کتاب توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده مبادرت به فروش نزدیک به یک میلیون نسخه در روز اول خود را

یک کتاب جدید و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده توسط خواهر زاده خود را به فروش نزدیک به یک میلیون نسخه در روز اول آن به فروش رفت در ایالات متحده آن ناشر گفته است.

مریم تهمت را بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد شده ترین در جهان خطرناک است و در صورتحساب یا لیست به عنوان اولین unflattering تصویر از رییس جمهور آمریکا با خانواده های خودی.

آن را می آید به او نشان داد در پنج شنبه شب که او تا به حال به طور مستقیم شاهد Mr تهمت استفاده از کلمات نژادپرستانه از جمله N-word ضد یهودی و تهمت.

در مصاحبه ای در, MSNBC, مریم تهمت بود پرسید: اگر او می خواهم تا به حال شنیده ام آقای ترامپ با استفاده از N-word و قومی و زبانی و او پاسخ داد: “البته من. و من فکر نمی کنم که باید به کسی داده می شود که چگونه virulently نژادپرستانه او امروز است.”

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت واشنگتن پست روز پنج شنبه که رئیس جمهور است “به وضوح نژادپرستانه” مربوط به آن را به خانواده اش “زانو حرکت تند و سریع ستیزی کورکورانه نژادپرستی”. “رشد آن نوع طبیعی به شنیدن آنها را با استفاده از N-word و یا استفاده از ضد سامی عبارات” او گفت:.
مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خاطرات یک “کتاب دروغ”


اعتبار: ایسنا

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک روانشناس بود که پدرش آقای ترامپ قدیمی ترین برادر فرد متهم رئیس جمهور از غرور و جهل و می گوید او متناسب با معیارهای بالینی برای اینکه یک عاشق.

این 950,000 نسخه به فروش می رسد سهشنبه از جمله قبل از دستور و همچنین صوتی و نسخه های دیجیتال “است که یک شرکت ثبت” برای Simon & Schuster خانه چاپ و نشر آن در بیانیه ای گفت.

کاخ سفید را رد کرد و خاطرات به عنوان یک “کتاب دروغ”.

رئیس جمهور برادر کوچکتر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن به دادگاه رفت سعی کنید برای جلوگیری از انتشار این استدلال که مریم نقض عدم افشای توافق امضا شده در سال 2001 پس از حل و فصل از پدربزرگ خود و مستغلات اما فایده ای نداشت.

Simon & Schuster دستور داده است تا بیشتر در نسخه چاپ شده آن را در این شماره به 1.15 میلیون دلار برای بازار آمریکا به تنهایی. این کتاب نیز در صدر آمازون نمودار فروش در کانادا و استرالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de