طرفداران به زودی باید برای خداحافظی به مشکل خود-محور خودشیفتگی و در عین حال به نوعی محبوب BoJack Horseman.

نهایی هشت قسمت از BoJack Horseman سری مجموعه برای انتشار در Netflix بکشد جمعه. مشترکان را پیدا خواهد کرد قسمت دوم از فصل 2 موجود در خود را Netflix صفحه در 3 p. m. ET.

این سری را انتخاب کنید تا سمت راست که در آن به سمت چپ خاموش با BoJack ادامه تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک فرد بهتر. او صرف زمان کمتر در “Hollywoo” و تدریس در دوره های وسلی. او در نهایت قرار دادن بطری کردن و زندگی پاک و الکل-رایگان شیوه زندگی است. او داده شده تا در حال مرگ خود را بیش از حد. اما به عنوان فصل 6 قسمت 1 آخر با BoJack بسیاری از بی احتیاطی در حال آمدن به او امد و شد زیاد. با وجود تلاش بسیاری او را به تمیز کردن عمل خود را, سابق, ستاره, بازیگر مجبور خواهد شد به صورت کلیت خود ،

Everything to Know About 'BoJack Horseman' Final Season Release on Netflix
آخر فصل از “BoJack Horseman” منتشر خواهد شد در Netflix بکشد در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.
حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

یکی از دلایل بسیاری که چرا نشان می دهد تبدیل شده است به یک ضربه با بینندگان است به دلیل طنز بدون نگه می دارد-منع رویکرد به رونمایی سمیت هالیوود است. نویسندگان BoJack Horseman برخوردی خشن روبرو بکند و در آزار و اذیت جنسی در صنعت سرگرمی مدتها قبل از #MeToo جنبش است. و فقط به عنوان شخصیت داده شد خود را به علت در قسمت که خطاب #MeToo, BoJack نیز آنچه در آینده به او.

در حالی که با خوشحالی همیشه پس از ممکن است لزوما در فروشگاه برای BoJack در سری آخر در حال حاضر هوشیار اسب را دریافت کنید اتصالات پایان دادن به, با توجه به, Will Arnett که صدای شخصیت. “من به مردم این: آخرین قسمت از BoJack—آن را بسیار مناسب BoJack پایان” Arnett به خبرنگاران گفت: در سال 2020 تلویزیون انجمن منتقدان تور مطبوعاتی در اوایل ژانویه.

توجه بسیاری از messes BoJack ساخته شده در طی شش فصل Arnett, پیشنهاد طرفداران واقعی حتی نمی تواند علاقه مند به دیدن این نمایش با پایان “تعظیم شسته و رفته در آن است.”

“زندگی پایان ندارد که راه به هر حال به طور کلی” او گفت:. “همه چیز کثیف و پیچیده می دانید ؟ بنابراین من واقعا راضی به این ترتیب نشان می دهد به پایان می رسد و من امیدوارم که طرفداران بیش از حد خواهد بود.”

در ضمن BoJack نزدیک ترین دوستان دایان (Alison Brie) پرنسس کارولین (Amy Sedaris)—نماینده او و یک دختر—خواهد شد آمدن به شرایط با خود واقعیت. دایان خواهد شد و در نهایت پیش از او افسردگی (او meds در حال حاضر) در حالی که تنظیم به زندگی در شیکاگو با دوست پسر خود. به عنوان برای شاهزاده خانم کارولین مادر جدید ادامه خواهد داد به مبارزه با تعادل کار خود را با زندگی در خانه و در یک فیلم جدید با رویکرد فمینیستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de