayan قبلا وارد شده بیش از 8,200 ساعت پرواز. که آن روز صبح او radioed به اجازه مخصوص به پرواز در آب و هوا و شرایط به جای مقررات استاندارد که نیاز به سه مایل از دید.

یک مقام رسمی در ملی ایمنی حمل و نقل گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که آنها به دنبال در “انسان و محیط زیست” و آب و تنها بخش کوچکی از تصویر بزرگ.

محققان گفت که آن را می تواند روز به بازیابی تمام شواهد به عنوان عزاداران ادامه به سرند بیش از نه نفر از قربانیان سقوط مرگبار.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im