بولتون: “یک روز رئیس جمهور خواهد شد یادگیری یک کمی در تاریخ”

واشنگتن — سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون زدم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه خود را برای انتقاد از خود را زمانی مشاور نظر در کره شمالی به رها کردن آن به سلاح های هسته ای گفت: رئیس جمهور خواهد بود “بهتر است” اگر او آموخته “کمی تاریخ است.”

طی مصاحبه ای در “چهره ملت” بولتون خواسته شده بود در مورد نظر او در این برنامه در مارس 2018 که در آن او گفت: آن را یک نیاز برای پیونگ یانگ به آن سلاح های هسته ای در مذاکرات با آمریکا اشاره کرد و لیبی تصمیم به رها کردن برنامه هسته ای ایران در سال 2003 است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه برای گفتن فاکس نیوز در مصاحبه ای در ماه گذشته که بولتون نیایش از مدل لیبی شد “یکی از اشتباهترین چیزهایی که من تا به حال در تلویزیون دیده می شود.”

بولتون روز جمعه در دفاع از خود اظهار نظر وقتی پرسید که آیا مشخص شده است که سقوط از رابطه خود اضافه کرد که “یک روز رئیس جمهور خواهد شد یادگیری یک کمی تاریخچه و او می خواهم بهتر است برای آن.”
 
“من حدس می زنم رئیس جمهور نارضایتی با من باید به او پرسیدن که استخدام که مرد برای شروع?” او گفت: “چهره ملت است.” “شاید او کسی است که نیاز به اخراج می شود.”

بولتون که ترک پست خود در کاخ سفید در سال گذشته پیدا کرده است خود را در تیررس کاخ سفید با انتشار خود را بگویید-همه کتاب های “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” در ماه گذشته. کاخ سفید در تلاش برای جلوگیری از انتشار خاطرات بود اما ناموفق در تلاش های خود را. خاطرات منتشر شده توسط Simon & Schuster, یک بخش از ViacomCBS.

بولتون رنگ unflattering عکس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کتاب و متهم رئیس جمهور قرار دادن خود منافع سیاسی پیش از این کشور است. او پیشنهاد کرد پنج شنبه که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به صرف مقدار زیادی از زمان تماشای تلویزیون کابلی و تفکر خود را به شکل از تلویزیون شخصیت و خارج از مشاوران به جای کارشناسان درون دولت او.

“من فکر می کنم که اگر شما می تواند ساعت مقدار زمان صرف کرده و در واقع در دفتر بیضی شکل مقابل مقدار از زمان او صرف در کوچک اتاق ناهار خوری کردن دفتر بیضی با کابل شبکه های خبری از یک فرم و یا دیگری در آن خواهد بود بسیار جالب آمار” بولتون گفت.

سابق مشاور امنیت ملی همچنین خطاب گزارش با توجه به اطلاعاتی که یک نظامی روسیه جاسوسی واحد های ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای قتل آمریکایی ها و نیروهای ائتلاف در افغانستان است. نیویورک تایمز و آسوشیتدپرس گزارش اطلاعاتی گنجانده شد آقای تهمت نوشته توجیهی اما کاخ سفید تصریح کرده است که رئیس جمهور بود که هرگز در جریان فرد در فضل هوش به دلیل پرسش های اطراف خود دقت است.

بولتون رد این پیشنهاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که رئیس جمهور تنها دریافت اطلاعاتی است که “100% تایید” آن را به عنوان “آیا منظور شما به او تقریبا هیچ چیز.”
 
“این است که نه تنها راه کار سیستم” او گفت:, “و این قطعا یک تصمیم ساخته شده تنها با briefer که دادخواستها رئیس جمهور دو بار در هفته. این تصمیمی است که حداقل زمانی که من وجود دارد ساخته شده اند که توسط مدیر اطلاعات ملی مدیر سازمان سیا خودم و briefer با هم.”
 
مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که ارشد حرفه ای افسر سازمان سیا که در گزارش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در فرد تصمیم نمی شفاهی او را مختصر اطلاعاتی در مورد روسیه طرح است چرا که او فاقد اعتماد به نفس در صحت اطلاعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im