بولتون گسل Pompeo برای بستن خود “آینده سیاسی” به تهمت

سازمان دیده بان نورا اودانل در مصاحبه با سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در “CBS اخبار شب” در سه شنبه 23 ژوئن در ساعت 6:30 p. m. ET.


واشنگتن — سابق مشاور امنیت ملی John Bolton با آمریکا در دولت مایک Pompeo روز سه شنبه پس از او متهم بولتون از نشت به رسانه ها و دروغ گفته Pompeo در زمان خدمت به عنوان یکی از رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “بله مردان” که تصمیم به “کراوات آینده سیاسی خود” به رئیس جمهور.

در مصاحبه با “سی بی اس شب اخبار” لنگر و سردبیر نورا اودانل بولتون در پاسخ به Pompeo این انتقادات در واکنش به انتشار بولتون خاطرات “از اتاق که در آن اتفاق افتاده است” که ضربه قفسه های سه شنبه.

Pompeo گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity روز دوشنبه که او و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عمد قطع بولتون از جلسات زیرا او نشت اطلاعات به مطبوعات و “را پیچ و تاب و یا او دروغ است.”

بولتون بسیار پیش بینی بگو همه که جزئیات تجارب خود کار برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در حال حاضر باعث به هم بزنید در واشنگتن است. هفته گذشته وزارت دادگستری در زمینه طرح دعوی در دادگاه مدنی در برابر بولتون هدف قرار دادن درآمد حاصل از کتاب و به دنبال اضطراری جهت توقف انتشار آن. اما در روز شنبه یک قاضی فدرال در واشنگتن کاهش یافته است برای جلوگیری از خاطرات انتشار در حالی که اذعان سابق مشاور امنیت ملی “قمار با امنیت ملی ایالات متحده است.”

بولتون حاضر به شهادت قبل از قانونگذاران مجلس به عنوان بخشی از آن استیضاح تحقیق آقای تهمت ارتباط با اوکراین بود و نه به نام شهادت در سنا را استیضاح محاکمه.


نورا o’donnell: شما بوده ام به نام دروغگو. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: امروز صبح که شما از سمت چپ از جلسات زیرا “او نشت و یا پیچ و تاب و یا به او دروغ گفته.”

جان بولتون: آره. خوب مایک و من به وضوح قابل توجهی اختلاف نظر در اینجا چون من فکر می کنم خود گروه بود آس مطلب در دولت برای نشت چیز است. او ساخته شده است یک تصمیم است که قطعا او را به کراوات آینده سیاسی خود به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من فکر می کنم که آنچه که او همچنان در حال انجام است. من احساس می کنم متاسفم برای او برای انجام این کار است. اما بدیهی است که من قصد دارم به تغییر ذهن خود را.

دبیر Pompeo یکی از کسانی که “بله مردان” که شما در توصیف این کتاب ؟
 
در برخی موارد او بود. و من نمی فهمم چرا. من نمی فهمم چرا دانستن است که او مخالفت با برخی از چیزهایی که رئیس جمهور می خواست او را امتحان کنید نه به کار او را متقاعد. نگاه این تصمیمات در نهایت رئیس جمهور. همه ما درک می کنیم که. اما در برخی از نقطه و با من آمد به آن نقطه و دیگران را به عنوان به خوبی زمانی که شما نمی توانید در وجدان خوب انجام تصمیمات و سپس از آن زمان به استعفا.

بولتون خاطرات منتشر شده توسط Simon & Schuster, یک بخش از ViacomCBS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im