پیوند دختر Honor Blackman می میرد سن 94

Honor Blackman, بهترین و شناخته شده برای بازی Bond دختر بچه, گربه, رابطه درگذشت علل طبیعی در سن 94 خانواده اش گفت.

این بازیگر با بازی های پر زرق و برق تبه کار در Goldfinger سومین فیلم باند که منتشر شد در سال 1964 بود و عمده جهانی رسید.

یک پیام از خانواده اش گفت: “آن را با غم و اندوه بزرگ است که ما باید برای اعلام مرگ Honor Blackman در سن 94. او درگذشت مسالمت آمیز از علل طبیعی در خانه در لوس, Sussex, احاطه شده توسط خانواده اش. او بسیار دوست داشتنی خواهد بود و تا حد زیادی از دست رفته توسط او دو فرزند به تصویب رسید Barnaby و Lottie و چهار نوه دیزی, اسکار, زیتون و توبی.

“و به عنوان یک مقدار ستایش مادر و مادر بزرگ افتخار بازیگر بسیار پرکار استعداد خلاق; با یک ترکیب فوق العاده زیبایی مغز و فیزیکی همراه با صدای منحصر به فرد و اختصاصی اخلاق کار او به دست آورد بی نظیر وضعیت نمادین در دنیای فیلم و سرگرمی و با مطلق تعهد به هنر و صنعت و حرفه ای در کل تمام تلاش او باعث شد تا برخی از فیلم های بزرگ و تولیدات تئاتر از زمان ما است.

“او متعدد و متنوع نقش ها شامل کتی گیل در Avengers و پیوند دختر بچه, گربه, بزرگ سیلک در Goldfinger. او نیز معروف برای نقش خود را به عنوان کینه توز الهه هرا در Ray Harryhausen, چارلز ثانیه Schneer تولید Jason And The Argonauts و به عنوان لورا غرب در سریال دست بالا (1990-1996). افتخار موفق شغلی نیز افزایش یافته به تئاتر از جمله صدا از موسیقی, My Fair Lady و کاباره به نام تنها چند.

“در سال های اخیر افتخار تور شد و نمایشی در نمایش Honor Blackman به عنوان خودش در محل در سراسر انگلستان است. در گفتگو با او همکار و دوست ریچارد Digby روز او به بیش از او نگاه شگفت انگیز زندگی او آغاز, خانواده اش, او ستارگی با معمول خود را حس شوخ طبعی و چشم انداز.

“افتخار یک خواننده مشتاق از اخبار و سیاست و او دوست داشت به خصوص انواع روشنگری بی طرفانه گزارش و فکری روشنفکر پخش.

“ما از شما درخواست برای احترام به حریم خصوصی خانواده ما در این زمان دشوار است”.

Ms Blackman ازدواج کرده بود و طلاق دو بار به لایحه سنکی و موریس Kaufmann. او به تصویب رسید و دو فرزند با Kaufmann, Lottie و Barnaby.

سرسخت جمهوری خواه او شده CBE در سال 2002 برای جلوگیری از یک “منافق”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im