انکوریج فرودگاه آلاسکا بزرگترین موقتا تعطیل روز شنبه در ورودی ترافیک به دلیل تهدید بمب گذاری در برابر چین هواپیمایی پرواز باری محدود برای آسیا.

محموله هواپیما منحرف به تد استیونس لنگرگاه فرودگاه بین المللی در اوایل صبح پس از خروج از سیاتل فرودگاه, مقامات گفت. هیچ بمب پیدا شد و این فرودگاه بازگشایی شد و در مدت کوتاهی قبل از ظهر, مقامات گفت.

هواپیما در جستجو بود در امن از راه دور بخش از فرودگاه, فرودگاه در بیانیه ای گفت: با اداره فدرال تحقیقات و لنگرگاه اداره پلیس.

“پس از تحقیقات گسترده هیچ دستگاه انفجاری قرار گرفته بود” فرودگاه پلیس و آتش نشانی در بیانیه ای گفت. “تحقیقات در فرودگاه تکمیل شده است اما تحقیقات مربوط به منبع تهدید همچنان ادامه دارد. اف بی آی می کند این باور وجود دارد که هر یک تهدید مداوم برای جامعه ما به عنوان یک نتیجه از این حادثه است.”

به Anchorage Daily News گفت: این هواپیما به رهبری بود به تایپه, تایوان و تهدید شده بود به نام به بندر سیاتل به نقل از یک سخنگوی FBI که گفته محققان هنوز در تلاش برای تعیین منبع تهدید.

لنگرگاه فرودگاه یکی از پنج هوایی-حمل و نقل هاب. آن را در رتبه دوم در کشور برای کاهش وزن از فرود محموله. آن را در رتبه 58 در مسافر سفر در میان فرودگاه های ایالات متحده.

در حالی که مسافر پرواز شده اند به شدت محدود و در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هوایی حمل و نقل در نظر گرفته شده توسط دولت ضروری بود و باید ادامه داد.

پرواز که می تواند زمین را در لنگرگاه در صبح روز شنبه شد توصیه به در نظر گرفتن انحراف به فرودگاه در Fairbanks دیگر محموله hub.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de